Apie kliniką

Akių klinika „Naujas regėjimas“

Nuo pat pirmos akių klinikos „Naujas Regėjimas“ darbo dienos mūsų veiklos principas išlieka nepakitęs – teikti mūsų pacientams tik tai, ką geriausio siūlo šiuolaikinė oftalmologija.
0 +

atliktų operacijų mūsų klinikose

Tarptautiniu mastu veikiančioje ir puikiai vertinamoje klinikoje „Naujas Regėjimas“ teikiame visą  paslaugų spektrą – nuo akių ligų prevencijos iki diagnostikos, efektyvaus terapinio ir moderniausiomis technologijomis paremto chirurginio gydymo, kokybiškos reabilitacijos.

Mūsų klinikose dirba daugiau kaip 50 profesionalių, patyrusių akių mikrochirurgų, kurie atlieka įvairaus spektro ir sudėtingumo akių operacijas. Komandą papildo ir daugiau kaip 100 kitų aukštos kvalifikacijos akių ligų gydytojų ir slaugytojų. Tai, kad mūsų klinikose dirba vieni geriausių oftalmologijos specialistų patvirtina dešimtys rašytinių mokslinių straipsnių ir šimtai tūkstančių atliktų operacijų.

Klinika „Naujas Regėjimas“ Lietuvoje veikia jau nuo 1999 metų. Savo veiklą klinika sėkmingai vykdo ir toliau plečia Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Baltijos ir kai kuriose Skandinavijos šalyse. Esame pripažinti išskirtiniu garsaus Didžiosios Britanijos gamintojo „Rayner“ atstovu visose šalyse.

Sukaupta ilgametė patirtis gydant daugiau nei kelis milijonus pacientų, kvalifikuoti specialistai, nuolatinės investicijos į pažangiausias technologijas ir akių ligų gydymo metodus leidžia ne tik išlikti konkurencingiems, bet ir toliau siūlyti aukščiausios kokybės akių ligų gydymo paslaugas.

Visose akių klinikose „Naujas regėjimas“ siūlomi pažangiausi gydymo metodai ir suteikiama kokybės garantija visoms atliekamoms procedūroms.

Mūsų klinikų tinklas per savo ilgus darbo metus pelnė patikimos įstaigos, teikiančios aukščiausio lygio oftalmologinę pagalbą, reputaciją. Visos mūsų klinikos yra įsikūrusios nuosavuose pastatuose arba patalpose, įrengtose pagal unikalius projektus, kurie atitinka griežtus šiuolaikiniams oftalmologijos centrams keliamus reikalavimus.

Akių klinikose „Naujas regėjimas“ naudojama pažangi diagnostinė ir chirurginė įranga. Mes reguliariai atliekame patalpų dezinfekciją, bakterijų ir virusų buvimo tyrimus, oro valymo sistemų keitimą ir prevencinę priežiūrą bei taikome daugelį kitų priemonių, kad visiškai pašalintume bet kokią riziką ir žmogiškąjį faktorių atliekamų operacijų metu, bei tuo pačiu užtikrintume mūsų pacientų sveikatos gerovę.

Puikus Jūsų regėjimas – mūsų užduotis, kurią mes įvykdome profesionaliai, saugiai ir efektyviai!

Europoje gerai žinomi medicinos centrai „Naujas regėjimas“ gali didžiuotis nepriekaištinga reputacija ir pacientų pasitikėjimu. Akių ligų klinika „Naujas Regėjimas“, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje – tai galimybė ir Lietuvos gyventojams susigrąžinti gerą regėjimą, kuris pablogėjo dėl trumparegystės, toliaregystės ar astigmatizmo, įveikti glaukomą, kataraktą ar žvairumą, pažaboti keratokonuso progresavimą. Kovai su šiomis ir kitomis oftalmologinėmis problemomis akių ligų klinika „Naujas regėjimas“ siūlo naujausius gydymo metodus. Akių ligų klinika „Naujas regėjimas“ gali drąsiai lygiuotis su Vakarų šalių klinikomis. Tai liudija nemenkas pacientų iš užsienio skaičius. Juos į Vilniuje įsikūrusią kliniką vilioja ne tik puiki oftalmologinių paslaugų kokybė, bet ir ženkliai mažesnės kainos.

Atvykę į akių kliniką „Naujas regėjimas“ galite būti tikri, kad Jūsų akių sveikata – patikimose profesionalų rankose. Mūsų darbo siekis – užtikrinti diagnostikos tikslumą, stabilų lazerinės regėjimo korekcijos rezultatą ir visapusišką saugumą.

Apie kliniką

Kodėl verta rinktis akių kliniką „Naujas regėjimas“?

Tarptautinis klinikų tinklas

Klinika „Naujas regėjimas“ sėkmingai veikia ne tik Lietuvoje, bet ir toliau plečia savo veiklą Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Baltijos ir kai kuriose Skandinavijos šalyse. Tarptautiniu mastu veikiančioje ir puikiai vertinamoje klinikoje „Naujas regėjimas“ teikiamas visas paslaugų spektras – nuo akių ligų prevencijos iki diagnostikos, efektyvaus terapinio ir moderniausiomis technologijomis paremto chirurginio gydymo, kokybiškos reabilitacijos.

