fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Kaip pašalinti akių įtampą

Kiekvienas tikriausiai yra pastebėjęs, kad ilgiau pasėdėjus prie kompiuterio, televizoriaus ar knygos, ir staiga pakėlus galvą ar nukreipus žvilgsnį tolyn nebegalime ryškiai matyti mus supančių daiktų. Tai susiję su akių pertempimu. Nuolatinis regos pertempimas veda prie laipsniško jos blogėjimo. Kur kas lengviau išsaugoti regėjimą negu vėliau jį atstatinėti. Štai keletas visai nesudėtingų veiksmų pavyzdžių, kurie padės pašalinti akių įtampą.

Akių įtampa

Norint atpalaiduoti akis, galima jas tiesiog užmerkti, tačiau norint sustiprinti efektą, galima atlikti palmingo pratimus.

Atsisėskite prie stalo, sulenkite per alkūnes rankas ir pastatykite jas prieš save. Sukryžiuokite delnus pirštų pagalba taip, kad vienos rankos mažojo piršto pagrindas liestų kitos rankos mažojo piršto pagrindą. Tokioje sukryžiuotų delnų padėtyje rankas uždėkite ant akių. Delnus reikia laikyti puodelio pavidalu, kad akys nebūtų spaudžiamos. Šviesa taip pat neturėtų patekti pro sukryžiuotus delnus. Visiškai atsipalaiduokite ir užmerkite akis. Tokioje padėtyje pasėdėkite keletą minučių, po to patraukite nuo akių delnus ir iš lėto atsimerkite.

Akims galima padėti ir visiškai paprastais pratimais, ypač kai ilgesniems užsiėmimams nėra laiko.

  • Stipriai užsimerkite, suskaičiuokite iki 5 ir atmerkite akis. Pratimą kartokite nors tris kartus.
  • 20 sekundžių greitai pamirksėkite, 10 sekundžių stipriai užsimerkite, po to pratimą pakartokite bent tris kartus.
  • Nepasukdami galvos nukreipkite žvilgsnį maksimaliai į dešinę, po to tą patį padarykite į kairę. Pratimą pakartokite 5 kartus.
  • Nepakeldami ir nenuleisdami galvos pažiūrėkite į viršų, nuleiskite akis žemyn. Pratimą pakartokite 5 kartus.
  • Užmerkite akis ir jomis pradėkite rašyti aštuoniukę horizontaliai (į kairę ir dešinę), o po to vertikaliai (aukštyn ir žemyn). Pakaks parašyti po dvi tokias aštuoniukes į kiekvieną pusę.
  • Lėtai atmerkite akis ir pamirksėkite dar 10 sekundžių.

Nepamirškite daryti šiuos pratimus mažiausiai po 2 kartus per dieną, aktyvaus krūvio akims metu.

Pats paprasčiausiais būdas atpalaiduoti akis – pašildyti jas savo rankų šiluma. Energingai patrinkite rankas vieną į kitą, kol jos sušils. Tada šiltais delnais uždenkite užmerktas akis ir palaikykite juos kol atvės. Jokiu būdu nespauskite akių, tik lengvai prie jų prisilieskite. Pakartokite tai kelis kartus. Pojūčiai turėtų jums patikti, o akys tuo metu puikiai pailsės.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.