fbpx

Registracija vizitui į kliniką

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.
  • Naujienos
  • Rytojaus kataraktos mikrochirurgijos technologijos

Rytojaus kataraktos mikrochirurgijos technologijos

kataraktos operacija

Visi tėvai siekia savo vaikams suteikti tik tai, kas geriausia – puikų išsilavinimą, mėgstamus žaislus ir maistą. Jie visada yra pasirengę padėti ir mes, vaikai, tai labai vertiname. Deja, ateina metas, kai senučiukams tėvams prireikia mūsų pagalbos. Vaikai padeda jiems kovoti su senatvės ligomis, nes linki savo tėveliams tik paties geriausio. Norime pakalbėti apie vyresnio amžiaus žmonių akių ligą – kataraktą, todėl uždavėme keletą klausimų akių ligų klinikos „Naujas regėjimas“ vyr. oftalmologui Jurijui Tobolevičiui, turinčiam didžiulę kataraktos gydymo patirtį.

 

Kokia pati geriausia kataraktos gydymo metodika ir kuriuo metų laiku rekomenduojama atlikti šią operaciją? Ar po kataraktos operacijos įmanoma gerai matyti be akinių?

Šiuolaikinė kataraktos šalinimo operacijos metodika – tai, be abejonės, besiūlis kataraktos šalinimas. Papasakosiu, kaip tai atliekama mūsų klinikoje. Operacija „iQ-5 minutes vandens srovė“ metodika, kaip nurodo jos pavadinimas, trunka ne ilgaiu kaip 5 minutes (būtina prisiminti, kad į šį laiką neįskaičiuotas paciento paruošimas operacijai). Paprastai mes neskubiname paciento, su kiekvienu dirbame individualiai. Paciento nusiteikimas lemia ir operacijos rezultatą, taigi mes, gydytojai, ir visas didžiulis klinikos kolektyvas puikiai suprantame, kad visi prieš operaciją jaudinasi ir stengiamės padėti. Operacinėje dirba oftalmologas chirurgas ir jo asistentas, slaugytojos, anesteziologas ir netgi inžinierius, prižiūrintis medicinos prietaisus. Tokia mūsų klinikos tvarka, kad operacijos metu pacientu rūpinasi net septyni specialistai.
Moderni operacinė įrengta su oro valymo ir kondicionavimo sistemomis, patalpoje sukuriamas tam tikras oro slėgis, kad būtų lengvai palaikomas sterilumo režimas, taip pat nustatoma pastovi temperatūra bei oro drėgmė.
Kadangi kataraktos mikrochirurgija yra planinė operacija, ji atliekama tada, kai pacientas gerai jaučiasi, o jos rezultatas mūsų klinikoje bet kuriuo metų laiku būna puikus. Jau minėjau, kad oro temperatūrą ir drėgmę operacinėje reguliuoja specialus kompiuterinis centras.
„Ateities“ operacinėje, kurioje aš dirbu, naudojama moderni medicinos įranga, švediški operaciniai stalai, amerikiečių sukurta paciento būklės kontrolės operacijos metu sistema, pačios patikimiausios ir naujausios kataraktos šalinimo sistemos. Ir, žinoma, operacijoms naudojamos tik Anglijos kompanijos RAYNER – Nr. 1 pasaulyje, medžiagos bei intraokuliniai lęšiai. Kiekvienas geras okulistas svajoja apie tokias pacientų gydymo sąlygas. Patyrę mūsų klinikos gydytojai gali operuoti ir pačius sudėtingiausius ligos atvejus, trauminę, vaikų, įgimtą kataraktą. Mes Jums padėsime net ir labai sudėtingoje situacijoje. Lietuvos klinikos „Naujas regėjimas“ gydytojai nuolat palaiko ryšį su kolegomis Minske (Baltarusija), Kijeve (Ukraina) ir Londone (Didžioji Britanija). Visas gydymo procesas įrašomas į vaizdo sistemą, kad vėliau būtų galima analizuoti ir kontroliuoti operacijos atlikimo kokybę. Juk visų svarbiausias rezultatas, kurį pasiekiame po kataraktos ar presbiopijos operacijos, implantuojant multifokalinį lęšiuką. Tai geras regėjimas į tolį be akinių, pavyzdžiui, bus paprasta įžiūrėti kainas parduotuvių etiketėse ar atvažiuojančio autobuso numerį, ir puikus matymas iš arti – darbui kompiuteriu ar mėgstamos knygos skaitymui.

Galima sakyti, kad mes sugrąžiname akims jaunystę.

Kasdien dirbdami su pacientais tiesiogiai, matome visas juos neraminančias problemas. Anksčiau egzistavo didelis skirtumas tarp įprasto lęšiuko, kurį imlantavus įmanomas geras regėjimas tik arba į tolį, arba iš arti, o pacientui po kataraktos operacijos dar tekdavo nešioti akinius, skirtus arba skaitymui, arba žiūrėjimui į tolį; ir Premium klasės lęšiuko, kuris leidžia pacientui visam laikui pamiršti akinius.
Taip pat visada buvo ir dabar yra kainų skirtumas. Multifokaliniai intraokuliniai lęšiukai gerokai brangesni. Kiekvienas oftalmologas stengiasi, kad jo pacientas sulauktų paties geriausio operacijos rezultato, todėl nuolat prašėme savo partnerio – kompanijos RAYNER (būtent ši kompanija 1949 m. sukūrė intraokulinius lęšiukus) suteikti galimybę ir mūsų paprastiems pacientams Lietuvoje gauti Premium klasės regėjimą.

Kodėl puikiu regėjimu po kataraktos operacijos turėtų džiaugtis tik pasiturintys pacientai?

Esu labai laimingas, kad būtent dabar kompanijos RAYNER vadovybė pateikė dvejus metus galiosiančias specialias lęšiukų kainas pagal programą „Gyvas regėjimas“. Kiekvienam pacientui turi būti suteikta galimybė po kataraktos operacijos be akinių puikiai matyti ir į tolį, ir iš arti. Tai naujas akių mikrochirurgijos standartas.
Operacija su anesteziologo paslauga, pooperacinėmis apžiūromis iki visiško operuotos akies išgydymo mūsų klinikoje kainuoja vos 682 Eur. Turint omenyje, kad įprasta tokios operacijos kaina yra 1200 Eur, visi mūsų pacientai supranta, kokią puikią galimybę jie gavo.
Man, operuojančiam oftalmologui chirurgui, visada labai smagu po operacijos išgirsti pacientus sakant – „gydytojau, net jaunystėje mano regėjimas nebuvo toks puikus, labai Jums ačiū“. Tai, be abejo, yra pagrindinis mūsų klinikos pranašumas, galimybė pacientams po kataraktos operacijos puikiai matyti be akinių ir, žinoma, už prieinamą kainą.

Prireikus būtinai kreipkitės į mūsų kliniką, nes puikus pacientų regėjimas – tai mūsų profesija.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką