Akių ligų klinika Naujas Regėjimas maloniai atveria savo duris jauniausiems lankytojams!

Padovanokite jiems visas ryškiausias gyvenimo spalvas.

Mūsų klinika suteikia išskirtines galimybes ištirti bet kokio amžiaus vaikų regėjimą. Mes taikome pažangiausias žinias, įgytas geriausiose Šveicarijos, Vokietijos ir Anglijos klinikose.
Jaukioje ir geranoriškoje aplinkoje atliksime individualią jūsų vaiko regos diagnostiką – nustatysime kiekvienos akies regėjimo aštrumą (atskirai tikriname regėjimą į tolį ir iš arti). Į mūsų žaismingą apžiūrą įsitraukia net kukliausias ir įnoringiausias vaikas, kuris net nepastebi, kaip per šį smagų žaidimą mes sužinome apie jo nuostabias akytes viską, ką turime žinoti!

Akių klinikoje „Naujas Regėjimas“ dirba vieni geriausių specialistų oftalmologijos srityje ir naudojama pažangiausia diagnostinė ir operacinė įranga. Būtent todėl jūs galite patikėti mums tai, kas brangiausia, – savo vaikų sveikatą!

Padovanokite jiems visas ryškiausias gyvenimo spalvas! Mes su džiaugsmu jums padėsime! Skambinkite mums ir sužinokite daugiau apie specialų pasiūlymą.

 • AKIŲ PATIKRINIMAS
  30 €
  Vaikams nuo 3 iki 13 metų (trukmė iki 2 val.)
  Visi tyrimai oftalmologiniais prietaisais ir gydytojo konsultacija su akių dugno apžiūra (trukmė – iki dviejų valandų)

Registruokitės akių diagnostikai bei gydytojo konsultacijai

 • MES NUSTATYSIME

  ar darniai dirba akys, ar formuojasi teisingas vaiko binokuliarinis ir stereoskopinis regėjimas.

 • MES PADĖSIME

  aptikti paslėptą žvairumą, kuris sukelia regėjimo sutrikimus ir yra ne visada nustatomas laiku.

 • MES TIKSLIAI NUSTATYSIME

  žvairumą ir laiku skirsime veiksmingą gydymą. Mūsų gydytojai ir slaugytojai optometristai gydo žvairumą sinoptoforu, regos funkcijų treniruotėmis, pasitelkdami kompiuterines programas.

 • MES GREITAI IR BE SIŪLIŲ

  pašalinsime nepažengusią įgimtą kataraktą, užtikrindami, kad ateityje būtų implantuotas minkštasis lęšiukas.

 • MES VISADA PASIRENGĘ BENDRADARBIAUTI

  su jumis ir jūsų vaiku, padėti lavinti gerą regą, patikslinti būtinybę koreguoti regėjimą akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Mes užtikrintai palydėsime jus į suaugusiųjų pasaulį be regėjimo sutrikimų, padėsime visiems laikams pamiršti akinius pasitelkdami lazerinę korekciją.

KODĖL MŪSŲ GALIMYBĖS YRA IŠSKIRTINĖS?

 • Mes taikome bekontaktę ir jokių traumų nesukeliančią technologiją vaiko akių refrakcijai (optinei jėgai) nustatyti, kurios metu mažylis stebi juokingą klouną ekrane;
 • Mes nustatome regos aštrumą pasitelkdami Europoje pripažintus informatyvius testus „Lea“ ir „Cardiff“;
 • Mes itin tiksliai tiriame ne tik regėjimą į tolį, bet ir iš arti. Tai yra labai svarbu, kad vaikas sėkmingai mokytųsi mokykloje;
 • Taikome bekontaktę vaikų akių tinklainės apžiūros technologiją užtikrindami jaukią aplinką ir didelį tikslumą.

Mes mylime mūsų mažuosius pacientus, ir jie jaučia mūsų nuoširdų norą suteikti jiems džiaugsmą ir gerą regėjimą!

Dažnai užduodami klausimai apie vaikų oftalmologiją

Šiuolaikinėje visuomenėje gausu klaidingų įsitikinimų apie visai mažų ir jaunų pacientų akių sveikatą. Akių klinikos „Naujas Regėjimas“ specialistai, vaikų oftalmologų komanda atsako į dažnai užduodamus klausimus.

Kada būtina su vaiku apsilankyti pas oftalmologą?

Viso pasaulio oftalmologai yra vieningos nuomonės, kad vaikai turėtų būti visapusiškai ištirti būdami 2–3 metų amžiaus.

Ar vaikų darželyje ar mokykloje atliekamų tyrimų, neatskleidusių jokių regos problemų, rezultatai yra pakankamai patikimi?

