Lazerinė regos korekcija aktyvaus gyvenimo būdo entuziastams

SportLife LASEK

plaukike
0 +

REGOS KOREKCIJŲ

Bekompromisis sprendimas profesionaliems sportininkams

Ne paslaptis, kad sportas į mūsų gyvenimą įneša kartais menkų, o kartais ir didesnių, reikšmingai įtakojančių mūsų gyvenimo būdą ir ritmą, pokyčių. Sportininkams ir šiaip aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms akinių ir kontaktinių lęšių nešiojimas dažnai sukelia sunkumų ir nepatogumų.

Optimalus regos korekcijos metodas be šalutinių poveikių

Laimei, dabar pasaulyje yra metodų, leidžiančių net ir tokiems žmonėms išsivaduoti nuo būtinybės naudoti bet kokius akinius ir kontaktinius lęšius. Patikimiausias, tačiau reikalaujantis labai kruopštaus pacientų parinkimo, yra SportLife LASEK regos korekcija lazeriu.

Visapusiškai individualus požiūris

Mūsų moderniausias eksimerinis lazeris leidžia tinkamai modeliuoti rageną naudojant specialią nomogramą. Ši procedūra ne tik saugiai, bet ir žaibiškai greitai leidžia išspręsti regėjimo problemas sportininkams, patiriantiems didelį fizinį krūvį ir dalyvaujantiems kontaktinėse sporto šakose.

Tarp mūsų pacientų yra olimpiniai čempionai, kurie pripažįsta, kad regos korekcija lazeriu jiems padėjo pasiekti dar geresnių rezultatų. Regėjimo korekcija lazeriu pagal šią programą leidžia kaip įmanoma greičiau grįžti į sportą po procedūros. SportLife LASEK yra regos korekcija lazeriu tiems, kuriems nereikia jokių kompromisų. Gyvenkite pilnavertį gyvenimą ir Jūs!

Garantuotas saugumas

Kasmet visame pasaulyje atliekama keli milijonai lazerinės regėjimo korekcijos procedūrų. Šios metodikos technologijos ir saugumas suteikia pacientams greitą rezultatą, leidžia jiems pamatyti pasaulį visomis jo spalvomis, nebenaudojant papildomų priemonių – akinių ir / ar kontaktinių lęšių.

Puikūs rezultatai vos per kelias minutes

Teigiami mūsų klinikoje atliekamų regėjimo korekcijų rezultatai kalba patys už save. Naudojamos naujausios ir pažangiausios įrangos dėka abiejų akių operacija trunka ne ilgiau kaip 7 minutes, o po korekcijos dauguma pacientų pasiekia 100% regėjimo aštrumą.

Jokio trikdymo įprastam gyvenimo ritmui

Lazerinės korekcijos operacija nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo: pacientui nereikia eiti atostogų, nes jau praėjus kelioms dienoms po korekcijos leidžiamos normalios regėjimo apkrovos.

Regos korekcijos kainos

PaslaugaKaina EUR
Lazerinė regėjimo korekcija425
iQ-LASIK, iLASIK, Super LASIK, LASEK, PRK (SmartSurfACE be prisilietimo) metodais
Lazerinė regėjimo korekcija
 • iQ-LASIK Oxygen
 • Speciali kaina
 • Naujos technologijos
425
iQ-LASIK Oxygen metodu
Lazerinė regėjimo korekcija
 • iQ-LASIK Oxygen 3D
 • Speciali kaina
 • Naujos technologijos
425
iQ-LASIK Oxygen 3D metodu
Lazerinė regėjimo korekcija
 • Genius PLUS
 • Genius PRO
 • Speciali kaina iki metų pabaigos
 • Naujos technologijos
1350
425
Genius PLUS/PRO metodu
Ragenos sustiprinimo operacija
 • Naujos technologijos
500
CROSS – linking metodu
Paslaugų kainos už vienos akies korekcija atliekant abiejų akių korekcija. Atliekant vienos akies korekcija, kaina 500 EUR.