Kataraktos šalinimo programa

iQ-Life 3D „Gyvas regėjimas“

ngenuity
0 +

SĖKMINGŲ KATARAKTOS OPERACIJŲ

iq-life gyvas regėjimas

Tik klinikoje „Naujas regėjimas“ taikoma ši pilotų ir astronautų rekomenduojama technologija paremta programa „Gyvas regėjimas“, įgalinanti pacientams padaryti prieinamas kataraktos, presbiopijos bei refrakcines operacijas ir taip sugrąžinti jaunystės regėjimą be akinių – iš arti ir į tolį.

Katarakta – tai akies lęšiuko drumstis, dėl kurios žmogaus regėjimas tampa neryškus. Mūsų klinikoje „Naujas regėjimas“ taikomas revoliucinis kataraktos fakoemulsikavimo metodas „vandens srove“. Tai „auksinis“ kataraktos šalinimo standartas. Operacijos metu naudojamos modernios akies apsaugos priemonės (viskoelastas). Operuojama naudojant pažangų mikrochirurginį mikroskopą ir specialią medicinos įrangą (fakoemulsikatorių). Šalinant pažeistą akies lęšiuką šiuo metodu naudojamas jau ne ultragarsas, bet angliškoji „vandens srovė“. Tokiu būdu akies paviršius paliečiamas minimaliai ir užtikrinama, kad nebūtų pažeistos vidinės, labai trapios akies struktūros. Paciento sveikatos būklę operacijos metu akylai stebi anesteziologas, turintis visą reikiamą stebėsenos kompleksą ir pasiruošęs suteikti skubią pagalbą.

Dėka naujosios 3D technologijos, operuojančiam gydytojui prieš akis ne mikroskopo okuliarai su labai ryškiu apšvietimu, o modernus didžiulis 4K standarto 3D ekranas, kuriame chirurgas bei visa operacijos komanda dar aiškiau mato ir gali dar geriau kontroliuoti lazerinės regėjimo korekcijos eigą.

iQ-Life 3D“ technologija leidžia chirurgams realiu laiku stebėti viename didžiuliame 3D ekrane tiek ultragarso parametrus, tiek ir kitus pagrindinius duomenis, tokius kaip akispūdis, vandens srovės greitis ir tūris. Taip mes galime užtikrinti dar mažesnį operacijos invaziškumą, padidinti jos efektyvumą ir saugumą. Operacijai atlikti nebereikia naudoti ryškios šviesos, tad pacientui lengviau ištverti visą intervencijos procesą.

Jums vis tiek gali kilti papildomas klausimas: Kodėl „iQ“? Ką bendro su šia technologija turi intelektas ir jo koeficientas? Mūsų atveju iQ nėra intelektinės raidos matas, bet „ideal Quality“ (t.y., „nepriekaištinga kokybė“) trumpinys.

Pažangios technologijos dėka dabar katarktos šalinimo procedūra atliekama dar greičiau. Implantavimui naudojamas specialiai pacientui pagamintas Didžiosios Britanijos kompanijos RAYNER multifokalinis intraokulinis (IOL) lęšis. Tai garantuoja puikius regėjimo rezultatus, pranokstančius visus paciento lūkesčius. IOL gaminami išskirtinai tik Didžiojoje Britanijoje ir yra pelnę karalienės Elžbietos II apdovanojimą už nepriekaištingą kokybę. Ne be priežasties RAYNER medžiagų kokybei ir intraokuliniams lęšiams yra suteikiama net 100 metų garantija. Juk kompanija šiuos lęšius pradėjo gaminti dar 1949 m.

Operacija nesutrikdo kasdienio gyvenimo ritmo. Po kelių dienų jau galimas įprastas regėjimo krūvis, o po mėnesio nebelieka jokių apribojimų. Galima pilotuoti lėktuvą ar šokti su parašiutu. Kasmet milijonai žmonių dėkoja oftalmologams ir kompanijai RAYNER už galimybę turėti „gyvą rėgėjimą“. Mes džiaugiamės, kad dabar tai pasiekiama ir visiems mūsų mylimiems Lietuvos žmonėms.

Esame įsitikinę, kad dabar Jūs suprantate, kodėl net ir pačiu sudėtingiausiu akių ligos atveju drąsiai siūlome saugią bei efektyvią kataraktos operaciją BE JOKIO PJŪVIO ir PRISILIETIMO pažangiuojuiQ-Life 3Dmetodu, naudojant angliškąją vandens srovę. Patikėję mums brangiausią dalyką – savo sveikatą, galite būti tikri, kad gausite geriausią rezultatą. Įsitikinkite!

Kataraktos operacijos kainos

PaslaugaKaina EUR
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
950
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Rayner arba Alcon. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Programa „GYVAS REGĖJIMAS“
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1050
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį RayOne EMV. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1060
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį TORIC. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1730
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį Acrysof IQ PanOptix. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1530
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį Rayner RayOne Trifocal. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1500
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį RayOne EMV Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1750
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Alcon Vivity. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1820
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimo koreguojantį lęšį Alcon Vivity Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija (ar RLE)
 • PREMIUM lęšiai
 • Naujos akių apsaugos technologijos
1844
implantuojant minkštą intraokulinį regėjimą koreguojantį lęšį PanOptix Toric. Nemokama gydytojo anesteziologo konsultacija, prieš operaciją, nemokamos kontrolinės apžiūros pooperacinio atsistatymo periodu.
Kataraktos operacija800
be regėjimą koreguojančio lęšio implantavimo
Gydymas YAG lazeriu185
kapsulotomija (dėl antrinės kataraktos)
IOL repozicija1000
Intrakapsulinio žiedo implantacija93
Anestezija
Nemokamai
įtraukta į paslaugos kainą
Paslaugų kainos už vienos akies operaciją
Turi privalomąjį sveikatos draudimą?

Už Tavo gydymą sumokės ligonių kasos!

Žinoti sveika: www.vlk.lt