Aukštos kvalifikacijos specialistai

Mūsų klinikose dirba daugiau kaip 50 profesionalių, patyrusių akių mikrochirurgų, kurie atlieka įvairaus spektro ir sudėtingumo akių operacijas. Komandą papildo ir daugiau kaip 100 kitų aukštos kvalifikacijos akių ligų gydytojų ir slaugytojų. Tai, kad mūsų klinikose dirba vieni geriausių oftalmologijos specialistų patvirtina dešimtys rašytinių mokslinių straipsnių ir šimtai tūkstančių atliktų operacijų. Atvykę į akių kliniką „Naujas regėjimas“ galite būti tikri, kad Jūsų akių sveikata – patikimose profesionalų rankose.

Atvirumas

Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ Jūs gausite išsamią objektyvią informaciją apie savo akių būklę ir, jei tik reikia, galimus efektyvius akių ligų gydymo metodus. Pastaruoju atveju gydytojas sudarys individualų akių gydymo planą, atsižvelgdamas į Jūsų akių savybes.

Lazerinė regėjimo korekcija „iQ-LASIK Oxygen 3D“​

iQ-LASIK Oxygen 3D — vienintelėje mūsų klinikoje „Naujas regėjimas“ Baltijos šalyse taikomas dar tikslesnis inovatyvus ir saugus lazerinės regėjimo korekcijos metodas, leidžiantis paciento akims sugyti dar greičiau, o pageidaujant, gali būti saugiai taikomas net ir moterims iki nėštumo.

iq-life gyvas regėjimas

Kataraktos šalinimas vandens srove „iQ-5 MINUTES“

Klinikoje „Naujas regėjimas“ net pačią sudėtingiausią kataraktos atvejį operuoti galime BE JOKIO PJŪVIO, naudojant naująją pažangią kataraktos šalinimo metodiką angliškąja vandens srove „iQ-5 MINUTES“. Užtikriname puikų rezultatą, nes naudojame tik patikimus Didžiosios Britanijos kompanijos RAYNER intraokulinius lęšiukus. Mūsų akių klinikoje „Naujas regėjimas“ kataraktą operuoja patyrę chirurgai, atlikę jau daugiau kaip 50000 sėkmingų operacijų.

Lazerinės akių chirurgijos alternatyva — intraokulinė korekcija

Intraokulinė korekcija BiVision RLE – veiksmingas metodas, skirtas didelio laipsnio trumparegystės, hiperopijos ir astigmatizmo korekcijai, kai regėjimo lazeriu koreguoti neįmanoma dėl medicininių priežasčių. Siekiant pacientui sugrąžinti gerą regėjimą, natūralūs jo akių lęšiukai pakeičiami dirbtiniais intraokuliniais lęšiais (kurie panašūs į mažus kontaktinius lęšius), turinčiais tikslius parametrus, kad bet kokio amžiaus žmonės matytų gerai arti ir iš tolo.

Vitreoretinalinė chirurgija

Mūsų klinikoje „Naujas regėjimas“ naudojamos moderniausios technologijos ir pažangiausi gydymo metodai, kuriuos rekomenduoja šiuolaikinė oftalmologija. Mūsų operacijų rezultatai viršija pacientų lūkesčius.

Žvairumo gydymas unikaliu reguliuojamų siūlų metodu

Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ atliekamas žvairumo gydymas net ir sudėtingiausiais atvejais. Mes taisome ir „nesėkmingų“ operacijų kitose klinikose pasekmes. Mūsų klinikoje galima operuoti tiek vaikus, tiek ir suaugusiuosius. Pagal Šveicarijos universitetinės ligoninės protokolą mūsų klinikose buvo atlikta daugiau nei 8000 sėkmingų žvairumo operacijų.

Mes garantuojame

Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ Jūs gausite išsamią objektyvią informaciją apie savo akių būklę ir visus veiksmingus akių ligų gydymo metodus. Tuo pačiu gydytojas galės sudaryti individualų akių gydymo planą, atsižvelgdamas į Jūsų akių savybes.

Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ dirba vieni geriausių oftalmologijos specialistų, tad atvykę čia galite būti tikri, kad Jūsų akių sveikata – patikimose profesionalų rankose.

Prieš operaciją su pacientu pasirašoma sutartis, kurioje nurodomos visos paciento teisės ir gydymo aspektai. Pateikiama išsami informacija apie įvairius gydymo metodus ir būdus, įgalinančius pasiekti puikų gydymo rezultatą.

Akių klinika „Naujas regėjimas“ suteikia pacientui galimybę kontroliuoti atliktos operacijos kokybę. Mes fiksuojame ir archyvuojame visą operacijos procesą objektyviai medicininei kontrolei atlikti. Taip pat visi gydytojo ir paciento pokalbių garso ir vaizdo įrašai, padaryti diagnozuojant ir konsultuojant pacientą, yra saugomi. Ne kiekvienas medicinos centras gali sau leisti tokį „atvirumą“.

Visa įranga ir medžiagos, kurias naudoja akių klinikos „Naujas regėjimas“ specialistai, atitinka griežčiausius šiuolaikiniams oftalmologijos centrams keliamus reikalavimus. Ne veltui mūsų klinikoje naudojamos technologijos lygis yra svarbiausių Europos akių ligų centrų etalonas.

Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ operacijos atliekamos ambulatoriškai (nereikia gultis į ligoninę), trunka vos kelias minutes ir yra visiškai neskausmingos.

Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ kiekvieną pacientą prižiūrime ir po operacijos, kol jis/ji visiškai pasveiks. Kiekvienas mūsų klinikos pacientas turi galimybę susisiekti su jam paskirtu budinčiuoju gydytoju.