fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Toliaregystė

Toliaregystės simptomai ir priežastys

Toliaregystė arba hipermetropija – tai akomodacijos sutrikimas, kurio metu sumažėja galimybė ryškiai matyti daiktus, esančius arti. Dažniausiai toliaregystė pasitaiko pas vyresnio amžiaus žmones.

Jei esate toliaregis, arti esantys vaizdai atrodo labiau migloti, nei tolimi. Pavyzdžiui, jei sėdėtumėte restorano vasaros terasoje, meniu atrodytų neryškus, o aplinkinis kraštovaizdis būtų matomas sufokusuotas. Tačiau klaidinga nuomonė, kad toliaregiai visada gerai mato į tolį. Sunkūs toliaregystės atvejai gali paveikti ir toli esančių objektų matymą.

Toliaregystė susiformuoja, kai ragena yra per daug plokščia arba akis yra per trumpa. Šios sąlygos neleidžia šviesos spinduliams, kurie patenka į Jūsų akis, reikiamai užlūžti ir fokusuotis tinklainėje. Vietoje to matomi vaizdai fokusuojami už tinklainės.

Дальнозоркость

Jei esate toliaregis (-ė), matomi vaizdai fokusuojami už tinklainės, o ne tinklainėje.

Maždaug 11.8 milijonų Jungtinių Valstijų gyventojų (arba maždaug 10 procentų populiacijos) turi tam tikrą toliaregystės lygį. Toliaregystė išsivysto žymiai rečiau nei trumparegystė, o jos paplitimas dažnėja su pacientų amžiumi.

Po to, kai akių gydytojas ištiria Jūsų akis, jis (ji) išrašo receptą, kuriame nurodomas refrakcijos ydos laipsnis. Toliaregystės receptuose paprastai yra pliuso ženklas prieš pirmąjį skaičių.

 

Toliaregystės gydymo būdai

Toliaregystės gydymas priklauso nuo keleto faktorių, pvz., amžiaus, veiklos ir profesijos, bet paprastai ji gydoma kontaktiniais lęšiais arba akiniais. Toliaregystę galima ištaisyti naudojant akinius ir kontaktinius lęšius, kad pakeistumėte šviesos spindulių kryptį akyje. Pacientai dažnai verčiami nešioti akinius ar kontaktinius lęšius, arba visą laiką, arba tik skaitymui, kompiuterio darbams ir kitiems artimiems darbams. Peržiūrėkite skiltį „Akių patikrinimas“, norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip gauti korekcinių akinių ar lęšių receptą, ir žr. skiltį „Pratimai akims“, norėdami gauti informacijos, kaip išvengti regėjimo problemų naudojant akių stiprinimo patarimus.

Toliaregystė +0.5 +1 +2 +3 +10 +23
Lazerinė akių korekcija
Intraokulinė korekcija

Jei norite ir esate pasirengę atsisakyti korekcinių akinių ar lęšių visam laikui, peržiūrėkite šias regos korekcijos galimybes:

Lazerinė akių korekcija

Nors akiniai ir kontaktiniai lęšiai padeda koreguoti tam tikrus regėjimo sutrikimus, tačiau jie labiau panašūs į tvarsčius ir ramentus, kurie tėra laikina pagalba, nepašalinanti problemos priežasties taip, kaip tą padarytų operacijos procedūra.

Intraokulinė korekcija

Intraokulinė korekcija atliekama koreguojant didelio laipsnio hiperopiją. Jeigu buvo nustatyta, kad Jums negalima atlikti lazerinės regėjimo korekcijos, nenuleiskite rankų, nes yra kitų būdų susigrąžinti gerą regėjimą. Akių klinika „Naujas regėjimas” siūlo operacijas, galinčias Jums padėti. Konsultacijos metu mes galėsime nustatyti, ar Jums galima atlikti operaciją ir kokia operacija Jums tinkamiausia.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.