Kataraktos operacija

Klinikoje „Naujas regėjimas“ net pačią sudėtingiausią kataraktos atvejį operuoti galime BE JOKIO PJŪVIO, naudojant naująją pažangią kataraktos šalinimo metodiką angliškąja vandens srove „iQ-5 MINUTES“

Susigrąžinkite puikų regėjimą iš arti ir į tolį be akinių!

Kataraktos pašalinimas

KAINA:

950 €

iq-life gyvas regėjimas

Operuojame kataraktą net pačiais sudėtingiausiais atvejais:

Užtikriname puikų rezultatą, nes naudojame tik patikimus angliškus kompanijos RAYNER lęšiukus. Mūsų akių klinikoje „Naujas regėjimas“ kataraktą operuoja patyrę chirurgai, atlikę jau daugiau kaip 50 000 sėkmingų operacijų.

Daugiau apie Didžiosios Britanijos kompaniją RAYNER, lyderiaujančią intraokulinių lęšių (kuriuos sukūrė dar 1949 m.!) gamyboje, sužinoti galite čia.

Kodėl verta rinktis kataraktos operaciją akių klinikoje „Naujas regėjimas“?

Įprastose ligoninėse ar medicinos centruose operuoti pacientai po operacijos naudoja akinius skaitymui ar žiūrėjimui į tolį. Tikrai visavertis regėjimas įmanomas tik implantavus multifokalinį lęšį, būtent todėl mūsų akių klinikos „Naujas regėjimas“ specialistai renkasi kokybiškus anglų kompanijos „Rayner“ lęšius.

0 +
sėkmingų kataraktos operacijų

Per ilgus akių klinikos „Naujas regėjimas“ darbo metus savo pacientams suteikėme šimtus tūkstančių oftalmologinių paslaugų

Pasirinkę vieną moderniausių ir patikimiausių klinikų Baltijos šalyse – akių kliniką „Naujas regėjimas“ – Jūs galite būti tikri dėl čia teikiamų paslaugų kokybės. Mūsų klinikų tinklas per pastaruosius 15 metų aptarnavo daugiau kaip 5 000 000 pacientų.

„Auksinis“ kataraktos šalinimo standartas – tai besiūlė ir ne ilgiau kaip 5 minutes trunkanti operacija, tinkama net patiems sudėtingiausiems atvejams. Jos metu atliekama intraokulinio lęšio RAYNER implantacija, leidžianti pacientui vėl susigrąžinti puikų regėjimo aštrumą.

ngenuity

Tik klinikoje „Naujas regėjimas“ taikoma ši pilotų ir astronautų rekomenduojama technologija paremta programa „Gyvas regėjimas“, įgalinanti pacientams padaryti prieinamas kataraktos, presbiopijos bei refrakcines operacijas ir taip sugrąžinti jaunystės regėjimą be akinių – iš arti ir į tolį.

Kataraktos operacijos kaina

PaslaugaKaina EUR
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
950
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Rayner arba Alcon. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Programa „GYVAS REGĖJIMAS“
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1050
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį RayOne EMV. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1060
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį TORIC. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1730
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį Acrysof IQ PanOptix. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1530
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį Rayner RayOne Trifocal. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1500
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį RayOne EMV Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1750
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Alcon Vivity. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1820
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Alcon Vivity Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1844
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį PanOptix Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija800
be regėjimą koreguojančio lęšio implantavimo
Gydymas YAG lazeriu185
kapsulotomija (dėl antrinės kataraktos)
IOL repozicija1000
Intrakapsulinio žiedo implantacija93
Anestezija
Nemokamai
įtraukta į paslaugos kainą
Paslaugų kainos už vienos akies operaciją
Turi privalomąjį sveikatos draudimą?

Už Tavo gydymą sumokės ligonių kasos!

Žinoti sveika: www.vlk.lt

Dažniausiai užduodami klausimai apie kataraktos gydymą:

Katarakta susiformuoja dėl daugelio dalykų, iš kurių dažniausias yra natūralus senėjimo procesas. Sendamas Jūsų akies lęšiukas pamažu tampa storesnis, pagelsta ir galiausiai tampa labai drumstas, tuomet Jums diagnozuojama katarakta. Kitos ligos, pvz., cukrinis diabetas ir glaukoma, gali padidinti kataraktos susiformavimo tikimybę. Akies sužeidimas ir nuolatinis kortikosteroidų naudojimas taip pat gali sukelti kataraktą.

Akies lęšiuko pakitimai, lemiantys kataraktos atsiradimą, gali būti skirtingi. Katarakta gali susiformuoti branduolyje (lęšiuko centre) arba žievėje (lęšiuko apvalkale).

Taip, yra keli kataraktos tipai. Skirtingi tipai yra nustatomi pagal tai, kuri lęšiuko sritis yra paveikta. Branduolinė katarakta yra dažniausia ir paprastai susiformuoja dėl natūralaus senėjimo proceso, nes lęšiuko ląstelės susikaupia jo branduolyje. Žievinė katarakta taip pat yra gan dažna ir susiformuoja, kai lęšiuko apvalkalas arba žievė tampa kieta.

Ne. Kadangi katarakta atsiranda dėl natūralaus senėjimo proceso, vargu, ar galite užkirsti kelią jai susiformuoti. Tačiau yra dalykų, kuriuos galite daryti, norėdami sulėtinti ligos vystymąsi, pvz.: nešioti saulės akinius. Ieškokite etiketės, kurioje nurodoma, kad akinių lęšiai apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių; valgykite maistą, kuriame yra daug antioksidantų.

Ne, bet dažniausiai katarakta vystosi abiejose akyse tuo pačiu metu. Jūs taip pat turite žinoti, kad katarakta gali būti įgimta arba įgyta (trauminė, toksinė, radiacinė ir kt.).

Taip. Negydoma katarakta gali sukelti aklumą.

Dažnai manoma, kad katarakta turi būti „subrendusi“ (labai pažengusi), kad ją būtų galima pašalinti. Tai nėra tiesa. Šiandien kataraktos operacija įprasta procedūra, kuri paprastai gali būti atliekama tuomet, kai Jūs ir Jūsų gydytojas manote, kad prastas regėjimas trukdo žmogaus gyvenimo kokybei.

Laikui bėgant, padidėja akies lęšiuko drumstis, jis sustorėja, todėl žmogaus regėjimas ima prastėti. Tai ilgas procesas, galintis trukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. Galiausiai visas lęšiukas gali tapti drumstas ir sukelti aklumą.

Nė vienas lęšis nėra tinkamas visiems, todėl tik Jūsų akių gydytojas gali nustatyti tinkamiausią variantą. Kelių židinių lęšiai mažina būtinybę nešioti akinius ir gali užtikrinti geresnę gyvenimo kokybę. Pacientai, pasirinkę kelių židinių lęšį vietoje standartinio vieno židinio lęšio, teigia esantys patenkinti savo sprendimu. Daugiau kaip 93 procentai pacientų, kuriems buvo implantuotas kelių židinių IOL, ir vėl jį pasirinktų.

Sėkmingų kataraktos operacijų proporcija yra 98 ir daugiau procentų. Dėl nuolatinės technologijų ir instrumentų pažangos procedūra šiandien yra ypač sėkminga.

Ne. Kataraktos operacijos metu natūralus lęšis pakeičiamas dirbtiniu, kuriame katarakta niekada nesusidarys.

Dėl lašų, kurie akį padaro nejautrią, ir vaistų, kurie Jus nuramina, diskomfortas procedūros metu yra minimalus. Sveikimo laikotarpis taip pat labai trumpas.

Dauguma operacijų trunka nuo 15 iki 30 minučių. Trukmė priklauso nuo operacijos tipo.

Antrosios akies operacija paprastai atliekama praėjus 2 ar 3 savaitėms po pirmosios operacijos. Visi pacientai yra skirtingi, todėl turėtumėte pasitarti su gydytoju, kas Jums tinkamiausia.

Kataraktos operacija yra įprasta ir greita procedūra. Paprastai pacientai ligoninėje arba chirurginiame centre praleidžia tik kelias valandas ir gali vykti namo tą pačią dieną.

Gydytojas ant akies uždės apsauginį tvarstį ir (arba) tamsius akinius bei palydės Jus į pooperacinę palatą. Po trumpos apžiūros su gydytoju ar kitu darbuotoju aptarsite, kaip prižiūrėti akį namuose, taip pat gausite vaistų receptą. Jums bus paskirtas apžiūros laikas, kuris paprastai suplanuojamas praėjus parai po operacijos. Tuomet jau galėsite vykti namo.

Keletą dienų akis gali būti jautri lietimui, galite jausti tam tikrą diskomfortą. Turėsite lašinti akių lašus pagal grafiką, kurį nurodė Jūsų gydytojas ir atvykti į paskirtą apžiūrą, kad užtikrintumėte geriausius operacijos rezultatus. Gydytojui leidus, galėsite grįžti prie įprasto kasdienio režimo, pvz., skaityti, rašyti, žiūrėti televizorių ir dirbti. Naktį gydytojas patars dėvėti akies apsaugą.