Privacy policy

As you browse eyes.lt, advertising cookies will be placed on your computer so that we can understand what you are interested in.  Our display advertising partner, AdRoll, then enables us to present you with retargeting advertising on other sites based on your previous interaction with [company website]. The techniques our partners employ do not collect personal information such as your name, email address, postal address or telephone number.  You can visit this page to opt out of AdRoll and their partners’ targeted advertising.

Slapukai

Kas yra slapukai?
Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos jūsų kompiuterio arba mobiliojo telefono naršyklėje patalpina jūsų lankomos žiniatinklio svetainės. Slapukai plačiai naudojami tam, kad praturtintų naudotojų patirtį bei suteikti tam tikros informacijos svetainės savininkams. Mūsų slapukuose gali būti informacijos apie jūsų pageidavimus prisijungus, kuri leistų mums kurti jūsų poreikius atitinkantį svetainės turinį.

Kaip priimti arba atmesti slapukus?

Naudotojai turi galimybę nustatyti savo įrenginius taip, kad jie priimtų visus slapukus, kad apie slapuką būtų pranešta arba niekada nepriimti slapukų. Pasirinkus pastarąją parinktį, šiam naudotojui negalėsime teikti tam tikrų prie naudotojo poreikių pritaikytų paslaugų, todėl naudotojas gali netekti galimybės pasinaudoti visomis mūsų svetainės teikiamomis funkcijomis.

Jeigu nenorite gauti slapukų arba norite neleisti tam tikrų slapukų, galite atitinkamai pakeisti savo naršyklės nustatymus. Tačiau kiekviena naršyklė – skirtinga, todėl norėdami sužinoti, kaip pakeisti slapukų nustatymus, eikite į meniu „Žinynas“ (angl. Help).

Kaip naudojame slapukus?

Mes naudojamės slapukai siekdami nustatyti jūsų vartojimo įpročius mūsų interneto svetainėse. Mūsų tikslas – kiek įmanoma personalizuoti teikiamas paslaugas pagal jūsų interesus. Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į jūsų kompiuterio standųjį diską, kad interneto svetainė atsimintų jus. Šią informaciją gali sudaryti duomenys apie tai, kaip jūs naudojatės interneto svetaine, kompiuterio IP adresas, naršyklės tipas, demografiniai duomenys ir, jei jūs atvykote į mūsų svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio , puslapio URL nuoroda. Jeigu esate registruotas vartotojas, tai gali būti duomenys, koks jūsų vartotojo vardas ir el. pašto adresas, kurie gali būti apdorojami serveryje registruojantis ar patvirtinant prenumeratoriaus statusą.

Slapukais gaunama informacija gali būti panaudota:
nustatyti grįžtančius, registruotus vartotojus ir/ar prenumeratorius siekiant atverti jiems užsakytą turinį ar paslaugas,
siekiant išvengti pakartotinės registracijos nuolatiniams svetainės lankytojams,
siekiant vartotojams leisti lengviau patekti iš/į kitus mūsų tinklalapius
jūsų vartojimo įpročių stebėsenai siekiant tobulinti tinklalapius pagal jūsų pageidavimus.
Jūs galite bet kada ištrinti slapukus iš savo kompiuterio standžiojo disko, bet jums teks iš naujo registruotis kiekvieną kartą lankantis mūsų tinklalapiuose. Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji neleistų išsaugoti slapukų jūsų kompiuterio standžiajame diske. Tai sumažins tinklalapio funkcionalumą, neleis naudotis prenumeruojamomis paslaugomis, kitaip tariant, dalis turinio jums bus nepasiekiama.
Kokius slapukus ir kokiais tikslais naudojame?

Techniškai būtini slapukai.
Kai kurie slapukai yra būtini norint pilnai naudoti mūsų svetainę ar tam tikras jos funkcijas. Naudojant mūsų svetainę, šių funkcinių slapukų atmesti negalima. Tai slapukai, renkantys informaciją apie tai, ar naudotojas davė sutikimą naudoti slapukus mūsų svetainėje.

Seanso slapukai ir pageidavimų slapukai.
Seanso slapukus naudojame norėdami palengvinti mūsų svetainių darbą, pavyzdžiui, kad naudotojas galėtų pereiti iš vieno puslapio į kitą. Šie slapukai nustoja galioti pasibaigus naudotojo seansui (pvz., naudotojui uždarius naršyklės langą). Kad atsimintume jūsų pageidavimus ir pasirinkimus mūsų žiniatinklio svetainėse, taip pat galime naudoti slapukus, kurie išlieka ilgiau. Paprastai šių slapukų galiojimo trukmė neviršija dvejų metų.

