Akių ligos: astigmatizmas

refrakcijos yda, nulemianti iškraipytą ar miglotą matymą įvairiais atstumais

Astigmatizmas – kas tai?

Astigmatizmas – refrakcijos yda, nulemianti iškraipytą ar miglotą matymą įvairiais atstumais. Tai lemia pakitusi ragenos forma, kuri tampa panaši į regbio kamuolį, o ragenos paviršius darosi asimetriškas. Dėl tokio gaubtumo susidaro laužiamosios šviesos spindulių gebos skirtumas, todėl žmogaus regėjimas, nepriklausomai nuo atstumo, yra neryškus. Pavyzdžiui, vienu kampu daikto kontūrai gali atrodyti ryškesni, negu žiūrint kitu kampu.

astigmatizmas

Astigmatizmo gydymas

Peržvelgę šias lenteles galite numanyti, kokia operacija tinka būtent Jums.

Astigmatizmas0.512345678
Lazerinė akių chirurgija
Implantuojami dirbtiniai lęšiai / Refrakcinis lęšiuko keitimas

LASIK regėjimo korekcija

Akiniai ir kontaktiniai lęšiai padeda koreguoti tam tikrus regėjimo sutrikimus, tačiau jie labiau panašūs į tvarsčius ir ramentus, kurie yra laikina pagalba, kuri nepašalina problemos priežasties taip, kaip operacijos procedūra.

Intraokulinė korekcija

Intraokulinė korekcija atliekama koreguojant didelio laipsnio astigmatizmą. Jeigu buvo nustatyta, kad Jums negalima atlikti lazerinės regėjimo korekcijos, nenuleiskite rankų, nes yra kitų būdų susigrąžinti gerą regėjimą. Akių klinika „Naujas regėjimas” siūlo operacijas, galinčias Jums padėti. Konsultacijos metu mes galėsime nustatyti, ar Jums galima atlikti operaciją ir kokia operacija Jums tinkamiausia.