fbpx

Registracija vizitui į kliniką

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Astigmatizmas

Astigmatizmas – kas tai?

Astigmatizmas – refrakcijos yda, nulemianti iškraipytą ar miglotą matymą įvairiais atstumais. Tai lemia pakitusi ragenos forma, kuri tampa panaši į regbio kamuolį, o ragenos paviršius darosi asimetriškas. Dėl tokio gaubtumo susidaro laužiamosios šviesos spindulių gebos skirtumas, todėl žmogaus regėjimas, nepriklausomai nuo atstumo, yra neryškus. Pavyzdžiui, vienu kampu daikto kontūrai gali atrodyti ryškesni, negu žiūrint kitu kampu.

Astigmatizmo gydymas

Peržvelgę šias lenteles galite numanyti, kokia operacija tiktų būtent Jums.

Astigmatizmas 0.5 1 2 3 4 5 6 7 8
Lazerinė akių korekcija
Intraokulinė korekcija

Lazerinė akių korekcija

Nors akiniai ir kontaktiniai lęšiai padeda koreguoti tam tikrus regėjimo sutrikimus, tačiau jie labiau panašūs į tvarsčius ir ramentus, kurie tėra laikina pagalba, nepašalinanti problemos priežasties taip, kaip tą padarytų operacijos procedūra.

Intraokulinė korekcija

Intraokulinė korekcija atliekama koreguojant didelio laipsnio astigmatizmą. Jeigu buvo nustatyta, kad Jums negalima atlikti lazerinės regėjimo korekcijos, nenuleiskite rankų, nes yra kitų būdų susigrąžinti gerą regėjimą. Akių klinika „Naujas regėjimas” siūlo operacijas, galinčias Jums padėti. Konsultacijos metu mes galėsime nustatyti, ar Jums galima atlikti operaciją ir kokia operacija Jums tinkamiausia.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką