Lazerinė akių korekcija iQ-LASIK Oxygen 3D

vienas populiariausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo korekcijos metodų.

iq-lasik oxygen 3d
Lazerinė regėjimo korekcija
 • Lazerinė akių korekcija iLASIK, LASEK, SuperLASIK, SportLife-LASIK ar iQ-LASIK metodu išsimokėtinai
 • 840
  už abi akis

Klinikoje taikomi iLASIK, iQ-LASIK, SuperLASIK, SportLife-LASIK, LASEK, REIKZ, PRK, ir iQ-LASIK-Oxygen 3D lazerinės regos korekcijos metodai. Dėl lazerinei regėjimo korekcijai naudojamos naujausios ir pažangiausios įrangos abiejų akių operacija trunka ne ilgiau kaip 7 minutės, o po korekcijos daugumos pacientų rega siekia 100 ir daugiau procentų.

Lazerinės korekcijos operacija nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo: nereikia eiti atostogų, nes jau praėjus kelioms dienoms po korekcijos leidžiamos normalios regėjimo apkrovos. Pasaulyje kasmet atliekama keletas milijonų lazerinės regėjimo korekcijos procedūrų. Šios metodikos technologijos ir saugumas suteikia pacientams greitą rezultatą, leidžia jiems pamatyti pasaulį su visomis jo spalvomis, nenaudojant papildomų priemonių – akinių ir kontaktinių lęšių.

Pasirinkę akių kliniką „Naujas regėjimas“, vieną moderniausių ir patikimiausių klinikų Baltijos šalyse, Jūs galite būti tikri dėl paslaugų kokybės. Mūsų klinikų tinklas per pastaruosius 15 metų aptarnavo daugiau kaip 5 000 000 pacientų. Lietuvoje dirba vienas labiausiai patyrusių mūsų gydytojų – Andrej Radzko, asmeniškai atlikęs per 70 000 operacijų.

Andrej Radzko, akių klinikos „Naujas Regėjimas“ Vilniaus filialo vyriausiasis gydytojas.

Andrej Radzko

JOKIŲ PASLĖPTŲ MOKESČIŲ

LAZERINĖS AKIŲ KOREKCIJOS KAINOS

 • Akių patikrinimas
  45 €
  Akių ligų gydytojo konsultacija ir išsamūs akių tyrimai
 • LAZERINĖ REGĖJIMO KOREKCIJA
  420 €
  iLASIK, iQ-LASIK, SuperLASIK, SportLife-LASIK, LASEK, PRK metodais
 • LAZERINĖ REGĖJIMO KOREKCIJA
  420 €
  iQ-LASIK Oxygen metodu
 • LAZERINĖ REGĖJIMO KOREKCIJA
  600 €
  420 €
  iQ-LASIK Oxygen 3D metodu
 • Paslaugų kainos nurodytos už vienos akies operaciją

Kaip vyksta lazerinės akių korekcijos procedūra

 • Užsiregistruokite

  Paskambinkite į registratūrą arba registruokitės internetu. Jums bus paskirtas patogus apsilankymo klinikoje laikas. Pacientai, atvykę iš kitų šalių, turi galimybę atlikti diagnostiką ir lazerinę regėjimo korekciją tą pačią dieną.

 • Akių diagnostika

  Apsilankymas mūsų akių klinikoje. Jums bus atlikta išsami akių diagnostika, jos trukmė 1-1,5 val.

 • Lazerinė akių korekcija

  Lazerinės akių korekcijos trukmė 5-7 minutės, pasiruošimas operacijai papildomai užtrunka apie 40 minučių (iki operacijos nenešioti kontaktinių lęšių, akinius nešioti galima. Prieš pat operaciją nenaudoti jokių stipriai kvepiančių kremų ar kvepalų. Po operacijos turėti su savimi tamsius akinius!). Jeigu Jūs atvykote iš kitos šalies, operacija bus atlikta iš karto po diagnostikos (būtina registruotis iš anksto).

 • Kontrolinės apžiūros

  1-oji kontrolinė apžiūra vykdoma praėjus 30 min. po operacijos.

  2-oji kontrolinė apžiūra vykdoma praėjus 1 – 4 dienoms po operacijos (priklausomai nuo lazerinės korekcijos metodo).

  3-oji kontrolinė apžiūra vykdoma praėjus mėnesiui po operacijos (jeigu yra poreikis).

 • Štai ir viskas!

  Jūsų gydymas sėkmingai baigtas! Jeigu dar turite klausimų, specialiai Jums mes paruošėme išsamią skiltį: 

Dažniausiai užduodami klausimai:

Lazerinė regėjimo korekcija plačiai praktikuojama jau nuo 1991 metų. Per visus šiuos metus neužfiksuota atvejų, kai pasireiškia ilgai trunkančios komplikacijos. Lazerinė regėjimo korekcija pripažįstama viena saugiausių ir dažniausiai pasaulyje atliekamų operacijų.

