fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Katarakta: kaip išsaugoti regėjimą

Katarakta – paplitusi akių liga, kuri diagnozuojama praktiškai pas visus vyresnio amžiaus žmones. Sergant katarakta akies lęšiukas drumsčiasi, dėl ko jis jau nebegali projektuoti vaizdų į tinklainę. Jei akies lęšiukas visiškai susidrumsčia, žmogus ta akimi visiškai apanka.

Išprovokuoti kataraktą gali rūkymas, alkoholis, cukrinis diabetas, arterinė hipertenzija, skydliaukės problemos. Visi šie faktoriai įtakoja organizmo apykaitos procesus, kurie pagreitina akies lęšiuko susidrumstimą. Todėl norint atitolinti šios ligos apraiškas ir išlaikyti regėjimą, reikia tinkamai rūpintis savimi ir savo akių sveikata.

Dvigubai sumažinti kataraktos atsiradimo pavojų padės produktai, kuriuose gausu vitamino A, C ir E. Šių vitaminų gausu kopūstuose, bulvėse, serbentuose, citrusiniuose vaisiuose, petražolėse, svogūnuose, erškėtuogėse, morkose, gyvulių kepenyse, kiaušiniuose, riešutuose, brokoliuose, saulėgrąžose, augaliniame aliejuje. Tinkamai rūpinantis akimis, kasdien pakanka suvalgyti bent vieną ar du šiuos produktus.

Profilaktiškai reikia apsilankyti pas endokrinologą, kuris atliks hormonų tyrimus, parodysiančius ar jie nėra kalti dėl kataraktos atsiradimo. Prireikus gydytojas endokrinologas imsis priemonių skydliaukės patologijai pašalinti ir paskirs reikiamą gydymą. Pas tokį specialistą geriau apsilankyti bent kartą per metus, kad laiku pastebėti atsiradusius pakitimus akyse ir užkirsti kelią tolesniam kataraktos vystymuisi.

Dirbant prie kompiuterio, skaitant, rašant yra būtinas geras apšvietimas. Jeigu patalpoje yra tamsu, akies lęšiukas patiria papildomą krūvį, dėl to jame pagreitėja apykaitos procesai, kurie ilgainiui tampa lęšiuko susidrumstimo priežastimi. Jeigu esate priversti dirbti vakarais, įsigykite stalinę lempą, kuri palengvins užduotis jūsų akims.

Taip pat įsigykite akinius nuo saulės ir, kai lauke saulėta, būtinai juos nešiokite. Tai padės apsaugoti akis nuo ultravioletinių spindulių, kurie kenkia lęšiukui. Geriausiai įsigykite šį aksesuarą su stiklais, o ne iš plastmasės, kad akių apsauga būtų kokybiška.

Paskutinė regos išsaugojimo priemonė sergant katarakta, yra chirurginė operacija, kurios metu yra pakeičiamas lęšiukas. Natūralu, kad po šios radikalios procedūros žmogus nematys taip gerai kaip anksčiau, tačiau tai vis tiek geriau nei visiškas aklumas.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.