fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Herpes virusas pažeidžia ir akis

Skirtingi herpes viruso tipai sukelia ne tik skausmingus uždegiminius procesus ant lūpų ir net vėjaraupius, bet taip pat gali tapti rimtų problemų su akimis priežastimi. Dauguma suaugusiųjų visame pasaulyje yra užsikrėtę herpes virusu, tačiau pas žmones ilgą laiką gali visiškai nepasireikšti jokie klinikiniai herpes viruso simptomai.

Patekę į žmogaus organizmą herpes virusai dauginasi aplink nervinius rezginius. Kai tik herpes virusu užsikrėtusio žmogaus imuninė sistema nusilpsta, virusai pradeda aktyviai daugintis ir pasireiškia įvairiose kūno vietose (ant lūpų, genitalijų, odos). Tokiu būdu šis virusas gali pasiekti ir akis.

Herpes virusas, kuris pasireiškia akyse, diagnozuojamas atsižvelgiant į specifinius simptomus.

  • Akies skausmas pasireiškia tik vienoje akyje.
  • Akys raudonuoja, o ant vokų, kaktos ir nosies galiuko atsiranda nedidelės opelės.
  • Drumsčiasi ragena.
  • Atsiranda smėlio akyse pojūtis, akys bijo šviesos.

Norėdamas patvirtinti akių herpes viruso diagnozę, gydytojas gali paskirti specifinius tyrimus. Vienas iš tokių yra akispūdžio matavimas, o taip pat atliekamas specialus tyrimas, kurio metu į akį įvedama speciali dažanti medžiaga, kuri, esant herpes virusui, švyti ultravioletiniuose spinduliuose.

Herpes viruso gydymas turi būti tikslinis, siekiant sunaikinti viruso sukėlėją. Su šiuo tikslu gydytojas paprastai paskiria į akis lašinamus antivirusinius vaistus arba tokius pačius vaistus tik geriamomis tabletėmis. Jeigu akys yra labiau pažeistos herpes viruso, gali būti skiriamas kombinuotas gydymas – akių lašais ir geriamomis tabletėmis.

Jeigu infekcija pažeidžia akių rageną, gydytojas gali paskirti hormoninį gydymą kortikosteroidais. Tačiau prieš tokį gydymą visuomet patariama atlikti akispūdžio tyrimą.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.