1
2
3
4
Pinigų grąžinimas už lazerinę regos korekciją
1

Viso, šios bonusų programos dėka, Jus galite susigrąžinti 1310 eurų.

2

Kiekvienas Jumis nukreiptas pas mus pacientas gauna nemokomą akių diagnostiką.

3

Bendra dovanos vertė siekia net 2350 eurų!

4

Knygelėje viso 26 kuponai.

Naujas regėjimas nemokomai?

Vilniaus klinikoje „Naujas Regėjimas“ tai įmanoma visiems Europos gyventojams.

Mes pradėjome programą „Pinigų grąžinimas už regos lazerinę korekciją“ supratę, jog pats teisingiausias būdas papasakoti apie save – padaryti tai mūsų pacientų lūpomis, ir svarbiausia – puikiais lazerinės korekcijos pagal iQ-LASIK metodą, rezultatais. Tai lojalaus paciento programa, kuri veikia pagal paciento interesus, nes pacientas taupo pinigus, o apie kliniką „Naujas Regėjimas“ sužino vis daugiau ir daugiau žmonių.

Bonusų programos sąlygos:

Pas mus jums atliko lazerinę akių korekciją. Jūs likote patenkintas rezultatais ir esate pasirengęs parekomenduoti mūsų kliniką savo giminaičiams, draugams, kolegoms ir tiesiog pažįstamiems žmonėms. Jūs įstojate į mūsų bonusų programą ir gaunate personifikuotą rekomendacijų kortelę, pagal kurią į kliniką „Naujas Regėjimas“ galite nukreipti 26 žmones.

Už kiekvieną jūsų nukreiptą pacientą mes sugrąžiname jums po 40 eurų, o pacientas su bonusų kortele bus nemokamai ištiriamas (paslaugos bus suteiktos taip pat už 40 eurų). Neblogai? Tačiau dėl mūsų pacientų mes pasirengę padaryti daugiau. Nuo 21 iki 24 į mūsų kliniką nukreipto paciento mes dovanojame 80 eurų bonusą, už 25 pacientą – 90 eurų, už 26 pacientą – 100 eurų.

Šiandien lazerinė regos korekcija bet kokiu Premium klasės metodu kainuoja 799 eurų už abi akis. Tokiu būdu jūs turite galimybę susigrąžinti visus pinigus, sumokėtus už operaciją ir dar gauti pinigų puikioms atostogoms prie jūros, susigrąžindami 1310 eurų.

Mes grąžinsime 1310 eurų

Kai žmogui suteikiama aukštos kokybės paslauga pagal labai sąžiningą kainą, ir dar pasiūlomas koks nors bonusas, jam yra dvigubai maloniau. Mes sutaupome nemažai pinigų reklamai, ir ši programa yra mūsų padėka pacientams už tai, kad jie ne tik patys pasirinko kliniką „Naujas Regėjimas“ ir gavo puikų rezultatą, pasinaudoję lazerinės korekcijos metodu iQ-LASIK, bet ir parekomendavo mus savo draugams.

Bendra dovanos vertė siekia net 2350 eurų

Įspėjame, kad nuolaidos kuponų negalima dalinti klinikos teritorijoje. Asmenys, piktnaudžiaujantys ir nesilaikantys vykdomos akcijos taisyklių, deja, turės būti pašalinti iš vykdomos akcijos ir negalės pretenduoti į vykdomos akcijos kompensacijas.

atlikome daugiau negu 400 000 operacijų

Pacientų atsiliepimai po lazerinės akių korekcijos

Sužinokite ar verta, ar skaudėjo ir kaip keičiasi gyvenimas po jos

Olesja Andreessen

„Blogas regėjimas pas mane buvo nuo vaikystės. Nuo kontaktinių lęšių labai pavargdavo akys, akinių irgi nešioti negalėjau, nes nuo jų labai skaudėdavo galva. Po lazerinės korecijos jaučiuosi daugiau negu puikiai. Nubudusi ryte niekaip negalėjau patikėti, kad taip puikiai matau be jokių akinių. Žiūrėdama televizorių mačiau smulkaiusią šriftą, kurio neįžvelgdavau net su akiniais. Klinikos aptarnavimu likau labai sužavėta, viskas tiesiog aukščiausiame lygyje. Ačiū jums už galimybę matyti.“

Olesja AndreessenLazerinė akių korekcija
Edvardas Povilaitis

„Dėl prasto regėjimo buvo didelis diskomfortas gyvenime. Akiniai trukdė sportuojant, nuo kontaktinių lęšių labai pavargdavo akys. Keli pažįstami darėsi lazerinės korekcijas pas jus ir turimu rezultatu po operacijos jie džiaugėsi, todėl nusprendžiau ir aš pas jus apsilankyti. Darbas pačioje klinikoje labai sustyguotas. Viskas aišku ir nekyla papildomų klausimų. Lazerinės korekcijos rezultatu likau ir aš labai patenkintas.“

Edvardas PovilaitisLazerinė akių korekcija