fbpx

Registracija vizitui į kliniką

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.
  • Naujienos
  • Mėlynakiai – energijos užtaisas aplinkiniams ar nepatikimi žmonės?

Mėlynakiai – energijos užtaisas aplinkiniams ar nepatikimi žmonės?

Senovėje, prieš tūkstančius metų mėlynakiai, kurie atsirado mutavus rudakiams, kai šie buvo beišnykstą, neleido žmonijai pradingti nuo mūsų planetos Žemės paviršiaus. Mėlynakiai suteikė taip reikalingos gyvybinės energijos, tokiu būdu tarsi užprogramuodami ateities mėlynakių tikslą – skleisti energiją aplinkiniams.

Mėlynų akių savininkams būdinga pasaulį keičianti energija, todėl nevertėtų nusiminti, jeigu mėlynakiams nepavyksta laimėti loterijose, mat jie užprogramuoti viską pelnyti savo darbu. Tai kūrėjų plačiąja prasme ženklas – mėlynakiai sugeba įgyvendinti savo sumanymus. Šiltų tamsių akių žmonės priima šaltos mėlynos akių spalvos atstovus kaip padėjėjus, gelbėtojus. Pasaulis atviras mėlynakių sumanymams.

Tai nereiškia, jog mėlynakiai privalo dirbti per prievartą – jie turi tiek energijos, kad savo ramiam gyvenimui realizuoti privalo tą energiją kažkaip paskirstyti. Rudakiai, kurie bėgant tūkstantmečiams tapo kitų gyvybingumą priimančiais žmonėmis, yra idealus variantas mėlynakiams, norintiems kažkam atiduoti savąją energiją. Tokiu būdu įsivyrauja energetinė pusiausvyra. Tereikia mėlynakiui šiek tiek pasikalbėti su rudakiu ir jis jau nebejaus nepasitenkinimo ar energijos pertekliaus, kadangi jos atidavimas/priėmimas ir yra ta harmonija, kurios taip visi trokšta. Tad rudakių ir mėlynakių pora laikoma viena sėkmingiausių, be to, pastariesiems rudakiai reikalingi kaip sielos gydytojai.

Astrologine prasme mėlynakiai yra Veneros įtakoje, tad pasižymi romantiškumu, yra labai emocingi, jausmingi, gebantys įsimylėti iki pat sielos gelmių ir pakerėti aplinkinius savo aistringais jausmais. Jų mintys ir elgesys gali būti nenuspėjami. Kartais mėlynakiai atrodo išdidūs, pasipūtę, nes yra linkę konfliktuoti, pasiginčyti, skubinti įvykius, kartais nesupranta svetimų problemų.

Kalbant apie teigiamas mėlynakių savybes, derėtų išskirti jų atkaklumą siekiant teisingumo, kovojant dėl teisybės iki galo, net ir tuo atveju, jeigu tektų pralaimėti. Draugų mėlynakiai vertinami kaip patikimi žmonės.

Mėlynos akių spalvos intensyvumas ir ryškumas yra skirtingas, todėl skiriasi ir įvairaus akių mėlynumo žmonių charakteriai. Pavyzdžiui, tamsiai mėlynos akių spalvos, kurią energetiškai veikia Venera su šiek tiek Mėnulio spalvinės energijos, žmonės pasižymi atkaklumu, tačiau tuo pačiu yra linkę į sentimentalumą. Jie įvardijami kaip kaprizingi, ambicingi, jiems būdinga nuotaikų kaita. Tokie žmonės gali ilgai savyje nešioti apmaudą, nepaisant to, kad skriaudikui jau atleido.

Tuo tarpu žydraakiai yra apgaulingi žmonės. Juos sunku sugraudinti, jų nejaudina svetimos ašaros, jiems būdingi įsiūčio priepuoliai ar depresija, kuri gali kilti be jokios priežasties. Žydraakiai nuolat siekia užsibrėžto tikslo, bet neturi nei sentimentalumo, nei jausmingumo. Nuotaikų kaita pas tokius žmones pasitaiko labai retai, tai pakankamai ramaus charakterio asmenys, tačiau vienodas gyvenimo būdas – ne jiems, kartas nuo karto jų gyvenime turi kilti audra.

Šie skirtingi psichologiniai tipai buvo atrasti ir išskirti psichologams išanalizavus skirtingos akių spalvos žmonių elgesį. Žinoma, negalima to laikyti griežtai moksline klasifikacija, tačiau į šias charakteristikas verta atsižvelgti, derinant jas su kitais psichologiniais testais, juk ne veltui XIX a. fizionomikos specialistai didžiausią reikšmę teikė akims.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką