fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Pilkos akys – ryžto ir proto išraiška

Pilkas akis turintys žmonės gyvena Rytų ir Šiaurės Europoje, nors tokių akių atstovus galima pamatyti ir Šiaurės Vakarų Afrikoje bei Artimuosiuose Rytuose (Irane, Afganistane, Pakistane).

Pilkų – šalto atspalvio – akių savininkai neretai yra vadinami „laimės kūdikiais“: jiems sekasi ir karjeroje, ir meilėje. Astrologiniu požiūriu, šios spalvos akys yra Merkurijaus įtakoje. Iškilus problemoms, šie žmonės neslepia „galvos smėlyje“, greitai ir ryžtingai sprendžia iškilusius nesklandumus. Ne visada viskas yra paprasta, tad pilkaakiai neišvengia ir tokių situacijų, kai atsiduria aklavietėje, o protas tuo metu – bejėgis. Šie žmonės jausmingi, smalsūs, jiems visada viskas įdomu.

Tamsiai pilkos akys priskirtinos prie Merkurijaus ir Saturno energijos mišinio. Tokias akis turintys žmonės yra užsispyrę ir drąsūs, jiems būdinga stipri valia, kovingas, ryžtingas charakteris. Jiems nesvetimas ir pavydo jausmas, nors stengiamasi jį paslėpti. Tiems, kurie turi tokį artimą žmogų, išties pasisekė, nes tamsiai pilkų akių žmonės dažniausiai myli tik vieną kartą gyvenime.

Pilkai žaliomis akimis apdovanoti žmonės turi labai stiprią valią, sugeba įveikti net ir pačias aukščiausias viršukalnes. Šių akių žmonės laikomi tyleniais, tačiau neretai būtent tai ir padeda jiems pasiekti užsibrėžtą tikslą. Tai yra gana permainingos asmenybės – priimant svarbius sprendimus, jie gali būti labai griežti, nepalenkiami, net agresyvūs, despotiški. Šie neigiami bruožai yra neutralizuojami tada, jeigu akys kartais tampa žalios. Žalia spalva byloja apie kliūtis, neleidžia visiškai pasireikšti sielos gilumoje slypinčioms stichijoms.

Pilkai žalių akių savininkų užmojai drąsūs, įžūlūs, energijos tam įgyvendinti užtenka, tačiau daugelis sumanymų taip ir lieka idėjų lygyje. Taip yra todėl, kad pilkai žalių akių žmonės negali būti žiaurūs tiems, kuriuos myli, ar konfliktuoti su tais, kurie yra brangūs. Nesant konflikto, neįmanomos permainos. Šių akių savininkai partnerį renkasi patys, bet būtina, kad pasirinktasis atsakytų tuo pačiu, jei to nėra – aistra šiame žmoguje išblėsta. Negana to, jeigu įžiebiama aistra ir kito žmogaus širdyje, tada atsiranda fanatiškas atsidavimas pasirinktajam. Įdomu tai, jog pasirinkimas gali pasikeisti tuo atveju, jeigu pilkai žalių akių savininko meilės kažkam prireikia labiau negu dabartiniam mylimajam. Šios spalvos atstovo meilės visada siekia rudai žalių akių žmonės, negana to, pastarieji geba pilkai žalių akių žmonėms suteikti laimę šeiminiame gyvenime.

Astrologiškai šios akių spalvos energija kuriama Mėnulio ir Veneros įtakoje, šiek tiek įsiterpus Merkurijui. Todėl pilkai žalių akių žmonės yra labai protingi, jautrūs, gali gana stipriai išgyventi kitų žmonių padarytą skriaudą, o aplinkiniai to nepastebi. Negana to, jie yra drovūs, linkę į vienatvę, svajingi. Aplinkiniai juos neretai laiko pragmatiškais, kruopščiais ir… romantiškais.

Dar vienas įdomus akių atspalvių variantas – pilkos spalvos akys su rudos spalvos priemaišomis arba rudos akys su pilkos spalvos priemaiša; šių akių spalvų atstovams niekada nestinga gerbėjų dėmesio. Tik prireikia nemažai laiko, kol santykiai tampa ilgalaikiais. Taip yra todėl, kad šių akių atstovų charakteris yra itin prieštaringas, nesuprantamas nei jiems patiems, nei kitiems – tam įtaką daro maišyta energija.

Pilkai rudų akių žmonės gali ir duoti, ir imti – šios dvi pusės reiškiasi dėl galimybės egzistuoti. Todėl visai nenuostabu, kad vienu metu pilkai rudų akių asmenybė norės pajusti kito žmogaus valdžią, o kartais – prasiverš imančios asmenybės pusė, kai norėsis tapti tironu. Šiems žmonėms išties nelengva gyventi, kaip ir šalia jų esantiesiems. Tvirčiausia sąjunga įmanoma su tokių pačių akių žmogumi – tik tada apsikeitimas energija yra harmoningas.

Astrologiškai – tai Mėnulio ir Saulės energija su šiek tiek Marso. Šie žmonės neramūs, atsparūs, iniciatyvaus būdo, aistringi, įveikia įvairias kliūtis.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.