Sudėtingos komplikacijos – tikrai labai retas reiškinys, bet pasitaiko atvejų, kai kyla nenumatytų problemų. Visos žinomos komplikacijos išsamiai aprašytos sutikimo operuotis formoje, taip pat konsultacijos metu gydytojas suteiks informacijos apie dažniausiai kylančias problemas. Dažniausiai visi nemalonūs pojūčiai praeina savaime per tam tikrą laikotarpį, tačiau visgi nėra garantijos, kad kai kuriais atvejais šalutinis poveikis neužsitęs.
Atsiradus komplikacijoms, pooperaciniu periodu akių klinikoje „Naujas Regėjimas” Jums bus nemokamai suteiktas reikalingas gydymas.

Operacijos metu naudojami nuskausminamieji akių lašai, todėl nejusite jokio skausmo. Dažniausiai po operacijos, atliktos iQ-LASIK Oxygen metodu, pacientas nejaučia nemalonių pojūčių, tik kartais gali atsirasti nedidelis diskomfortas, kurį lengva pašalinti įprastais nuskausminamaisiais vaistais. Po operacijos iQ-LASEK akis gali skaudėti, jeigu netinkamai veikia nuskausminamieji vaistai ir nepadeda kontaktiniai lęšiai. Tik kai kurie pacientai 12 valandų ar ilgiau po operacijos gali jausti aštrų akių skausmą.

Dauguma pacientų, kuriems lazerinė akių korekcija buvo atlikta iQ-LASIK Oxygen metodu, į darbą gali grįžti jau kitą dieną. Po operacijos iQ-LASEK Jums prireiks trijų ar daugiau poilsio dienų.

Taip. Po operacijos Jums nebeprireiks trumparegystę koreguojančių akinių. Tačiau apie 8% pacientų, kuriems buvo diagnozuota didelio laipsnio toliaregystė ar trumparegystė, gali prireikti papildomo gydymo, norint pasiekti regėjimą, kuo artimesnį 100%. Pooperaciniu periodu mes suteiksime Jums visas reikalingas paslaugas ir gydymą.

Jau praėjus trims savaitėms po operacijos, galima bėgioti ar užsiimti fitnesu. Mėnesį reiktų vengti plaukiojimo, tris mėnesius – kontaktinio sporto šakų (bokso, kovos menų).

Ryškiai matyti pradėsite praėjus keletui dienų po operacijos. Gali būti, kad visu pajėgumu į savo įprastą veiklą galėsite sugrįžti po mėnesio. Šiuo laikotarpiu reikėtų vengti intensyvaus fizinio krūvio.

Daugumai pacientų tinkamiausia yra Wavefront spinduliuotės operacija IQ-Lasik Oxygen. Standartinės operacijos Lasik ir Lasek siūlomos tiems, kuriems negalima minėta Wavefront spinduliuotės procedūra.

Po operacijos Jums prireiks akinių nuo saulės. Būtina, kad į operaciją Jus lydėtų draugas ar giminaitis.

Iš karto po operacijos galima naudoti lūpų dažus, makiažo pagrindą ir pudrą, tačiau maždaug dvi savaites negalima naudoti akių makiažo.

atlikome daugiau negu 400 000 operacijų

Pacientų atsiliepimai po lazerinės akių korekcijos

Sužinokite ar verta, ar skaudėjo ir kaip keičiasi gyvenimas po jos

Kuomet kontaktinių lęšių nešioti negali, o akinukai nusibosta, pradedi svarstyti apie lazerinės korekcijos galimybes. Rezultatas mane nustebino, aš vėl puikiai matau. Esu buvusi keliose klinikose, bet visus galiu patikinti, kad čia geriausia. Klinikoje „Naujas Regėjimas“ labiausiai patiko aptarnavimas, požiūris į pacientą. Jus esate ta klinika, kurią gali nesusimąsčius rekomenduoti kitiems.

Šarūnė JuknaitėIš Lietuvos

Pasirinkau medicinos centrą „Naujas Regėjimas“, nes perskaičiau labai daug gerų atsiliepimų, taip pat, mano draugai, kurie čia darėsi lazerinę akių korekciją, liko labai patenkinti rezultatais. Prieš operaciją, mano regėjimas buvo -5,0. Labai bijojau operacijos. Nusprendžiau žengti šį žingsnį, nes nusibodo akiniai, o dėl lęšių akys labai pavargdavo. Ir dabar, praėjus kelioms dienoms po operacijos – jaučiuosi puikiai. Ačiū už naują regėjimą!

Saulius VaišnorasIš Lietuvos