Profilaktinės medicininės apžiūros vaikų darželiuose ir mokyklose skirtos atkleisti nesubtilią, aiškiai matomą patologiją, pažengusią ligą. Dėl to per profilaktines apžiūras negali būti nustatytos pradinės tokių rimtų būklių, kaip ambliopija, žvairumas, astigmatizmas, retinoblastoma ir kitų susirgimų stadijos. Remdamiesi šiuo metu visame pasaulyje taikoma praktika mes rekomenduojame kasmet atlikti visapusišką vaiko regos sistemos apžiūrą, kad visos akių ligos būtų anksti nustatytos ir laiku išgydytos.

Į ką turėtų atkreipti dėmesį tėvai?

Mažieji pacientai nesiskundžia akių problemomis, todėl tėvai turi būti ypač dėmesingi, jei:

 • vaikas dažnai trina akis;
 • lauke užmerkia vieną akį;
 • neseka judančių objektų;
 • vaiko akys dažnai parausta;
 • vaiko akis krypsta į bet kurį šoną (net jei tik kartais);
 • vaikas lenkia arba suka galvą žiūrėdamas tiesiai;
 • vaiko akys trūkčioja (net jei tik kartais);
 • vaikas serga cukralige;
 • dešinė ir kairė akys skiriasi kokiais nors požymiais (dydžiu, išvaizda, vyzdžių skersmeniu);
 • nuotraukose, darytose su blykste, vienas vaiko vyzdys šviečia rožine, o kitas – balta šviesa;
 • bet kokia akies trauma.

Aptikę bent vieną požymį, kreipkitės į mūsų klinikos vaikų oftalmologą.

Ar galima patikrinti vaiko, kuris dar nepradėjo kalbėti, regą?

Žinoma, galima. „Naujas Regėjimas“ naudoja visuotinai pripažintus patikimus testus „Lea” ir „Cardiff’, kurie leidžia įvertinti bet kokio amžiaus vaiko regėjimą, nepriklausomai nuo to, ar mažasis pacientas pradėjo kalbėti.

Ar atliekant regos diagnostiką būtina vaikui lašinti lašus?

Vyzdžius plečiantys lašai yra būtini siekiant tinkamai įvertinti optines akių savybes ir visapusiškai apžiūrėti akių dugną (tinklainę ir regos nervą). Pas mus naudojami specialūs lašai, kurie beveik nedirgina akių ir nesukelia alerginių ir šalutinių reakcijų. Po tokio tyrimo vaikas jau kitą dieną gali eiti į mokyklą.

Vaikui sunku dirbti iš mažo atstumo. Jis skundžiasi akių skausmu, nuovargiu, galvos skausmais. Ar tai susiję su rega?

Dažniausiai taip. Įprastai tokius nusiskundimus sukelia „paslėpta“ toliaregystė, trumparegystė arba astigmatizmas. Tokiu atveju vaiką turi ištirti vaikų oftalmologas.

Ar vaikas gali „išaugti“ žvairumą?

Ne, negali. Laiku negydomas žvairumas ilgainiui gali rimtai ir negrįžtamai pažeisti visą vaiko regos sistemą. Toks sutrikęs regėjimas riboja jauno žmogaus asmeninį ir profesinį gyvenimą. Mūsų klinikos specialistų komanda yra pajėgi laiku išgydyti net ir mažiausių pacientų žvairumą.

Vaikui paskirti akiniai. Ar tai nuosprendis visam likusiam gyvenimui? Ar akiniai gali pakenkti vaikui?

Jei sutrikusi vaiko optinė jėga (trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas), tai akiniai yra pagrindinis „vaistas“ ir leidžia mažajam pacientui teisingai augti ir vystytis. Esant toliaregystei, akiniai silpnėja vaikui augant, ir ilgainiui jų galima atsisakyti. Bet kokio laipsnio trumparegystę ir astigmatizmą galima visiems laikams išgydyti atlikus lazerinę korekciją, vaikui sulaukus 18 metų. Mūsų specialistai yra nepralenkiami lazerinės regos korekcijos lyderiai.

Ar galima pakoreguoti regą be operacijos?

Galima. Pas mus naudojami šiuolaikiniai, itin veiksmingi aparatai, skirti ambliopijai, žvairumui, trumparegystei, toliaregystei ir astigmatizmui gydyti. Atsižvelgdamas į diagnostikos rezultatus vaikų gydytojas oftalmologas jūsų vaikui skirs individualią gydymo ir profilaktikos programą.

Registruokitės akių diagnostikai bei gydytojo konsultacijai