fbpx

Registracija vizitui į kliniką

Gerbiami klientai, nuo gruodžio 1 d. mūsų klinikos paslaugų kainos padidės 10%. Pasinaudokite senomis kainomis kol galite! Ačiū už supratimą!

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

  • Naujienos
  • Apakti nuo kontaktinių lęšių? Tai įmanoma!

Apakti nuo kontaktinių lęšių? Tai įmanoma!

Pastaruoju metu itin populiarūs tapo spalvoti kontaktiniai akių lęšiai, kurie padeda saviraiškos ieškančiam žmogui atrasti savo unikalumą, atskleisti įdomius savo asmenybės aspektus ir net pritapti prie mados.

Skaičiuojama, jog pasaulyje kontaktinius lęšius nešioja apie 30 milijonų žmonių, dažnai tai yra labai jauno amžiaus asmenys, kartais netgi slepiantys tai vieni nuo kitų. Suprantama, kodėl įvairiaspalviai ar natūralių spalvų kontaktiniai lęšiai taip imponuoja daugeliui žmonių – tai geriausia alternatyva, norint paslėpti regos trūkumus. Tačiau ar iš tiesų kontaktiniai lęšiai nekenksmingi žmogui?

Vos prieš porą mėnesių Didžiojoje Britanijoje pasklido žinia apie jauną merginą, kuri apako todėl, kad jai beplaukiojant baseine, po kontaktiniais lęšiais pateko akantameba (vandenyje aptinkamas mikroorganizmas). Po lęšiais patekus stovinčiam vandeniui, ant jų gali užaugti pirmuonis. Tas pats pasakytina ir apie purvą, kai įvyksta akies užkrėtimas. Pakanka vos poros dienų, kad žmogus visam laikui prarastų regėjimą. Tai vyksta todėl, kad panašus uždegimas labai sunkiai pasiduoda gydymui ir žmogų galima laikyti laimės kūdikiu, jeigu po maudynių ežere, jūroje, viešbučio baseine ar nuosavoje valdoje esančiame tvenkinyje su neišimtais lęšiais tenka gydytis ligoninėje ir „apsiriboti“ tik ragenos praradimu.

Ta pati problema gali kilti ir dėl nešvarumų, kurie nevalomi tarpsta specialiuose konteineriuose, skirtuose kontaktiniams lęšiams saugoti, lygiai taip pat kaip ir tirpale, kuriame lęšiai laikomi. Minėtąjį tirpalą keičiant vos kartą per mėnesį, rizikuojama prisiauginti mikroorganizmų, kurie nusėda ant lęšių ir tampa labai pavojingi akims.

Kokius sprendimo būdus galima pasiūlyti, norint išvengti akių uždegimo, ragenos praradimo ar netgi visiško apakimo ir net akies amputacijos?

Pirma, kontaktinius lęšius reikia pirkti tik tiesiogiai – gydytojui tikrinant, koks yra lęšių paslankumas, kaip jie priglunda prie akies. Antra, lęšius reikia nešioti pagal visas griežtas instrukcijas, t. y. jeigu į akis pribėgo vandens, lęšį būtina išmesti, nepaisant, kad jis nėra vienkartinis ir jį galima nešioti visą mėnesį. Akims paraudus, atsiradus nemaloniems pojūčiams, įkritus krislui, kontaktinius lęšius reikia išsiimti, todėl labai svarbu su savimi visuomet turėti specialius lęšių laikymo konteinerius. Dirbant prie kompiuterio, būtina naudoti akis drėkinančius lašus, nes akys išsausėja. Na, o atsitikus blogiausiam variantui – per užmaršumą su kontaktiniais lęšiais panėrus į vonią, ežerą ar jūrą – iškart reikia kreiptis į medikus. Beje, ten kur vyksta remontas, dažymo darbai, purškiamas plaukų lakas, užsilieka cheminės medžiagos, acetonas, tokiose patalpose griežtai draudžiama nešioti kontaktinius lęšius – medžiagos, iš kurių jie pagaminti, turi savybę sugerti į save tokio pobūdžio chemiją, o tai yra vienas kenksmingiausių dalykų akims.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką