akis

Skaidraus lęšio operacija

Didelio laipsnio toliaregystės, trumparegystės ir astigmatizmo gydymas BiVision RLE metodu

Lazerinės akių chirurgijos alternatyva — intraokulinė korekcija

Registruokitės konsultacijai

BiVision RLE refrakcinė lensektomija

Jeigu buvo nustatyta, kad Jums negalima atlikti lazerinės regos korekcijos, nenuleiskite rankų, nes yra ir kitų būdų susigrąžinti gerą regėjimą!

Akių klinika „Naujas regėjimas” siūlo operacijas, galinčias Jums padėti. BiVision RLE (refrakcinė lensektomija) – veiksmingas metodas, skirtas didelio laipsnio trumparegystės, hiperopijos ir astigmatizmo korekcijai, kai regėjimo lazeriu koreguoti neįmanoma dėl medicininių priežasčių. Konsultacijos metu mes galėsime nustatyti, ar Jums galima atlikti operaciją ir kokia operacija Jums būtų tinkamiausia.

0 +
operacijų

Per ilgus akių klinikos „Naujas regėjimas“ darbo metus savo pacientams suteikėme šimtus tūkstančių oftalmologinių paslaugų

Pasirinkę vieną moderniausių ir patikimiausių klinikų Baltijos šalyse – akių kliniką „Naujas regėjimas“ – Jūs galite būti tikri dėl čia teikiamų paslaugų kokybės. Mūsų klinikų tinklas per pastaruosius 15 metų aptarnavo daugiau kaip 5 000 000 pacientų.

Siekiant pacientui sugrąžinti gerą regėjimą, natūralūs jo akių lęšiukai pakeičiami dirbtiniais intraokuliniais lęšiais (kurie panašūs į mažus kontaktinius lęšius), turinčiais tikslius parametrus, kad bet kokio amžiaus žmonės matytų gerai arti ir iš tolo.

Refrakcinis akies lęšiuko keitimas BiVision RLE — veiksminga technika, padedanti pagerinti regėjimą tiek skaitant, tiek kasdieniame gyvenime. Jūs visą gyvenimą matysite gerai į tolį ir iš arti be akinių.

Jūs niekada neturėsite kataraktos. Jeigu esama kataraktos simptomų, šios operacijos metu jie taip pat bus pašalinti. Taip refrakcinis lęšiuko keitimas padeda išvengti būtinybės ateityje atlikti kataraktos (kuri dažniausiai pasireiškia kiekvienam, sulaukusiam garbaus amžiaus) operaciją.

Intraokulinę korekciją rekomenduojama atlikti pacientams, sulaukusiems 40-ties ir daugiau metų amžiaus (kai prireikia akinių skaitymui). Minėtos procedūros pranašumas yra tai, kad multifokalinis lęšis gali būti naudojamas regėjimui koreguoti tiek iš arti, tiek ir į tolį.

Refrakcinis akies lęšiuko keitimas užtikrina, kad Jums niekada nebeprireiks akinių. Šią operaciją taip pat rekomenduojama atlikti ir jaunesniems žmonėms, kurie dėl įvairių kliūčių negali nešioti kontaktinių lęšių, pavyzdžiui, kartais akyse jiems tiesiog nepakanka vietos.

Jums daugiau nei 45 metai? Niekada nenaudojote akinių, tačiau pastaruoju metu akys ima vis labiau pavargti dirbant iš arti ir Jums jau yra išrašyti pirmieji akiniai darbui. Ši problema vadinama presbiopija arba hiperopija. Esant dabartiniam technologijos lygiui, galima kartą ir visiems laikams visiškai atsikratyti priklausomybės nuo akinių, pasitelkus paprastą intervenciją — refrakcinio lęšio pakeitimą.
Klinikoje „Naujas regėjimas“ šis gydymo metodas taikomas jau daugiau nei 10 metų, kurių metu buvo atlikta daugiau nei 30 000 panašių operacijų naudojant išskirtinius Didžiosios Britanijos kompanijos „Rayner“ intraokulinius lęšius „RayOne Trifocal“ ir taikant „BiVision RLE“ operacijos metodiką.
Intraokulinės korekcijos BiVision RLE metodu privalumai:
 • Pamirškite akinius. Visam laikui. Intraokulinių lęšių implantacijos dėka koreguojama presbiopija (su amžiumi susijusi toliaregystė), pacientas ima geriau matyti tamsoje, jo regėjimas tampa žymiai ryškesnis, negu buvo su akiniais, tiek iš arti, tiek ir į tolį. Nusiimkite akinius ir daugiau niekada jų nenešiokite!
 • Jums negalima atlikti lazerinės regos korekcijos? BiVision RLE metodu galima koreguoti bet kokią toliaregystę, trumparegystę ir astigmatizmą;
 • Tik aukščiausia kokybė. Nuo pat pirmos akių klinikos „Naujas regėjimas“ darbo dienos mes nenaudojame įprastų lęšių ar kitų pigių eksploatacinių medžiagų. Pacientams implantuojame tik geriausius Didžiosios Britanijos kompanijos „Rayner“ multifokalinius lęšius.
 • Jums niekada neišsivystys katarakta. Refrakcinio lęšiuko keitimo metu, mūsų klinikos „Naujas regėjimas“ chirurgas kiekvienu atveju kruopščiai nupoliruoja lęšio kapsulę (maišelį). Taip pacientams padidinamas pooperacinis regėjimo aštrumas ir padedama išvengti būtinybės ateityje atlikti kataraktos operaciją.
 • Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ keisdami lęšius naudojame anglišką vandens srovės „iQ-5 Minutes“ metodą. Šalinant pažeistą akies lęšiuką mes nenaudojame ultragarso, kuris įprastai naudojamas lęšio pašalinimui. Taip akies paviršius paliečiamas minimaliai, nesukeliant streso žalingo poveikio ragenai ir kitoms akies struktūroms. Lęšis švelniai pašalinamas tik vandeniu per mažiau nei 5 minutes.
 • Aukščiausio lygio chirurgija. Klinika „Naujas Regėjimas“ veikia jau nuo 1999 metų. Sukaupta ilgametė patirtis gydant daugiau nei kelis milijonus pacientų, kvalifikuoti specialistai, nuolatinės investicijos į pažangiausias technologijas ir akių ligų gydymo metodus leidžia ne tik išlikti konkurencingiems, bet ir toliau siūlyti aukščiausios kokybės akių ligų gydymo paslaugas.
 • Mes lenkiame laiką. Garsiausi oftalmologinės įrangos gamintojai atsižvelgia į mūsų klinikos „Naujas regėjimas“ chirurgų nuomonę, tiekdami įrangą, kuri dar nebuvo išleista į apyvartą, bandymams, kad pakoreguotų jos darbą.
Anglijoje pagamintos eksploatacinės medžiagos

Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ naudojami tik Didžiosios Britanijos kompanijos „Rayner“ lęšiai

Skaidraus lęšio operacija

PaslaugaKaina EUR
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
950
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Rayner arba Alcon. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Programa „GYVAS REGĖJIMAS“
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1050
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį RayOne EMV. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1060
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį TORIC. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1730
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį Acrysof IQ PanOptix. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1530
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį Rayner RayOne Trifocal. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1500
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį RayOne EMV Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1750
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Alcon Vivity. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1820
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Alcon Vivity Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1844
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį PanOptix Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija800
be regėjimą koreguojančio lęšio implantavimo
Gydymas YAG lazeriu185
kapsulotomija (dėl antrinės kataraktos)
IOL repozicija1000
Intrakapsulinio žiedo implantacija93
Anestezija
Nemokamai
įtraukta į paslaugos kainą
Paslaugų kainos už vienos akies operaciją
Turi privalomąjį sveikatos draudimą?

Už Tavo gydymą sumokės ligonių kasos!

Žinoti sveika: www.vlk.lt