fbpx

Registracija vizitui į kliniką

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.
  • Naujienos
  • Šaltoji lazerinė regėjimo korekcija – LED technologija

Šaltoji lazerinė regėjimo korekcija – LED technologija

Apie naują technologiją paprašėme papasakoti akių ligų klinikos „Naujas regėjimas“ Vilniuje direktorių Olegą Kovriguine.

– Šaltoji lazerinė regėjimo korekcija – tai didžiulis žingsnis į priekį mūsų pacientams, turintiems regėjimo sutrikimų. Anksčiau lazerinė regėjimo korekcija buvo atliekama eksimeriniu lazeriu. Kai kurioms metodikoms tam tikrame lazerinės regėjimo korekcijos procedūros etape prireikdavo dar papildomai ir femtosekundinių lazerių. Per savo dvidešimties metų darbo patirtį visada naudojome pačius geriausius japonų, amerikiečių, vokiečių gamintojų lazerių modelius. Visi mūsų pacientai džiaugiasi geru regėjimu po lazerinės regėjimo korekcijos.

Oftalmologas

Mūsų klinikoje lazerinei regėjimo korekcijai atlikti taikomos autorinės metodikos – IQ-LASIK OXYGEN, IQ-LASIK SPORT, duodančios puikių rezultatų. Procedūra šiomis metodikomis atliekama profesionaliems lėktuvų pilotams, povandeninių laivų jūreiviams, lenktynininkams, kadangi jos efektas visuomet garantuotas ir nenuginčijamas.

2016 m. femtosekundines ir eksimerines technologijas mes paliekame praeityje.

– Kokie lazerio LASERSOFT LED technologijos pranašumai?

– Šiandien mes turime galimybę naudoti unikalų lazerį LASERSOFT ir taikyti šaltąją lazerinės regėjimo korekcijos technologiją. Dirbdami su kompanijos, gaminančios šiuos lazerius, specialistais ir būdami profesionalai turėjome galimybę įsitikinti visais šio lazerio privalumais: lazerio žymelė tapo 3–4 kartus mažesnė, sudaranti 0,2 mm skersmens plotelį, šio lazerio veikimo greitis dešimt kartų didesnis negu standartinio eksimerinio lazerio. Tai reiškia, kad ir procedūros trukmė sumažėja dešimt kartų, o jos tikslumas gerokai išauga. Kai vieno iš mūsų pacientų regėjimas po lazerinės regėjimo korekcijos normą viršijo tris kartus, visi mūsų specialistai negalėjo tuo patikėti. Didžiulę patirtį sukaupę mūsų klinikos oftalmologai šiandien turi galimybę dirbti su modernios įrangos kompleksu ir taip atverti vis naujus savo darbo horizontus. Žinoma, ši nauja įranga yra kur kas brangesnė už šiuo metu naudojamą kitose Europos šalyse.

– Ar tai reiškia, kad lazerinės regėjimo korekcijos kaina didės?

– „Naujas regėjimas“ Vilniuje yra kietųjų lazerių LASERSOFT gamintojo (Vokietija) pasirinkta klinika, kurioje vyks Baltijos šalių oftalmologų mokymai dirbti su šia nauja įranga. Mes siekiame, kad oftalmologijoje nebebūtų naudojami seni prietaisai. Todėl 2016 m. savo pacientams siūlome specialią pažintinę lazerinės regėjimo korekcijos kainą, o tai reiškia, kad kaina išliks nepakitusi, o lazerinė regos korekcija bus atliekama pačia naujausia įranga. Mūsų tikslas – savo pacientams suteikti visa tai, ką geriausio turi šiuolaikinė oftalmologija. Taigi tokia lazerinės regėjimo korekcijos, atliekamos šaltąja LED technologija, kaina yra mūsų naujametė dovana pacientams.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką