fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Trumparegystė

Trumparegystės (arba miopijos) simptomai ir priežastys

Близорукость , миопия

Jei esate trumparegis, toli esantys vaizdai atrodo migloti. Prisimerkus šie vaizdai tampa ryškesni. Pavyzdžiui, trumparegiai studentai gali skaityti knygas ir matyti arti esančius studentus, bet dėstytojas ir lenta atrodo miglotai. Trumparegystė (dar vadinama miopija) susiformuoja, kai į akį patenkantys spinduliai laužiami per daug, todėl sufokusuojami taške priešais tinklainę. Akys su trumparegyste taip pat gali būti ilgesnės nei įprasta arba jų ragena gali būti per daug išlinkusi, dėl to matomi vaizdai nefokusuojami tinklainėje, kaip tai turėtų būti.

Kai esate trumparegis, matomi vaizdai nefokusuojami akies galinėje dalyje. Vietoje to jie fokusuojami priešais tinklainę, o ne ant jos. Trumparegystė paprastai susiformuoja vaikystėje ir pirmą kartą nustatoma, kai tėvai sužino, jog vaikas mokykloje negali perskaityti ant lentos rašomo teksto. Trumparegystė pablogėja paauglystės laikotarpiu ir stabilizuojasi ankstyvajame pilnametystės etape. Kai kurie ekspertai tiki, kad trumparegystė yra perduodama genais. Ji gali susiformuoti kartu su arba be astigmatizmo. Tipinis trumparegystės nurodymas recepte yra minusas prieš pirmąjį skaičių.

Trumparegystės gydymo būdai

Trumparegystės gydymas priklauso nuo įvairių faktorių, pvz., amžiaus, veiklos ir profesijos, bet paprastai ji gydoma kontaktiniais lęšiais arba akiniais. Jie pagerina regėjimą nieko anatomiškai nekeisdami akyje, tad juos nuėmus, blogas regėjimas vėl iškart sugrįžta. Peržiūrėkite skiltį „Akių patikrinimas“, norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip gauti korekcinių akinių ar lęšių receptą, ir žr. skiltį „Pratimai akims“, norėdami gauti informacijos, kaip išvengti regėjimo problemų naudojant akių stiprinimo patarimus. Jei esate pasirengę atsisakyti korekcinių akinių ar lęšių, peržiūrėkite šias regos korekcijos galimybes:
Близорукость, миопия

Lazerinė akių korekcija

Nors akiniai ir kontaktiniai lęšiai padeda koreguoti tam tikrus regėjimo sutrikimus, tačiau jie labiau panašūs į tvarsčius ir ramentus, kurie tėra laikina pagalba, nepašalinanti problemos priežasties taip, kaip tą padarytų operacijos procedūra. Susipažinkite su dažniausiai taikomais lazerinės akių korekcijos metodais:

LASIK regėjimo korekcija

LASIK (lazeriu atliekama vidinė keratomaliacija) yra dažniausiai atliekama ir priimta akių operacijos lazeriu forma nuo 1991 metų, kai buvo atlikti JAV klinikiniai tyrimai. Operacijos metu pakeičiama ragenos formą ir panaikinama arba sumažinama būtinybė nešioti akinius ar kontaktinius lęšius. Tai yra chirurginė procedūra, kuri yra rizikinga. LASIK yra negrąžinama procedūra.

Regėjimo korekcija lazeriu – iQ-LASIK

Nors LASIK gali padėti sumažinti būtinybę nešioti akinius arba kontaktinius lęšius, iQ-LASIK sujungia pažangiausias dabartines chirurgijos technologijas į vieną procedūrą, kuri yra pritaikyta Jūsų regėjimui. Rezultatas: funkcionalesnė ir efektyvesnė akių forma. Praeityje kiekvienam LASIK pacientui būdavo suteikiama ta pati pagrindinė procedūra kiekvieną kartą, neatsižvelgiant į unikalias paciento akies savybes. iQ-LASIK yra kitokia. Tik iQ-LASIK įgalina chirurgus sukurti pritaikytą gydymo planą, su parinktimis, kurios atsižvelgia į Jūsų unikalius regėjimo poreikius, užtikrinančius geriausią regėjimo rezultatą. Jūsų akys nusipelno ypatingo gydymo. Atvykite individualiai konsultacijai pas mūsų profesionalius gydytojus oftalmologus, kad galėtume nustatyti, koks gydymas būtų tinkamiausias būtent Jums.

Intraokulinė korekcija

Intraokulinė korekcija atliekama koreguojant didelio laipsnio toliaregystę. Jeigu buvo nustatyta, kad Jums negalima atlikti lazerinės regėjimo korekcijos, nenuleiskite rankų, nes yra kitų būdų susigrąžinti gerą regėjimą. Akių klinika „Naujas regėjimas” siūlo operacijas, galinčias Jums padėti. Konsultacijos metu mes galėsime nustatyti, ar Jums galima atlikti operaciją ir kokia operacija Jums tinkamiausia.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.