fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Akiniai darbui prie kompiuterio

Pastaruoju metu paprasti ir nešiojamieji kompiuteriai, planšetės, ir pan. tapo vos ne pirmo būtinumo priemonėmis. Kas iš mūsų nors kartą per dieną jais nesinaudoja? Daugelio žmonių darbas susijęs su nuolatiniu, susikaupusiu žvilgsniu į kompiuterio ekraną. Tuo tarpu grįžę namo mes ir toliau sėdime prie kompiuterio, nors ir žinome, kad turime pailsinti akis nuo įtemptos veiklos. Galiausiai akys persitempia, vystosi kompiuterinės regos sindromas, atsiranda akomodacijos spazmai, trumparegystė ir tiesiog bloga savijauta.

Kovoti su tuo galima įvairiai: akių mankšta, savalaikiu poilsiu, kompresais, akių masažu, vitaminais ir t.t. Tačiau ką daryti, jei akių poilsiui visai nėra laiko, o akys nespėja pailsėti iki kitos darbo dienos?

Tokiu atveju į pagalbą gali ateiti specialūs akiniai darbui prie kompiuterio. Iš pirmo žvilgsnio jie niekuo nesiskiria nuo paprastų akinių, tačiau iš arčiau apžiūrėjus, darbui prie kompiuterio skirtuose akiniuose galima pamatyti žalios, alyvinės ir violetinės spalvų atspalvius. Be to, fotografuojant žmogų su tokiais akiniais, nuotraukose nesimato šviesos atspindžių.

Tai susiję su ypatinga akinių stiklų danga, atliekančia filtro funkciją Toks daugiasluoksnis filtras sulaiko kenksmingas akims kompiuterio ekrano spinduliuotės spektro sritis ir padeda apsaugoti akis nuo nuolatinio ekrano mirgėjimo. Be to, darbui prie kompiuterio skirtuose akiniuose yra speciali danga, turinti antistatinį sluoksnį, apsaugantį akinių lęšius nuo įsimagnetinimo, o akis – nuo magnetinio lauko poveikio.

Tačiau kompiuterio akiniai rekomenduojami ne visiems. Jeigu jūs praleidžiate prie LCD monitoriaus mažiau nei tris valandas per dieną, specializuoti kompiuterio akiniai jums apskritai nereikalingi.

Akinių darbui prie kompiuterio dėvėjimo rekomendacijos:

– darbas prie kompiuterio ilgiau kaip tris valandas per dieną
– padidintas akių nuovargis
– šviesos baimė
– akių ašarojimas
– deginimo pojūtis akyse
– akių paraudimas.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.