Šaltoji lazerinė regos korekcija akių klinikoje „Naujas regėjimas“

iQ-LASIK Oxygen 3D

erelio regėjimas
0 +

REGOS KOREKCIJŲ

Besirenkantiems geriausią ir nepasirengusiems eiti į kompromisus

Moderni ir saugi akių korekcijos technika, padedanti pagerinti regėjimą ne įprastu kitose klinikose naudojamu eksimeriniu, o inovatyviuoju refrakciniu oftalmologiniu lazeriu. Akių klinika „Naujas regėjimas“ – šios „kristalinės“ technologijos naudojimo pradininkas Baltijos šalyse. Dėl lazerinei regos korekcijai naudojamos naujausios ir pažangiausios įrangos abiejų akių operacija trunka ne ilgiau kaip 7 minutės, o po korekcijos daugumos pacientų rega siekia 100 ir daugiau procentų.

„iQ-LASIK Oxygen 3D“ – šaltosios lazerinės regos korekcijos metodikos naudojimas suteikia galimybę pasiekti ne tik paciento lūkesčius pranokstančių, bet ir mūsų oftalmologų ilgametėje praktikoje dar neregėtų rezultatų. Kasmet visame pasaulyje atliekama keli milijonai regėjimo korekcijos lazeriu. Šios technikos technologija ir saugumas suteikia pacientams greitą rezultatą, leidžia pamatyti pasaulį visomis jo spalvomis be papildomų priemonių – akinių ir kontaktinių lęšių.

Regos korekcija nedidinant akies ragenos temperatūros

„iQ-LASIK Oxygen 3D“ šaltosios lazerinės regos korekcija atliekama naudojant Vokietijos mokslininkų sukurtą naująjį oftalmologinį lazerį „LaserSoft“ (t. y. „minkštas“, „švelnus“), kuris visiškai pateisina savo pavadinimą. Lazerio poveikis žmogaus akies ragenai itin švelnus, tikslus ir jautrus. Naudojant šį prietaisą atsivėrė naujos dar kokybiškesnio regos koregavimo lazeriu perspektyvos.

Naujojo lazerio žymelė kone 3-4 kartus mažesnė, sudaranti 0.2 mm skersmens plotelį, o veikimo greitis dešimt kartų didesnis negu standartinio eksimerinio lazerio. Tai reiškia, kad ir lazerinės akių korekcijos procedūros trukmė sumažėja dešimt kartų, nors jos tikslumas gerokai išauga. „LaserSoft“ lazerio bangos ilgis 210 nm, kas naująją korekcijos technologiją padaro gerokai pranašesnę už eksimerinių lazerių, kurių bangos ilgis 193 nm. Be to, naujasis lazeris nereaguoja su vandens molekulėmis. Taigi „LaserSoft“ spinduliuotė nenusilpsta ir veikia tiksliai ten, kur reikia, pagal nustatytus parametrus. Dėl to chirurgai dabar turi galimybę sudaryti pakoreguotas nomogramas, maksimaliai padidinant regos koregavimo procedūros tikslumo lygį.

Garantuotas saugumas

Kasmet visame pasaulyje atliekama keli milijonai lazerinės regėjimo korekcijos procedūrų. Šios metodikos technologijos ir saugumas suteikia pacientams greitą rezultatą, leidžia jiems pamatyti pasaulį visomis jo spalvomis, nebenaudojant papildomų priemonių – akinių ir / ar kontaktinių lęšių.

Puikūs rezultatai vos per kelias minutes

Teigiami mūsų klinikoje atliekamų regėjimo korekcijų rezultatai kalba patys už save. Naudojamos naujausios ir pažangiausios įrangos dėka abiejų akių operacija trunka ne ilgiau kaip 7 minutes, o po korekcijos dauguma pacientų pasiekia 100% regėjimo aštrumą.

Jokio trikdymo įprastam gyvenimo ritmui

Lazerinės korekcijos operacija nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo: pacientui nereikia eiti atostogų, nes jau praėjus kelioms dienoms po korekcijos leidžiamos normalios regėjimo apkrovos.

Regos korekcijos kainos

PaslaugaKaina EUR
Lazerinė regėjimo korekcija399,50
iQ-LASIK, iLASIK, Super LASIK, LASEK, PRK (be prisilietimo) metodais
Lazerinė regėjimo korekcija
  • iQ-LASIK Oxygen
  • Speciali kaina
  • Naujos technologijos
399,50
iQ-LASIK Oxygen metodu
Lazerinė regėjimo korekcija
  • iQ-LASIK Oxygen 3D
  • Speciali kaina
  • Naujos technologijos
399,50
iQ-LASIK Oxygen 3D metodu
Ragenos sustiprinimo operacija
  • Naujos technologijos
450
CROSS – linking metodu
Paslaugų kainos už vienos akies korekcija atliekant abiejų akių korekcija. Atliekant vienos akies korekcija, kaina 420 EUR.