fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Katarakta, ką daryti? Kaip gydyti?

Akių Klinika „Naujas Regėjimas“

Laimei, dabar apie šią ligą jau galima kalbėti ramiai. Šiuolaikinė mikrochirurgija Lietuvoje leidžia greitai, beveik per vieną dieną, atlikti visus reikalingus tyrimus pas gydytoją okulistą ir išoperuoti kataraktą.

Besiūlė kataraktos chirurgija dėl savo greitumo, saugumo ir puikių rezultatų užsitikrino tvirtas pozicijas medicinos praktikoje. Daug oftalmologijos klinikų taip ir nepažengė tolyn, nusprendusios tenkintis tuo, ką jau pasiekė. Tačiau XXI amžiaus pažanga suteikia pacientams tokias galimybes, apie kokias dar prieš dešimt metų buvo galima tik pasvajoti. Nepasinaudoti šio amžiaus technologiniais pasiekimais būtų tas pats, kaip, pavyzdžiui, atsisakyti efektyvių vakcinų, vaistų, diagnostikos galimybių ir pasikliauti senąja medicina. Kataraktos operacijai reikia pasirinkti pačias geriausias medžiagas ir, žinoma, naują multifokalinį intraokulinį lęšį. Nebūtų korektiška sakyti, kad tik mūsų klinikoje naudojami geriausi lęšiai, yra gerų Amerikoje pagamintų lęšiukų. Tačiau mes darbui pasirinkome angliškus multifokalinius lęšius RAYNER.

Nuo pirmojo kompanijos RAYNER intraokulinio lęšio (IOL) sukūrimo ir jo implantacijos 1949 m. praėjo jau pusė amžiaus. Nepaisant visų pasiekimų, šiuolaikinei oftalmologijai dar nebuvo pavykę priartėti prie galimybės atkurti gamtos mums dovanotą regėjimą. Natūralus žmogaus akies lęšiukas turi unikalią savybę – gebėjimą keisti savo formą, priklausomai nuo matymo poreikių.

Jeigu visą gyvenimą neturėjote regėjimo problemų, žinote, kaip gera puikiai matyti iš bet kokio atstumo – skaitant knygą, dirbant kompiuteriu ar žiūrint į tolį. Kol neišsivystė katarakta, Jūsų akies lęšiukas buvo skaidrus ir elastingas. Jis gebėjo lengvai prisitaikyti (keisdamas formą) prie reikiamo regėjimo atstumo. Kai žmogui sukanka 40 metų, atsiranda senatvinė toliaregystė ir akies lęšiukas pamažu praranda savo elastingumą, tai reiškia, kad jis nebegali fokusuoti vaizdo iš arti.
Įprasti intraokuliniai lęšiai, naudojami operuojant kataraktą valstybinėse ligoninėse, nesuteikia pacientui tokio „gyvo“ regėjimo, todėl jis vėliau privalo nešioti akinius. Kasdien dirbdami su pacientais ir didelį dėmesį skirdami jų poreikiams dažnai pastebime, kad džiaugsmą dėl kataraktos operacijos rezultatų keičia nusivylimas, jog vis tiek teks nešioti akinius geram regėjimui į tolį ar iš arti.

Kompanija RAYNER, pristačiusi multifokalinį lęšį RAYNER „M-Flex“, sukėlė esminį perversmą oftalmologijoje. Šis lęšis buvo sukurtas tam, kad pacientams būtų galima sugrąžinti jaunystėje turėtą regėjimą, nepriklausomai nuo to, ar operuojama katarakta, ar senatvinė toliaregystė.

Multifokalinis lęšis RAYNER „M-Flex“ priklauso paskutinės kartos dirbtiniams akies lęšiukams, kurių implantavimas suteikia pacientams galimybę po kataraktos operacijos visiems laikams atsisakyti akinių. Tai tapo įmanoma dėl specialių žiedo formos zonų, išdėstytų optinėje lęšio dalyje, kurios leidžia visiškai atsisakyti regos koregavimo akiniais.

Lęšiai „M-Flex“ nuo kitų lęšių skiriasi dideliu optinės zonos diametru. Jie idealiai tinka visiems, o ypač jaunesniems pacientams. Asferinė šio lęšio optika visiškai pašalina nepageidaujamus optinius efektus, tokius kaip akinimas ar ryškus kontrastas, netgi nakties metu.

Patentuota technologija Anti-Vaulting Haptic (AVH) Technology®, naudojama gaminant šiuos lęšius, užtikrina idealų vaizdo centravimą ir lęšio patvarumą.

Kalbant paprastai, po gerai atliktos operacijos įprastoje ligoninėje žmogui tenka nešioti akinius, o išoperavus kataraktą mūsų klinikoje, pacientas džiaugiasi tikru „gyvu“ regėjimu – be akinių ir visam gyvenimui. Geras regėjimas grįžta iš karto. RAYNER lęšiukams suteikiama šimto metų garantija, kurią patvirtina Anglijos gamintojas. Mūsų klinikos tikslas visuomet buvo suteikti pacientams viską, ką geriausio turi XXI a. oftalmologija. Ir tai turi būti galimybė visiems, o ne privilegija, pasiekiama tik kai kurioms socialinėms grupėms. Tikrai nesuklydome prieš daug metų pasirinkę RAYNER, kaip neabejotiną intraokulinių lęšių gamybos lyderį pasaulyje. Šiuo metu mūsų pacientams tikrai šypsosi sėkmė, kadangi mes iš kompanijos RAYNER pagal programą „Gyvas regėjimas“ gavome išskirtinę teisę taikyti specialias, realias ir daugeliui prieinamas intraokulinių lęšių kainas. Dalyvaudamas šioje programoje kiekvienas galės džiaugtis puikiu regėjimu. Tai, be abejo, yra pagrindinis mūsų klinikos pranašumas – galimybė po kataraktos operacijos gerai matyti be akinių ir, žinoma, visa tai už Jums, Jūsų artimiesiems, pažįstamiems ir kiekvienam palankią kainą.

Daugiau informacijos www.eyes.lt.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.