Akių ligos: trumparegystė

Trumparegystė arba miopija:

Simptomai ir priežastys

Jei esate trumparegis, toli esantys vaizdai atrodo migloti. Prisimerkus šie vaizdai tampa ryškesni. Pavyzdžiui, trumparegiai studentai gali skaityti knygas ir matyti arti esančius studentus, bet dėstytojas ir lenta atrodo miglotai. Trumparegystė, taip pat vadinama miopija, Ji susiformuoja, kai į akį patenkantys spinduliai laužiami per daug, todėl sufokusuojami taške priešais tinklainę. Akys su trumparegyste taip pat gali būti ilgesnės nei įprasta arba ragena gali būti per daug išlinkusi. Dėl to matomi vaizdai nefokusuojami tinklainėje, kaip tai turėtų būti.

trumparegyste

Kai esate trumparegis, matomi vaizdai nefokusuojami akies galinėje dalyje. Vietoje to, jie fokusuojami priešais tinklainę, o ne ant jos. Trumparegystė paprastai susiformuoja vaikystėje ir pirmą kartą nustatoma, kai tėvai sužino, jog vaikas mokykloje negali perskaityti ant lentos rašomo teksto. Trumparegystė pablogėja paauglystės laikotarpiu ir stabilizuojasi ankstyvajame pilnametystės etape. Kai kurie ekspertai tiki, kad trumparegystė yra perduodama genais. Gali susiformuoti kartu su arba be astigmatizmo. tipinis trumparegystės nurodymas recepte yra minusas prieš pirmąjį skaičių.

Trumparegystės gydymo būdai

Trumparegystės gydymas priklauso nuo jvairiu faktorių, pvz., amžiaus, veiklos ir profesijos, bet paprastai gydoma kontaktiniais lęšiais arba akiniais. Žr. Akių tyrimai, norėdami daugiau informacijos apie tai, kaip gauti korekcinių akinių ar lęšių receptą, ir žr. kaip Išvengti regėjimo problemų, naudojant akių stiprinimo patarimus. Jei esate pasirengę atsisakyti korekcinių akinių ar lęšių, peržiūrėkite šias operacijos galimybes.

Trumparegystė-0.5-1-2-3-10-23
Lazerinė akių korekcija
Intraokulinė korekcija

LASIK regėjimo korekcija

Akiniai ir kontaktiniai lęšiai padeda koreguoti tam tikrus regėjimo sutrikimus, tačiau jie labiau panašūs į tvarsčius ir ramentus, kurie yra laikina pagalba, kuri nepašalina problemos priežasties taip, kaip operacijos procedūra.

LASIK (lazerio pagalba atliekama vidinė keratomaliacija) yra dažniausiai atliekama ir priimta akių operacijos lazeriu forma nuo 1991 metų, kai buvo atlikti JAV klinikiniai tyrimai, kuri pakeičia ragenos formą ir panaikina arba sumažina būtinybę nešioti akinius ar kontaktinius lęšius. Tai yra chirurginė procedūra, kuri yra rizikinga. LASIK yra negrąžinama procedūra. Spustelėkite LASIK, norėdami daugiau bendrosios informacijos apie akių procedūrą, arba peržiūrėkite šiuo metu vykstančią pažangą OptiLASIK® Laser Vision Correction (regėjimo korekcijos lazeriu) srityje.

Regėjimo korekcija lazeriu – OptiLASIK® Laser Vision Correction

Nors LASIK gali padėti sumažinti būtinybę nešioti akinius arba kontaktinius lęšius, tik OptiLASIK® Laser Vision Correction (regėjimo korekcija lazeriu) suderina pažangiausias dabartines chirurgijos technologijas į procedūrą, kuri yra pritaikyta jūsų regėjimui. Rezultatas: funkcionalesnė ir efektyvesnė akių forma.

Praeityje, kiekvienam LASIK pacientui būdavo suteikta ta pati pagrindinė procedūra kiekvieną kartą, neatsižvelgiant į unikalias akies savybes. OptiLASIK® Laser Vision Correction (regėjimo korekcija lazeriu) yra kitokia. Tik OptiLASIK® įgalina chirurgus sukurti pritaikytą gydymo planą, su parinktimis, kuriomis atsižvelgiama į jūsų unikalius regėjimo poreikius, kurie užtikrintų geriausias jūsų regėjimo rezultatus. Nes jūsų akys nusipelno ypatingo gydymo.

Intraokulinė korekcija

Intraokulinė korekcija atliekama koreguojant didelio laipsnio toliaregystę. Jeigu buvo nustatyta, kad Jums negalima atlikti lazerinės regėjimo korekcijos, nenuleiskite rankų, nes yra kitų būdų susigrąžinti gerą regėjimą. Akių klinika Naujas Regėjimas siūlo operacijas, galinčias Jums padėti. Konsultacijos metu mes galėsime nustatyti, ar Jums galima atlikti operaciją ir kokia operacija Jums tinkamiausia.