fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

  • Naujienos
  • Ar galima išvengti akinių nešiojimo visą gyvenimą?

Ar galima išvengti akinių nešiojimo visą gyvenimą?

RLE pacientai, norintys išsilaisvinti nuo akinių ir kuriems galima atlikti lazerinę regėjimo korekciją, kreipęsi į akių ligų kliniką „Naujas regėjimas“ ir dalyvaujantys programoje „BiVision“, visiems laikams drąsiai sako akiniams bei kontaktiniams lęšiams „ne“.

Klinikos „Naujas regėjimas“ gydytojas ekspertas Jurijus Tabolevičius, jau atlikęs per 55 000 mikrochirurginių akių operacijų, atsako į klausimus, kurie aktualūs žmonėms, norintiems gyventi be akinių.

– Daugeliui mano pažįstamų ir pacientų, kurie visada matė gerai, sulaukus 50-ies metų, tampa sunkiau skaityti ar suprastėja regėjimas iš arti. Tai natūralu, šis reiškinys vadinamas presbiopija. Dar vadinama „ilgų rankų“ liga, nes skaitant norisi tekstą traukti tolyn nuo savęs arba, norint jaustis komfortiškai, būtina užsidėti akių gydytojo paskirtus akinius skaitymui. Tai nėra labai patogu. Visą gyvenimą gyvenus be akinių, dabar štai tokia „dovana“. Paprastai žmonės perka keletą akinių: vairavimui, darbui sodyboje, buvimui namuose. Akinius nuolat kažkur paliekame, todėl vis jaučiame susierzinimą. Akiniai nė vieno nepuošia, ypač jų nemėgsta moterys.

Dirbant kompiuteriu, skaitant ar žiūrint į už tam tikro atstumo esančius objektus ir veikiant vidiniams akies raumenims, keičiasi natūralaus akies lęšiuko forma. Jis tampa plokštesnis (matymui į tolį) arba labiau išgaubtas (matymui iš arti) ir taip užtikrina gerą regėjimą skirtingais atstumais. Deja, sulaukus 40–50 metų amžiaus, akies lęšiukas darosi nebe toks elastingas ir praranda gebėjimą greitai keisti savo formą.

Pacientai klausia tik vieno – kaip greitai, saugiai ir su garantija atsikratyti šios bėdos.

Problemos sprendimas surastas jau pakankamai seniai ir atlikta milijonai sėkmingų operacijų. Tai dėl amžiaus į pakitimus linkusio natūralaus akies lęšiuko pakeitimas šiuolaikišku multifokaliniu intraokuliniu Premium klasės lęšiu RAYNER.

Pirmą kartą intraokulinis lęšis (IOL) implantuotas 1949 m. lapkričio 29 d., jį, beje, sukūrė anglų kompanija RAYNER, tačiau dar visai neseniai šiuolaikinė oftalmologija neturėjo galimybės dirbtiniam lęšiukui suteikti natūralų paslankumą. Įprastas minkštas intraokulinis lęšis leidžia gerai matyti tik į tolį, o skaitymui ar darbui kompiuteriu būtini akiniai. Tokio regėjimo negalima pavadinti visaverčiu. Šiandien, naudojant kompanijos RAYNER multifokalinius (multifokusinius) intraokulinius lęšius, kurie turi iš karto keletą fokusuočių, galima sugrąžinti įvairaus amžiaus pacientams puikų regėjimą visais atstumais. Dėl labai tikslaus natūralaus akies lęšiuko veikimo atkartojimo toks multifokalinis IOL leidžia visiškai atsisakyti akinių bei puikiai matyti ir į tolį, ir iš arti, taip savo regėjimą paverčiant iš tikrųjų „gyvu“.

Multifokalinis lęšis akies tinklainėje sukuria keletą fokusuočių, taip suteikdamas pacientui galimybę be akinių gerai matyti į tolį, iš vidutinio nuotolio ir iš arti. Asferinis refrakcinis lęšis „M-Flex“ turi iki penkių besikeičiančių ir sklandžiai iš vienos į kitą pereinančių optinių zonų, kurios tinklainėje suformuoja keletą vaizdų: matymui į tolį, iš vidutinio nuotolio ir iš arti. Mūsų smegenys šiuos vaizdus apdoroja ir sumaniai bei greitai parenka būtent tą vaizdą, kuris tuo metu reikalingas. Nepageidaujamų optinių efektų (akinimo, ryškaus kontrasto) atsiradimo tikimybė, naudojant RAYNER lęšius, lygi nuliui. 99,95 proc. pacientų teiga, kad operacijos rezultatas pranoko visus jų lūkesčius.  IOL implantuojamas, padarius mažą dūrį, ir išsiskleidžia akyje kaip gyva gėlė, taigi ir pooperacinė reabilitacija užtrunka minimaliai. Žmogui nereikia keisti įprasto savo gyvenimo būdo, dvi savaites po operacijos nerekomenduojama lankytis saunoje ir sportuoti, o po mėnesio nebelieka jokių apribojimų. Įdomi detalė – NASA astronautai po panašių operacijų toliau sėkmingai skraido į kosmosą. Tai rodo šios gydymo metodikos kokybę ir saugumą.

Žinoma, dėl unikalios technologijos ir jos sudėtingumo multifokaliniai lęšiai pasaulyje yra gana brangūs netgi pasiturintiems pacientams. Visada operacijos kaina atrodė didelė kliūtis, kadangi tai brangu. Galima sakyti, kad tai buvo vienintelis šios metodikos minusas. Ne visų finansinės galimybės leidžia nusipirkti tai, ko norisi. Nuolat kalbame apie tai, kad šiuo metu Ukrainoje būtina sudaryti specialias sąlygas kataraktos, presbiopijos ir refrakcinėms operacijoms – pacientams, kuriems galima lazerinė regėjimo korekcija – atlikti. Turime pasiūlyti specialias realias kainas, kurios būtų įkandamos daugeliui. Todėl su džiaugsmu pranešame, kad mūsų pacientams tokia operacija kainuos tik 682 Eur, įprasta jos kaina yra 1200 Eur. Programa „Gyvas regėjimas“, dėl kurios presbiopijos ir kataraktos operacijos tapo prieinamos, o pacientai gali džiaugtis puikiu regėjimu be akinių, jau veikia. Tereikia paskambinti į mūsų kliniką ir užsiregistravus atvykti į akių gydytojo konsultaciją bei apžiūrą. Atgavę puikų regėjimą galėsite nustebinti savo okulistą, pas jį apsilankę be nusibodusių akinių.

Programa „Gyvas regėjimas“ pacientams suteikia galimybę gauti intraokulinį Premium klasės lęšį beveik už įprasto lęšio kainą, o tai reiškia gauti nepriekaištingą, visavertį, „gyvą“ regėjimą išskirtinėmis sąlygomis. Laukiame Jūsų! Daugiau informacijos internete adresu www.eyes.lt.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.