fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Akių ligų simptomai

Jei skaitote šį tekstą, tikriausiai akių ligos jums pažįstamos ir teko susidurti su kontaktiniais lęšiais ar akiniais arba nešiojote tiek lęšius, tiek akinius metų metus ir žinote viską apie jų trūkumus. Štai kas iš tikrųjų vyksta.

Šviesos spinduliams pereinant iš vienos medžiagos į kitą, pvz., iš oro į vandenį, jie lūžta. Tai vadinama refrakcija. Kai šie spinduliai patenka į ragenos ir lęšio audinius, jie taip pat laužiami taip, kad būtų sufokusuojami tinklainėje. Jei akys nebegali fokusuoti šviesos ant tinklainės, paprastai dėl to, kad akies forma nevisiškai teisinga, tai vadinama refrakcijos yda.

Žemiau pateikiama glausta apžvalga apie tipiškiausius refrakcijos sutrikimus ir akių problemas, kurios susiformuoja dėl senėjimo ir akies lęšiuko sukietėjimo arba drumstumo, susiformuojančio pasiekus tam tikrą amžių. Spustelėkite kiekvienos ydos pavadinimą, norėdami gauti daugiau informacijos.

Akių ligos:

Trumparegystė

 

Trumparegystė, dar vadinama miopija (miglotas toli esančių objektų matymas), yra dažniausia refrakcijos yda. Paprastai susiformuoja, kai akis yra per ilga arba ragena per daug išlenkta. Dėl šio papildomo ilgio tolimi objektai fokusuojami priešais tinklainę, dėl to šviesa išsisklaido ir teikia smegenims nesufokusuotą vaizdą. Trumparegystė tai – refrakcijos triktis, dėl kurios akis nebemato toli esančių objektų. Trumparegystės paveiktos akys yra gydomos akiniais, kontaktiniais lęšiais arba refrakcijos operacija.

Toliaregystė

 

Toliaregystė yra arti esančių objektų nematymas, kurį sukelia per trumpa akis arba per daug plokščia ragena. Dėl nepakankamo akies ilgio ragena ir lęšiukas neturi pakankamai vietos šviesos spinduliams sufokusuoti tinklainės židinio taške, todėl vaizdas fokusuojamas už tinklainės ir smegenys gauna netikslius signalus.

Astigmatizmas

Kitas terminas apibūdinti prastam akių išlinkiui yra astigmatizmas, kuris susiformuoja, kai ragena nėra apvali, bet regbio kamuolio formos, o dėl to akis nebegali sufokusuoti šviesos iš bet kokio atstumo. Jei astigmatizmas negydomas, tai gali sukelti žvairumą ir staigų regėjimo prastėjimą. Be korekcijos astigmatizmas gali sukelti galvos ir akių skausmus.

Presbiopija

Presbiopija yra su amžiumi susijusi hiperopija, kurią sukelia natūralus žmogaus senėjimas. Tai yra akies refrakcijos anomalija, kai žmogus negali matyti smulkių šriftų ar smulkių daiktų iš arti. Šis sutrikimas paprastai pasireiškia žmonėms nuo 40 iki 50 metų amžiaus. Presbiopija susiformuoja, kai natūralus akių lęšiukas sensta, todėl tampa kietesnis ir praranda lankstumą, o dėl to paprastai prarandamas artimų objektų regėjimas ir reikia skaitymo akinių.

Katarakta

Priešingai nei įprasta manyti, katarakta nėra sluoksnis, kuris susiformuoja ant akies paviršiaus, o yra akies viduje esančio lęšiuko skaidrumo pokytis, neleidžiantis pro ją prasiskverbti šviesos spinduliams. Dėl šio laipsniškai didėjančio miglotumo, laikui bėgant regėjimas gali tapti nebe toks aštrus. Šviesa, kuri patenka į tinklainę, yra išskaidoma, todėl regėjimas tampa neryškus.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.