fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

  • Naujienos
  • Nauji lazerinės regos korekcijos metodai garantuoja visišką saugumą ir optimalų rezultatą

Nauji lazerinės regos korekcijos metodai garantuoja visišką saugumą ir optimalų rezultatą

Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“ lazerinė regos korekcija atliekama naujais metodais „Genius Pro“ ir „Genius plus“. Tai, kas prieš 30-40 metų sukėlė revoliuciją oftalmologijoje ir tapo, galima sakyti, stebuklu daugybei pacientų, susigrąžinusių gerą regėjimą be akinių ar kontaktinių lęšių, šiandien yra visiškai įprasta procedūra.

Dabar rasime daugybę lazerinės regėjimo korekcijos klinikų, siūlančių greitas ir neskausmingas regos koregavimo operacijas, kurias, naudodami modernią įrangą, atlieka kvalifikuoti oftalmologai.

Lazerinės regos korekcijos klinikų gausa, visų pirma, naudinga pacientams, nes vis daugiau žmonių turi galimybę atgauti gerą regėjimą. Tačiau, greitai tobulėjant technologijoms, ne visos klinikos gali nuolat atnaujinti brangią įrangą, kad savo pacientams suteiktų dar kokybiškesnes paslaugas.

Egzistuoja daug skirtingų lazerinės regos korekcijos metodų, todėl pacientams būtina žinoti jų skirtumus ir įvertinti visus pliusus bei minusus. Tai jiems padeda racionaliai pasirinkti ir tinkamiausią kliniką, ir lazerinės regėjimo korekcijos metodą. 

Taigi, kuo pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusi akių ligų klinika „Naujas regėjimas“, kurioje šiemet atnaujinta visa lazerinės regos korekcijos įranga, skiriasi nuo kitų oftalmologijos klinikų ir kokius regėjimo korekcijos metodus ji siūlo savo pacientams?

Pagrindinė naujiena, kad klinikoje „Naujas regėjimas“ pradėti taikyti nauji lazerinės regėjimo korekcijos metodai „Genius Pro“ ir „Genius Plus“. Šie metodai remiasi naujomis technologijomis, kurias sukūrė ir pradėjo taikyti Vokietijos klinikų specialistai, o dabar jos pasiekė ir Lietuvą. Oftalmologai tai vadina 2023 m. technologijomis.

Lazerinė regos korekcija „Genius Pro“ ir „Genius Plus“ metodas – tai visiškai saugi ir tiksli procedūra, padedanti išvengti nepageidaujamo šalutinio poveikio bei prasto regėjimo gijimo laikotarpiu. Pagrindinis šių metodų skirtumas nuo anksčiau naudotų tradicinių yra tai, kad operuojama naudojant vadinamą „šaltą“ lazerį. Anksčiau veikiant lazeriu akies ragenos audiniai buvo garinami, todėl jie įkaisdavo. Tai kai kuriais atvejais turėjo nepageidaujamų pasekmių, kai paciento regėjimas po operacijos tapdavo neryškus, lyg per miglą, ir jam prireikdavo terapinio gydymo. Taip pat vadinamasis „Haze“ efektas, dėl kurio pacientas po operacijos negalėjo džiaugtis „atsikratęs visų dioptrijų“.

„Genius Pro“ ir „Genius Plus“ technologijos užkerta kelią šiems nepageidaujamiems reiškiniams. Naudojant „šaltą“ lazerį, akies ragena neįkaista, todėl tai padeda išvengti matymo lyg per rūką ar vadinamo „Haze“ efekto. Po lazerinės regos korekcijos šiais metodais dažno paciento regėjimas viršija net standartinį „vienetą“.

genius-logo

Nauji regos korekcijos metodai eliminuoja ir dar vieną problemą – vadinamąjį „Halo“ efektą. Anksčiau naudoti lazeriai turėjo ribotą, ne didesnį kaip 4 mm skersmens, išorinės akies membranos veikimo plotą, todėl pacientų, kurių vyzdžiai yra didesni nei 4 mm skersmens, akies membranos paviršius buvo koreguojamas netolygiai, o lazerio bangos veikimas įgaudavo kryžiaus formą. Tai turėjo įtakos tam, kad po operacijos kai kurie pacientai gijimo laikotarpiu matė prasčiau ir jautė nežymų diskomfortą. Ypač šie nemalonūs pojūčiai sukeldavo problemų vairuotojams ar orlaivių pilotams.

Klinikos „Naujas regėjimas“ įsigytas lazeris, operuojant „Genius Pro“ ir „Genius Plus“ metodais, gali koreguoti visą akies ragenos paviršių, kurį nuskenuoja jame integruota pažangi programinė įranga. Taip pat jame veikia „skrendančio taško“ funkcija, kuri lazerį nukreipia tiksliai į tas akies ragenos vietas, kurias būtina koreguoti. Šio lazerio veikimo skersmuo siekia 8-9 mm, todėl galima visiškai išvengti „Halo“ efekto.

„Genius Pro“ ir „Genius Plus“ lazerinės korekcijos tikslumą užtikrina aukštųjų technologijų stebėjimo sistemos, kurios nustato tikslų apvalių (arba elipsės formos) lazerio veikimo zonų virš akies vyzdžio centravimą.

Daugybė klinikos „Naujas regėjimas“ pacientų teigia, kad lazerinės regėjimo korekcijos rezultatai pranoko visus jų lūkesčius. Laukiame ir Jūsų mūsų klinikoje Vilniuje.

„Naujo regėjimo“ informacijos ir registracijos centro darbuotojai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.