fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Kaip prižiūrėti savo akis? 

Mūsų akys – unikalus ir labai svarbus organas, be kurio žmogus negalėtų susipažinti su neįtikėtinai gražiu pasauliu. Atsiradus kompiuteriams vis daugiau žmonių prie šios technikos praleidžia daugiau laiko, savo darbą susieja su kompiuteriu. Tačiau dėl tokio užsiėmimo labai vargsta akys, ir ilgainiui pradeda blogėti rega.

Stambiausi kompiuterinės technikos, ypač monitorių, gamintojai nuolat prigalvoja įvairių regos apsaugos nuo kenksmingo poveikio priemonių. Tačiau kaip jie besistengtų, net prie paties brangiausio ir visiškai nekenksmingo monitoriaus akys pavargsta ir įsitempia. 

Tačiau dėl to nereikia nusiminti. Į pagalbą pasitelkus akių masažą ir specialius pratimus, galima daug kartų sumažinti akims kenksmingą kompiuterio poveikį ir ilgam išsaugoti gerą regėjimą. Akių masažą galima atlikti savarankiškai, darant 30-40 minučių darbo prie kompiuterio pertraukas. Jeigu atlikti akių masažą rankomis nėra noro arba pakankamai žinių, galima panaudoti specialius akių masažuoklius. 

Deja, žmogus yra toks sutvėrimas, kad net ir turėdamas visas priemones greitai ir patogiai akių priežiūrai, tiesiog tingi tai atlikti. Norint įveikti tinginystę, visas gydomąsias procedūras reikia paversti ritualu ir atlikti jį kasdien. Ritualas reiškia, jog akių masažą reikės atlikti kiekvieną dieną tiek kartų, kiek reikia, nepraleidžiant nė vienos dienos. 

Kasdien bus reikalų, kurie atrodys kur kas svarbesni už rūpinimąsi jūsų akimis. Tačiau nepaisant visko, jūs turite atlikti akių masažą ir pratimus visuomet, kai dirbate prie kompiuterio ekrano arba žiūrite televizorių. Rūpintis savo akimis reikia nuo jaunystės, nelaukiant, kol pablogės regėjimas. 

Profilaktikos nebuvimas anksčiau ar vėliau išprovokuos regos pablogėjimą, ir tai turėtų prisiminti kiekvienas biuro darbuotojas ir žmogus, daug laiko praleidžiantis prie kompiuterio. Svarbiausia prisiminti, kad akių ligų gydymas atima kur kas daugiau laiko, negu profilaktinės procedūros, gerinančios mūsų regėjimą. 

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.