Sveiki atvykę į akių kliniką Naujas Regėjimas

500 000

Būtent tiek operacijų buvo atlikta mūsų klinikose

Akių klinika „Naujas Regėjimas“, tai daugiau kaip 150-ies profesionalų kolektyvas, dirbantis Lietuvoje (Vilnius), Baltarusijoje (Minskas, Mogiliovas, Gardinas ir kt.) ir Ukrainoje (Kievas). Mūsų klinikų tinklas per savo darbo metus pelnė patikimos įstaigos, teikiančios aukščiausio lygio oftalmologinę pagalbą, reputaciją. Visos mūsų klinikos yra įsikūrusios nuosavuose pastatuose arba patalpose, suprojektuotuose pagal unikalius projektus, kurie atitinka, oftalmologijos centrams keliamus reikalavimus.

Nuo pat pirmos akių klinikos „Naujas Regėjimas“ darbo dienos mūsų veiklos principas išlieka nepakitęs – teikti mūsų pacientams tik tai, ką geriausio siūlo šiuolaikinė oftalmologiją. Aukštos kvalifikacijos gydytojai dirba pasitelkdami pačią pažangiausią įrangą ir gali sugrąžinti gerą regėjimą, kuris pablogėjo dėl toliaregystės, trumparegystės, astigmatizmo, išgydyti glaukomą, kataraktą. Kovai su šiomis ir kitomis oftalmologinėmis problemomis medicinos centras „Naujas Regėjimas“ siūlo naujausius gydymo metodus ir gali suteikti kokybės garantiją visoms atliekamoms procedūroms. Gyvenimo kokybė, spalvos, komfortas, laisvė nuo akinių milijonams pacientų tapo šviesios vaikystės svajonės išsipildymu, o mums – dar vienu įrodymu, ką gali beveik fantastinių galimybių šiuolaikinės lazerinės technologijos.

Puikus Jūsų regėjimas – mūsų užduotis, kurią mes įvykdome profesionaliai, saugiai ir efektyviai!

Europoje žinomi medicinos centrai Naujas Regėjimas gali didžiuotis nepriekaištinga reputacija ir pacientų pasitikėjimu. Akių ligų klinika Naujas Regėjimas, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje – tai galimybė ir Lietuvos gyventojams susigrąžinti gerą regėjimą, kuris pablogėjo dėl trumparegystės, toliaregystės ar astigmatizmo, įveikti glaukomą, kataraktą ar žvairumą, pažaboti keratokonuso progresavimą. Kovai su šiomis ir kitomis oftalmologinėmis problemomis akių ligų klinika Naujas Regėjimas siūlo naujausius gydymo metodus. Akių ligų klinika Naujas Regėjimas gali drąsiai lygiuotis su Vakarų šalių klinikomis, tai liudija nemenkas pacientų iš užsienio skaičius. Juos į Vilniuje įsikūrusią kliniką vilioja ne tik puiki oftalmologinių paslaugų kokybė, bet ir ženkliai mažesnės kainos.

Atvykę į kliniką „Naujas Regėjimas“ galite būti tikri, kad Jūsų akių sveikata – patikimose profesionalų rankose. Mūsų darbo siekis – užtikrinti diagnostikos tikslumą, stabilų lazerinės regėjimo korekcijos rezultatą ir visišką saugumą.