fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Akių masažas

Akių masažas: ne tik regėjimui pagerinti

Reguliarus akių masažas – veiksminga, paprasta ir lengvai prieinama priemonė, kuri padeda išvengti regėjimo nuovargio, pagerina regos funkciją ir tarnauja kaip regos sutrikimų profilaktikos priemonė.

Dar senovės kinų medikai rekomenduodavo pavargusioms akims ir nusilpus regėjimui sistemingai atlikti specialius akių patrynimus. Negana to, jie buvo įsitikinę, jog egzistuoja tam tikras ryšys tarp akių ir inkstų, akių ir kepenų. Kinų medikai manė, jog vidaus organų būklė turi įtakos akims (pavyzdžiui, maišeliai po akimis pas inkstų ligomis sergančius žmones arba geltonos akių obuolių odenos pas užleistomis kepenų ligomis sergančius asmenis), o taip pat akių būklė turi įtakos minėtiems vidaus organams.

Jeigu prausiantis iš ryto reguliariai patrinsite kaktą, kelis kartus pakelsite ir nuleisite antakius, aktyviai pamirksėsite, tada akių ir ašarų kanalų srityje pagerės kraujotaka, žvilgsnis taps aiškus, akys greičiau prabus ir žmogus taps žvalesnis.

Akių masažas ne tik aktyvuoja apykaitą audiniuose ir pagerina kraujotaką, pašalina akių raumenų įtampą, atstato akių funkciją, bet ir pasižymi gydomuoju – profilaktiniu poveikiu. Todėl šis masažas rekomenduojama glaukomos ir kataraktos profilaktikai.

Ypač aktualu pasitelkti akių masažą ilgai ir įtemptai dirbant prie kompiuterio. Prieš atliekant akių masažą, reikia nusiimti akinius, jeigu yra galimybė – išsiimti kontaktinius lęšius. Pratimus reikia atlikti maksimaliai atpalaidavus veido raumenis ir nuleidus akių vokus. Štai pavyzdinis masažo kompleksas, skirtas akių nuovargio profilaktikai. Tokį masažą galima sėkmingai naudoti ir suaugusiems, ir vaikams, ir pakartoti jį kelis kartus per dieną.

Masažo kompleksas akių nuovargio profilaktikai:

  • Užmerkite akis ir pirštų galiukais paglostykite viršutinius akių vokus nuo nosies iki išorinių akių kampų ir apatinius vokus nuo išorinių kampų iki nosies. Tokį masažą darykite 30-35 sekundes.
  • 15-20 sekundžių greitai pamirksėkite, po to 1-3 minutes pasėdėkite užsimerkę. Pratimą pakartokite kelis kartus.
  • Esant dideliam akių nuovargiui ir emocinei įtampai atlikite akių obuolių masažą: pirštais lengvai paspauskite užmerktų akių obuolius, naudodami nedidelę ir nepertraukiamą pirštų vibraciją. Masažą atlikite 5-10 kartų po 7-8 sekundes. Tai padės pašalinti įtampą, sumažins vokų patinimą, pagerins regėjimo aštrumą, o taip pat pašalins galvos skausmą bei normalizuos širdies susitraukimų dažnį.
  • Masažą naudinga užbaigti specialiais ramunėlių, medetkų, beržo lapų antpilo, šviežių petražolių nuoviro, šviežiai virtos žaliosios arbatos kompresais. Antpilą paruoškite taip: vieną valgomą šaukštą smulkintų vaistažolių užpilkite stikline verdančio vandens ir leiskite nusistovėti 20-30 minučių. Po to, antpilą nukoškite, nedidelius marlės ar kito audinio gabalėlius pamirkykite šiltame antpile ir uždėję ant akių vokų palaikykite 10-15 minučių. Procedūrą galima kartoti kasdien.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.