Stebėjimo slapukai.
Stebėjimo slapukus naudojame siekdami pagerinti svetainių darbą. Jais renkame informaciją apie lankytojų skaičių, iš kur lankytojai pateko į mūsų svetainę ir kaip jie ją naudoja (pvz., kuriuose puslapiuose daugelis lankytojų apsilanko dažniausiai. Šiuo tikslu galime naudoti toliau nurodytų teikėjų stebėjimo įrankius ir susijusius slapukus:
Google Analytics : „Google Analytics“ privatumo nuostatus rasite spustelėję čia

Socialinių tinklų slapukai.
Į savo svetaines galime integruoti funkcijas iš trečiųjų šalių svetainių, ypač iš tam tikrų socialinių tinklų. Šias funkcijas dažnai lydi scenarijai ar kiti elementai, galintys nuskaityti, o kartais ir patalpinti, slapukus iš tų socialinių tinklų jūsų įrenginyje. Šie slapukai gali leisti reklamas pritaikyti prie jūsų poreikių. Nors mes neturime prieigos prie šių slapukų ar jų renkamų duomenų bei negalime jų kontroliuoti, kadangi esame tik „Nissan“ svetainės operatoriai, norime jus informuoti ir gauti jūsų sutikimą naudoti tokius elementus. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite toliau pateiktą galimų socialinių tinklų slapukų sąrašą.

Facebook.
Į mūsų svetaines gali būti integruotos toliau pateiktos „Facebook“ funkcijos, galinčios nuskaityti arba patalpinti „Facebook“ slapukus:
„Facebook“ mygtukas „Patinka“ (angl. Like) (leidžia naudotojui pareikšti, kad jam patinka vienas ar kitas dalykas „Facebook“)
„Facebook“ mygtukas „Jungtis“ (angl. Connect) (leidžia naudotojui prisijungti prie savo „Facebook“ paskyros ir per šią paskyrą pasiekti mūsų žiniatinklio svetaines)
„Facebook“ funkcija „Dalintis“ (angl. Share) (leidžia naudotojui pasidalinti tam tikru dalyku svetainėje „Facebook“)
„Facebook“ socialinė grafa (angl. Social Graph) (leidžia mūsų žiniatinklio svetainėms paimti tam tikrus elementus iš „Facebook“ ir panaudoti juos mūsų žiniatinklio svetainėse, pavyzdžiui, naudototojų profilio nuotraukas, viešus „Facebook“ skelbimus)
„Facebook“ privatumo nuostatus rasite spustelėję čia
Daugiau informacijos apie „Facebook“ slapukus rasite spustelėję čia

„YouTube“ ir „Google“.
Į mūsų svetaines gali būti integruotos toliau pateiktos „YouTube“ arba „Google“ funkcijos, galinčios nuskaityti arba patalpinti „YouTube“ arba „Google“ slapukus:
„YouTube“ vaizdo grotuvas (leidžia peržiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus mūsų žiniatinklio svetainėse)
Prisijungimas prie „YouTube“ paskyros (leidžia naudotojui prisijungti prie savo „YouTube“ paskyros ir iš jos patekti į DEC)
„Google“ mygtukas „+1“ (leidžia naudotojui žymėti tam tikrą dalyką savo „Google+“ paskyroje)
„Google“ mygtukas „Prisijungti“ (angl. Log-In) (leidžia naudotojui prisijungti prie savo „Google“ paskyros ir per šią paskyrą pasiekti mūsų žiniatinklio svetainę)
„Google“ privatumo nuostatus rasite spustelėję čia (taikoma ir „YouTube“)

Twitter.
Į mūsų svetaines gali būti integruotos toliau pateiktos „Twitter“ funkcijos, galinčios nuskaityti arba patalpinti „Twitter“ slapukus:
„Twitter“ mygtukas „Prisijungti“ (angl. Log-In) (leidžia naudotojui prisijungti prie savo „Twitter“ paskyros ir per šią paskyrą pasiekti mūsų žiniatinklio svetaines)
„Twitter“ funkcija „dalintis“
„Twitter“ privatumo nuostatus rasite spustelėję čia

Flickr.
Į mūsų svetaines gali būti integruotos toliau pateiktos „Flickr“ funkcijos, galinčios nuskaityti arba patalpinti „Flickr“ slapukus:
„Flickr“ mygtukas „Prisijungti“ (angl. Log-In) (leidžia naudotojui prisijungti prie savo „Flickr“ paskyros ir per šią paskyrą pasiekti mūsų žiniatinklio svetaines)
„Flickr“ privatumo nuostatus rasite spustelėję čia

Instagram.
Į mūsų svetaines gali būti integruotos toliau pateiktos „Instagram“ funkcijos, galinčios nuskaityti arba patalpinti „Instagram“ slapukus:
„Instagram“ mygtukas „Prisijungti“ (angl. Log-In) (leidžia naudotojui prisijungti prie savo „Instagram“ paskyros ir per šią paskyrą pasiekti mūsų žiniatinklio svetaines)
„Instagram“ privatumo nuostatus rasite spustelėję čia

Pinterest.
Į mūsų svetaines gali būti integruotos toliau pateiktos „Pinterest“ funkcijos, galinčios nuskaityti arba patalpinti „Pinterest“ slapukus:
Mygtukas „Prisegti tai“ (angl. Pin-It) (leidžia vartotojui prisegti elementą savo „Pinterest“ puslapyje)
„Pinterest“ privatumo nuostatus rasite spustelėję čia