Akių ligų diagnozė vaikams

Akių ligų klinika „Naujas regėjimas“ maloniai priima ir mažuosius lankytojus!

Kartu padovanokime jiems visas ryškiausias gyvenimo spalvas

vaikų akių patikrinimas

Visapusiškas vaikų akių tyrimas

KAINA:

65 €

Išsamaus vaikų akių tyrimo metu:

Mūsų klinika suteikia išskirtines galimybes ištirti bet kokio amžiaus vaikų regėjimą. Mes taikome pažangiausias žinias, įgytas geriausiose Šveicarijos, Vokietijos ir Anglijos klinikose.

Jaukioje ir geranoriškoje aplinkoje atliksime individualią Jūsų vaiko regos diagnostiką – nustatysime kiekvienos akies regėjimo aštrumą (atskirai tikriname regėjimą į tolį ir iš arti). Į mūsų žaismingą apžiūrą įsitraukia net kukliausias ir įnoringiausias vaikas, kuris net nepastebi, kaip per šį smagų žaidimą mes sužinome apie jo nuostabias akytes viską, ką turime žinoti!

Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ dirba vieni geriausių specialistų oftalmologijos srityje bei naudojama pažangiausia diagnostinė ir operacinė įranga. Būtent todėl Jūs galite drąsiai patikėti mums tai, kas brangiausia – savo vaikų sveikatą!

0 +
akių patikrinimų

Per ilgus akių klinikos „Naujas regėjimas“ darbo metus savo pacientams suteikėme šimtus tūkstančių oftalmologinių paslaugų

Pasirinkę vieną moderniausių ir patikimiausių klinikų Baltijos šalyse – akių kliniką „Naujas regėjimas“ – Jūs galite būti tikri dėl čia teikiamų paslaugų kokybės. Mūsų klinikų tinklas per pastaruosius 15 metų aptarnavo daugiau kaip 5 000 000 pacientų.

Vaikų akių ligų diagnostikos kainos

PaslaugaKaina EUR
Akių patikrinimas65
Akių ligų gydytojo konsultacija ir pilnas akių ištyrimas.

Vaikams nuo 3 iki 18 metų (Trukmė iki 2 val.)
Vaikus iki 18 metų ir suaugusius oftalmologo konsultacijai priimti su siuntimu, t.y. nemokamai, galimybės neturime. Šiai paslaugai neturime sutarties su teritorinėmis ligonių kasomis.

Dažnai užduodami klausimai apie vaikų oftalmologiją:

Viso pasaulio oftalmologai yra vieningos nuomonės, kad vaikai turėtų būti visapusiškai ištirti būdami 2–3 metų amžiaus.

Profilaktinės medicininės apžiūros vaikų darželiuose ir mokyklose skirtos atkleisti nesubtilią, aiškiai matomą patologiją, pažengusią ligą. Dėl to per profilaktines apžiūras negali būti nustatytos pradinės tokių rimtų būklių, kaip ambliopija, žvairumas, astigmatizmas, retinoblastoma ir kitų susirgimų stadijos. Remdamiesi šiuo metu visame pasaulyje taikoma praktika, mes rekomenduojame kasmet atlikti visapusišką vaiko regos sistemos apžiūrą, kad visos akių ligos būtų anksti nustatytos ir laiku išgydytos.

Mažieji pacientai nesiskundžia akių problemomis, todėl tėvai turi būti ypač dėmesingi, jei:

 • vaikas dažnai trina akis,
 • lauke užmerkia vieną akį,
 • neseka judančių objektų,
 • vaiko akys dažnai parausta,
 • vaiko akis krypsta į bet kurį šoną (net jei tik kartais),
 • vaikas lenkia arba suka galvą žiūrėdamas tiesiai,
 • vaiko akys trūkčioja (net jei tik kartais),
 • vaikas serga cukralige,
 • dešinė ir kairė akys skiriasi kokiais nors požymiais (dydžiu, išvaizda, vyzdžių skersmeniu),
 • nuotraukose, darytose su blykste, vienas vaiko vyzdys šviečia rožine, o kitas – balta šviesa,
 • nutinka bet kokia akies trauma.

Aptikę bent vieną požymį, kreipkitės į mūsų klinikos vaikų oftalmologą.

Žinoma, kad galima. Akių klinika „Naujas regėjimas“ naudoja visuotinai pripažintus patikimus testus „Lea“ ir „Cardiff“, kurie leidžia įvertinti bet kokio amžiaus vaiko regėjimą, nepriklausomai nuo to, ar mažasis pacientas pradėjo kalbėti.

Vyzdžius plečiantys lašai yra būtini siekiant tinkamai įvertinti optines akių savybes ir visapusiškai apžiūrėti akių dugną (tinklainę ir regos nervą). Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ naudojami specialūs lašai, kurie beveik nedirgina akių ir nesukelia alerginių ir šalutinių reakcijų. Po tokio tyrimo vaikas jau kitą dieną gali eiti į mokyklą.

Dažniausiai taip. Įprastai tokius nusiskundimus sukelia „paslėpta“ toliaregystė, trumparegystė arba astigmatizmas. Tokiu atveju vaiką turi ištirti vaikų oftalmologas.

Ne, negali. Laiku negydomas žvairumas ilgainiui gali rimtai ir negrįžtamai pažeisti visą vaiko regos sistemą. Toks sutrikęs regėjimas riboja jauno žmogaus asmeninį ir profesinį gyvenimą. Mūsų akių klinikos „Naujas regėjimas“ specialistų komanda yra pajėgi laiku išgydyti net ir mažiausių pacientų žvairumą.

Jei sutrikusi vaiko optinė jėga (trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas), tai akiniai yra pagrindinis „vaistas“ ir leidžia mažajam pacientui teisingai augti ir vystytis. Esant toliaregystei, akiniai silpnėja vaikui augant, ir ilgainiui jų galima atsisakyti. Bet kokio laipsnio trumparegystę ir astigmatizmą galima visiems laikams išgydyti atlikus lazerinę korekciją, vaikui sulaukus 18 metų. Mūsų akių klinikos „Naujas regėjimas“ specialistai yra nepralenkiami lazerinės regos korekcijos lyderiai.

Galima. Akių klinikoje „Naujas regėjimas“ naudojami šiuolaikiniai, itin veiksmingi aparatai, skirti ambliopijai, žvairumui, trumparegystei, toliaregystei ir astigmatizmui gydyti. Atsižvelgdamas į diagnostikos rezultatus vaikų gydytojas oftalmologas Jūsų vaikui skirs individualią gydymo ir profilaktikos programą.

Registruokitės akių diagnostikai bei gydytojo konsultacijai