Lazerinė regos korekcija aktyvaus gyvenimo būdo entuziastams

SportLife LASEK

plaukike
0 +

REGOS KOREKCIJŲ

Bekompromisis sprendimas profesionaliems sportininkams

Ne paslaptis, kad sportas į mūsų gyvenimą įneša kartais menkų, o kartais ir didesnių, reikšmingai įtakojančių mūsų gyvenimo būdą ir ritmą, pokyčių. Sportininkams ir šiaip aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms akinių ir kontaktinių lęšių nešiojimas dažnai sukelia sunkumų ir nepatogumų.

Optimalus regos korekcijos metodas be šalutinių poveikių

Laimei, dabar pasaulyje yra metodų, leidžiančių net ir tokiems žmonėms išsivaduoti nuo būtinybės naudoti bet kokius akinius ir kontaktinius lęšius. Patikimiausias, tačiau reikalaujantis labai kruopštaus pacientų parinkimo, yra SportLife LASEK regos korekcija lazeriu.

Visapusiškai individualus požiūris

Mūsų moderniausias eksimerinis lazeris leidžia tinkamai modeliuoti rageną naudojant specialią nomogramą. Ši procedūra ne tik saugiai, bet ir žaibiškai greitai leidžia išspręsti regėjimo problemas sportininkams, patiriantiems didelį fizinį krūvį ir dalyvaujantiems kontaktinėse sporto šakose.

Tarp mūsų pacientų yra olimpiniai čempionai, kurie pripažįsta, kad regos korekcija lazeriu jiems padėjo pasiekti dar geresnių rezultatų. Regėjimo korekcija lazeriu pagal šią programą leidžia kaip įmanoma greičiau grįžti į sportą po procedūros. SportLife LASEK yra regos korekcija lazeriu tiems, kuriems nereikia jokių kompromisų. Gyvenkite pilnavertį gyvenimą ir Jūs!

Garantuotas saugumas

Kasmet visame pasaulyje atliekama keli milijonai lazerinės regėjimo korekcijos procedūrų. Šios metodikos technologijos ir saugumas suteikia pacientams greitą rezultatą, leidžia jiems pamatyti pasaulį visomis jo spalvomis, nebenaudojant papildomų priemonių – akinių ir / ar kontaktinių lęšių.

Puikūs rezultatai vos per kelias minutes

Teigiami mūsų klinikoje atliekamų regėjimo korekcijų rezultatai kalba patys už save. Naudojamos naujausios ir pažangiausios įrangos dėka abiejų akių operacija trunka ne ilgiau kaip 7 minutes, o po korekcijos dauguma pacientų pasiekia 100% regėjimo aštrumą.

Jokio trikdymo įprastam gyvenimo ritmui

Lazerinės korekcijos operacija nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo: pacientui nereikia eiti atostogų, nes jau praėjus kelioms dienoms po korekcijos leidžiamos normalios regėjimo apkrovos.

Regos korekcijos kainos

PaslaugaKaina EUR
Tinklainės lazerinė fotokoaguliacija120
Paslaugos kaina už vienos akies operaciją
Lazerinė regėjimo korekcija
  • iQ-LASIK Oxygen
  • Speciali kaina
  • Naujos technologijos
375
iQ-LASIK Oxygen metodu

12 metų garantija ragenos audinio regresijos rezultatui. 3 metų garantija nemokamiems oftalmologo stebėjimams (optometriniai tyrimai neįskaičiuoti) mūsų klinikoje visiems pacientams, nepriklausomai nuo gydymo šalies.
Lazerinė regėjimo korekcija
  • Genius ELITE
  • Naujos technologijos
375
Genius ELITE metodu, be prisilietimo.

12 metų garantija ragenos audinio regresijos rezultatui. 3 metų garantija nemokamiems oftalmologo stebėjimams (optometriniai tyrimai neįskaičiuoti) mūsų klinikoje visiems pacientams, nepriklausomai nuo gydymo šalies.
Ragenos sustiprinimo operacija
  • Naujos technologijos
515
CROSS – linking metodu
Paslaugų kainos už vienos akies korekcija atliekant abiejų akių korekcija. Atliekant vienos akies korekcija, kaina 555 EUR.