fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

  • Naujienos
  • Naujausias lazerinės regėjimo korekcijos lazeris 3D technologija

Naujausias lazerinės regėjimo korekcijos lazeris 3D technologija

Šaltoji regėjimo korekcija LED 3D

Mano, kaip technikos direktoriaus ir šešiolikos klinikų skirtingose šalyse tinklo vadovo užduotis – užtikrinti, kad naujausios technologijos pateisintų mūsų pacientų ir gydytojų lūkesčius. Pacientai iš mūsų tikisi tik puikių rezultatų.

Naujausias lazeris su 3D sistema – tai bendras vokiečių ir amerikiečių mokslininkų, inžinierių bei programuotojų darbas. Taip pat ir mūsų klinikos gydytojų. Vienas geriausių Europos refrakcinės oftalmologijos chirurgų gydytojas Andrejus Radko dalyvavo kuriant šią sistemą. Taigi pelnytai, o juo labiau kad ir aš pats gyvenu Vilniuje ir mano sprendimu buvo įsigyta ši brangi įranga, pati pirmoji sistema buvo atvežta būtent pas mus.

Iš visų Baltijos šalių naujas 3D šaltosios regos korekcijos lazeris naudojamas tik mūsų akių klinikoje, o darbas juo itin sėkmingas. Ši 2021 m. technologija pacientams suteikia neabejotinus privalumus. Mes pradėjome naudoti naują lazerio sistemą ir esame labai patenkinti rezultatais.

Atliekant lazerinę regos korekciją, labai svarbu, kad nepakiltų temperatūra lazerio žymelės abliacijos zonoje. Tai užtikrina naujausios kartos vokiečių gamintojo lazeris, puikiai veikiantis patikimose mūsų inžinierių rankose. Operacijos metu būtina stebėti ir kontroliuoti procesą. Čia nepakeičiama tampa mūsų nauja amerikiečių sukurta sistema, turinti akivaizdų pranašumą prieš iki šiol naudotus lazerius.

iq-lasik oxygen 3d

Operuojančiam gydytojui prieš akis ne mikroskopo okuliarai su labai ryškiu apšvietimu, o modernus didžiulis 4K standarto 3D ekranas, kuriame chirurgas bei visa operacijos komanda aiškiai mato ir gali kontroliuoti lazerinės regėjimo korekcijos eigą. Dabar procedūra atliekama dar greičiau, vos per kelias sekundes.

Būtina nepraleisti nė vieno paciento akių judesio, juk kalbame apie žmogaus regėjimą. Naujasis mūsų lazeris leidžia pasiekti puikių rezultatų, o pacientai po lazerinės korekcijos džiaugiasi dažnai net šimtą procentų viršijančiu regėjimu. Tai nauja realybė.

Didžiuojamės, kad Vilniuje turime technologiją, kuri kituose lazerinės regos korekcijos centruose atsiras tik vėliau.

Mūsų pacientams iki 2022 m. birželio 30 d. išsaugojome specialią lazerinės regėjimo korekcijos, naudojant iQ-LASIK Oxygen 3D technologiją, kainą – 840 Eur už abi akis, atliekant iš karto (įprasta kaina 1200 Eur).

Reikia paminėti, kad naudojant naują technologiją, paciento akys gyja greičiau, ja galima operuoti moteris iki nėštumo, jokių kitų kontraindikacijų nėra.

Mūsų klinikoje taip pat vykdoma pinigų susigrąžinimo už lazerinę regėjimo korekciją programa. Daugiau informacijos Jums suteiks gydytojas konsultacijos metu arba čia.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.