fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

  • Naujienos
  • Kataraktos operacija akių ligų klinikoje „Naujas regėjimas“

Kataraktos operacija akių ligų klinikoje „Naujas regėjimas“

Šį klausimą uždavėme pagrindiniam klinikos specialistui, aukščiausios kategorijos gydytojui Jurijui Tabolevič. Kodėl Jūsų klinikoje tiek daug pacientų, o kitose įstaigose tušti koridoriai?

Manau, nėra korektiška kalbėti apie tai, kad mes esame patys geriausi oftalmologijos specialistai. Lietuvoje yra tikrai stipri oftalmologijos mokykla ir daug puikių gydytojų okulistų.

Pasakyti, kas yra geriausias, turbūt gali tik pacientai, kadangi jie renkasi gydytojus ir klinikas. Tai yra teisinga. Gydytojas tiesiog turi kiekvienam pacientui skirti dėmesį, būti kantrus ir panaudoti visą savo patirtį. Pasaulyje nėra dviejų vienodų žmonių, todėl ir gydytojas privalo įsigilinti į kiekvieną konkretų atvejį. Jis turi klausytis ir išgirsti pacientą bei atlikti jam pačią geriausią operaciją, naudodamas modernias metodikas. Kiekviena klinika, pasitelkdama turimą medicinos įrangą ir gydytojų profesionalumą, turi kovoti už teisę būti pasirinktai paciento. Aš papasakosiu apie savo darbą. Mūsų pacientai, pajutę suprastėjusį regėjimą iš arti ir dėl to pradėję nešioti akinius, dažnai tai laiko tiesiog senatvės simptomu. Kataraktos diagnozė dar ir dabar daugeliui skamba kaip nuosprendis. Anksčiau netgi sėkmingai išoperavus kataraktą, žmogui tekdavo nešioti akinius, taigi jo regėjimo nebuvo galima pavadinti visaverčiu, o veikiau „surogatiniu“. Nuolatinis akinių rėmelių ir stiklų keitimas, baimė juos sudaužyti ar pamiršti namuose – tai tik pačios dažniausios patiriamo diskomforto priežastys. Mūsų oftalmologijos klinikoje visada galime užtikrintai pacientams pasakyti, kad, sulaukus 40-ties, gyvenimas tik prasideda, kadangi jau yra galimybė operuoti kataraktą, implantuojant multifokalinį anglų kompanijos RAYNER lęšį. Natūralus žmogaus akies lęšiukas turi unikalų gebėjimą keisti savo formą, priklausomai nuo regėjimo poreikio. Įprasti intraokuliniai lęšiai neturi šios savybės, todėl po operacijos pacientui reikia nešioti akinius. Kaip supratote, po kataraktos ar presbiopijos operacijos įprastame medicinos centre pacientui būtini akiniai. Atlikus naujos kartos operaciją medicinos centre „Naujas regėjimas“ su multifokaliniu kompanijos RAYNER lęšiu, jų nebeprireiks. Besiūlė kataraktos mikrochirurgija užtikrintai įžengė į medicinos praktiką, kaip šiuolaikiškesnė technologinė operacija, tik visus jos pasiekimus ir privalumus užgožė regėjimo po operacijos „dirbtinumas“. Kasdien dirbdami su pacientais, esame labai dėmesingi jų regėjimo problemoms. Mūsų pacientai labai laukė naujų šiuolaikinės oftalmologijos galimybių. Taigi anglų kompanija RAYNER, pirmojo intraokulinio lęšio kūrėja, sukėlė tikrą perversmą oftalmologijoje, pristatydama multifokalinį lęšį RAYNER „M-Flex“.

Šis lęšis sukurtas tam, kad pacientams galėtume sugrąžinti jaunystės regėjimą, nesvarbu, ar operuojama katarakta, ar koreguojama senatvinė toliaregystė.

Kataraktos operacijos metu implantavus multifokalinį lęšį (IOL), pacientams užtikrinamas geras regėjimas iš visų atstumų, esant bet kokiam apšvietimui, netgi visai prietemoje.
Pavyzdžiui, parduotuvėje galėsite be akinių perskaityti visus užrašus, kainynus ir etikečių informaciją, susiskaičiuoti grąžą. Taip pat gerai matysite toli esančias iškabas ir autobusų numerius. Jums nebereiks nešioti akinių, užsiimant savo kasdiene veikla.
Dar vienas multifokalinių lęšių RAYNER privalumas yra tai, kad jais taip pat galima koreguoti senatvinę toliaregystę ir džiaugtis nepriekaištingais operacijos rezultatais, visam laikui atsisakius akinių.
Jeigu Jums bus atlikta kataraktos operacija ir po jos nenorite kasdien nešioti akinių, tai multifokalinio lęšio RAYNER implantavimas Jums gali tapti savotiška laiko mašina, galinčia sugrąžinti jaunystės regėjimą. Šiuolaikinėje oftalmologijoje naudojant multifokalinius lęšius RAYNER, panaikinama galima toliaregystės ir trumparegystės problema. Tai daroma profesionaliai ir tiksliai parenkant lęšį. Po operacijos, be kurios neįmanoma išgydyti kataraktos, pacientas tampa gerokai funkcionalesnis!
Multifokaliniai intraokuliniai lęšiai RAYNER – tai Premium klasės lęšiai, implantuojami be siūlių. Su šiais lęšiais puikiai matysite, esant bet kokiam apšvietimui, netgi prietemoje.

Vienintelis šios technologijos trūkumas buvo finansinis aspektas. Dėl technologijos sudėtingumo multifokaliniai lęšiai yra pakankamai brangūs. Tačiau tik ne mūsų pacientams. Kadangi jau daug metų bendradarbiaujame su kompanija RAYNER, gavome išskirtinę teisę pagal programą „Gyvas regėjimas“ taikyti specialias, realias ir daugeliui prieinamas kainas. Dalyvaudamas šioje programoje kiekvienas turi unikalią galimybę puikiai matyti po operacijos. Tai pagrindinis mūsų kinikos pranašumas – galimybė po kataraktos operacijos gerai matyti be akinių ir, labai svarbu, už prieinamą kainą.
Puiki medžiagų ir RAYNER dizainerių sprendimų harmonija – nėra ir negali būti jokios klaidos! Šiems lęšiams nėra analogo!

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.