Pinigų grąžinimas už lazerinę regos korekciją

Papasakok draugams apie mūsų kliniką ir susigrąžink pinigus už lazerinę regos korekciją!

Dėmesio!

Mieli lankytojai!

Informuojame, kad ši akcija  baigsis 2023 m. gegužės 31 d. Tai reiškia, kad visi su šia akcija susiję kuponai galios iki nurodytos datos.

Visus norinčius pasinaudoti akcija raginame tai padaryti iki 2023 m. gegužės 31 d. Po šios datos kuponai nebegalios ir negalėsime Jums suteikti su šia akcija susijusių nuolaidų ir premijų.

Nepraleiskite progos pasinaudoti mūsų akcija ir gauti papildomų privalumų.

Dėkojame už jūsų lojalumą!

Mes pradėjome programą „Pinigų grąžinimas už regos lazerinę korekciją“ supratę, jog pats teisingiausias būdas papasakoti apie save – padaryti tai mūsų pacientų lūpomis ir, svarbiausia, puikiais lazerinės korekcijos pagal iQ-LASIK metodą, rezultatais.

Tai lojalaus paciento programa, kuri veikia pagal paciento interesus, nes pacientas taupo pinigus, o apie kliniką „Naujas Regėjimas“ sužino vis daugiau ir daugiau žmonių.

Mūsų akių klinikoje „Naujas regėjimas“ Jums buvo atlikta lazerinė akių korekcija, kai pradėjo veikti ši bonusų programa (nuo 2018-01-07)? Jūs likote patenkintas rezultatais ir esate pasirengęs parekomenduoti mūsų kliniką savo giminaičiams, draugams, kolegoms ar kitiems pažįstamiems žmonėms? Tuomet Jūs drąsiai galite dalyvauti mūsų bonusų programoje. Jūs gausite personifikuotą rekomendacijų kortelę, pagal kurią į akių ligų kliniką „Naujas regėjimas“ galėsite nukreipti 26 žmones.

0
Mes grąžinsime

Už kiekvieną Jūsų nukreiptą pacientą mes sugrąžiname Jums po 40 

0
Bendra dovanos vertė

Mūsų akių klinika „Naujas regėjimas“ skiria šią pinigų sumą lojaliems pacientams ir jų draugams!

Už kiekvieną Jūsų nukreiptą pacientą mes sugrąžiname Jums po 40 eurų, o pacientui su bonusų kortele suteiksime 40 eurų nuolaidą akių korekcijai. Neblogai? Tačiau dėl mūsų pacientų mes esame pasirengę padaryti dar daugiau. Nuo 21 iki 24 į mūsų kliniką nukreipto paciento mes dovanojame Jums 80 eurų bonusą, už 25 pacientą – 90 eurų, už 26 pacientą – net 100 eurų.

Šiandien lazerinė regos korekcija bet kokiu Premium klasės metodu kainuoja 840 eurų už abi akis. Tokiu būdu Jūs turite galimybę susigrąžinti visus pinigus, sumokėtus už operaciją ir dar gauti pinigų puikioms atostogoms prie jūros, susigrąžindami 1310 eurų.

Kai žmogui suteikiama aukštos kokybės paslauga pagal labai sąžiningą kainą, ir dar pasiūlomas koks nors bonusas, jam yra dvigubai maloniau. Mes sutaupome nemažai pinigų reklamai, ir ši programa yra mūsų padėka pacientams už tai, kad jie ne tik patys pasirinko akių kliniką „Naujas regėjimas“ ir gavo puikų rezultatą, pasinaudoję lazerinės korekcijos metodu iQ-LASIK, bet ir parekomendavo mus savo draugams.