fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Rudos akys: apgaulingos ar patikimos?

Labai dažnai rudakiai yra laikomi klastingais žmonėmis, bet retai kada įsigilinama, jog ruda akių rainelė būna skirtingo intensyvumo – tamsi arba šviesi, o tai skirtingos spalvos, tuo pačiu skirtingi ir tas akis turinčių žmonių charakteriai.

Rudakiai yra patrauklūs, jausmingi, pasižymi aštriu protu, jiems būdingas įgimtas temperamentas. Šie žmonės greitai įsiplieskia, tačiau taip pat greitai ir pamiršta įžeidimus. Gana dažna rudakių savybė – kaprizingumas. Turėdami tikslą, rudų akių savininkai pasiekia jį ne aktyviu darbu, o tuo, kad sugeba patikti žmonėms ir tokiu būdu įgyvendina savo idėjas kitų žmonių rankomis. Rudakiams būdingas ryžtingumas (užsispyrimas) ir mokėjimas išlaukti (kantrybė) – šie du dalykai ir dar patrauklumas yra esminiai rudakiams siekiant pergalės. Apsukrūs rudų akių savininkai neretai pasinaudoja minėtomis asmeninėmis savybėmis, o tada atsiranda ištisa eilė gerbėjų, galinčių pasiūlyti pagalbą. Tad sumaniajam rudakiui belieka išsirinkti, iš ko tą siūlomą pagalbą priimti ir gauti viską, ko jis nori.

Rudų akių žmones dažnai aplanko jėgų stoka. Žmogaus evoliucijos metu rudakiai mutavo, ir tokiu būdu atsirado mėlynakiai, kurie turėjo kitokią genetiką – sugebėjo duoti daug gyvybinės energijos, kurios labai trūko rudakiams. Natūralu, kad toks pasiskirstymas yra išlikęs iki mūsų dienų – dalis žmonių duoda energiją (donorai), o dalis – ima (recipientai), tačiau vieni kitiems yra labai reikalingi, nes padeda įsivyrauti harmonijai tarpusavio santykiuose. Perėmę energijos perteklių iš mėlynakių ar pilkų akių žmonių, rudakiai palengvina jiems per didelės energijos naštą. Tuo atveju, jeigu rudakis atsisakytų priimti mėlynakio pagalbą, priverstų šį kentėti arba ieškoti kito rudakio.

Renkantis antrąją pusę, rudakiams derėtų atkreipti dėmesį į tuos žmones, kurie gali labiau pasiaukoti dėl jų. Netgi patartina iš mėlynakio ar pilkų akių partnerio nuolat reikalauti nedidelių aukų: tokiu būdu bus prailgintas ir įprasmintas pastarojo gyvenimas – būdami šalia tokių „donorų“ rudakiai pasisemtų daug energijos ir daug nuveiktų. Tam, kad surastų partnerį, rudakiai turėtų pasirūpinti savo įvaizdžiu – atsakingai rinktis šukuoseną, drabužius, atkreipti dėmesį į kalbėseną – vartoti tinkamai parinktus žodžius ir frazes, vengti žargonų: tai padėtų susidaryti teigiamą nuomonę apie juos.

Astrologiniu požiūriu rudos akys – Saulės ir Marso energijų dermė, dėl to rudakiai gali pasiaukojamai mylėti, turi stiprią valią, ryžtingą charakterį. Šiuos žmones neretai lanko sėkmė.

Šviesiai rudų akių žmonės skiriasi nuo tamsiaakių – jie drovūs, svajingi, linkę į fantazijas, labai darbštūs ir stropūs. Aplinkiniai linkę jais pasitikėti, kadangi šviesiai rudų akių žmonės visada laikosi duoto žodžio. Jų charakteryje išreikštas individualumas ir noras veikti savarankiškai. Gyvenime jie daug pasiekia ir susilaukia didelės sėkmės. Taip pat jie nesitaiksto su neteisybe. Astrologiniu aspektu šviesiai rudų akių energija sąlygota Saulės ir Veneros dermės, todėl tokie žmonės stipriai išgyvena jiems padarytą skriaudą ar įžeidimą.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.