fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Akiniai vairuotojams

Tie žmonės, kurie yra skeptiškos nuomonės apie specializuotus akinius vairuotojams (manantys, jog vairuojant pakanka ir paprastų akinių nuo saulės), greičiausiai tų specialių akinių net nebandė.

Ypatingos dangos dėka vairuotojams skirti akiniai leidžia išvengti perdėtos akių įtampos vairuojant automobilį, sustiprina vaizdo kontrastingumą ir tikslumą. Tokie akiniai leidžia aktyvizuotis akies ląstelėms, tarp jų ir jautrioms šviesai, tuo pačiu sulėtina šių ląstelių senėjimo procesą bei sulaiko akims kenksmingus ultravioletinius spindulius.

Pagal paskirtį galima išskirti 2 pagrindinių rūšių vairuotojams skirtus akinius: šviesiu paros metu dėvimi akiniai su specialia danga prieš blyksnius ir tamsiu paros metu bei blogomis oro sąlygomis dėvimi akiniai.

Akiniai prieš blyksnius (tai ir akiniai su antirefleksine danga, akiniai su poliarizuota danga, saulės akiniai) dažniausiai skirti dėvėti dienos metu. Jie atspindi saulės spindulius, šlapio asfalto, visų vandens paviršių, bet kokio stiklo, priešpriešinių automobilių ir kitų blizgančių daiktų blyksnius, apsaugo akis nuo ultravioletinių spindulių. Toks efektas grindžiamas tuo, jog šie akiniai turi poliarizuojančius lęšius, kuriuose atspindėti šviesos spinduliai išsisklaido ir akys jų nefokusuoja. Be to, šie akiniai padeda atsipalaiduoti akių raumenims ir saugo regėjimą.

Akiniai, skirti dėvėti tamsiu paros metu ir blogomis oro sąlygomis (lyjant lietui, sningant, esant rūkui) turi lęšius, kurie nepraleidžia violetinės-mėlynos šviesos spektro dalies spindulių, kurie apsunkina žvilgsnio fiksavimą į daiktą. Būtent dėl to šių akinių lęšiai yra raudonos, geltonos arba oranžinės spalvos. Šie akiniai blogo matomumo metu padidina vaizdo kontrastingumą ir ryškumą, pagerina spalvų pojūtį ir sumažina vizualinį nuovargį. Tamsos ir blogo oro sąlygomis dėvimi akiniai žymiai sumažina intensyvią ir akinančią priešpriešinių automobilių žibintų šviesą.

Be to, vairuotojams skirti akiniai gali būti tiek optiniai (skirti regos korekcijai), tiek ir paprasti (skirti regėjimo nuovargio profilaktikai).

Vairuotojams skirtų akinių dėvėjimas dar nereiškia, kad jums nereikia daryti akių mankštos ir kas valandą leisti akims pailsėti. Taip pat nepamirškite vitaminų, padedančių gerinti regėjimą.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.