fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

  • Naujienos
  • Vienas moderniausių lazerių Baltijos šalyse – Vilniaus akių ligų klinikoje

Vienas moderniausių lazerių Baltijos šalyse – Vilniaus akių ligų klinikoje

genius-logo

Vilniaus akių ligų klinika „Naujas regėjimas“ gali didžiuotis, kad naudoja vieną moderniausių lazerių Baltijos šalyse. Ši itin gerai pacientų vertinama klinika šiemet atnaujino visą lazerinės regėjimo korekcijos įrangą ir įsigijo modernų lazerį.

Kokią įtaką naujos technologijos turės klinikoje teikiamų medicinos paslaugų kokybei? Žinoma, tik teigiamą. Pagal specialų klinikos užsakymą Vokietijoje pagamintu lazeriu regos korekciją galima atlikti bet kuriuo metodu, taip pat ir naujausiu GENIUS PRO. Dabar šis metodas pripažįstamas kaip vienas geriausių ir rekomenduojamas pacientams, kuriems būtinas ypač geras regėjimas, pavyzdžiui, civilinių ir karinių orlaivių pilotams.

GENIUS PRO lazerinės regėjimo korekcijos metodo išskirtinumas – vadinamas „šaltas“ lazerio veikimas, kai, skirtingai negu naudojant „Smile“ technologiją, „SmartSurfACE“ (PRK, arba dar kitaip vadinama „be prisilietimo“) arba koreguojant regą femtosekundiniu lazeriu, akies ragenos paviršius nėra kaitinamas.

Metodas padeda išvengti matymo lyg per rūką ir po lazerinės regėjimo korekcijos procedūros sugrąžina pacientui regėjimo aštrumą.

Klinikoje patyrę specialistai, dalyvavę konsultacijose Vokietijoje, išsamiai papasakos apie būtent Jums tinkamus lazerinės regėjimo korekcijos metodus ir kaip visiems laikams atsikratyti nusibodusių akinių bei kontaktinių lęšių.

Dar vienas klinikos „Naujas regėjimas“ išskirtinumas ir stiprybė – specializuotas vaikų skyrius. Tai, galima sakyti, klinika klinikoje. Čia kasdien apsilanko daug šeimų, kurios klinikos oftalmologams patiki savo vaikų akių sveikatą.

Prireikus mažąjį pacientą apžiūri ir diagnozę nustato du kvalifikuoti klinikos specialistai. Tai leidžia skirti daugiau dėmesio vaiko regėjimo problemoms ir jų sprendimui. Pasitelkę savo žinias ir modernią įrangą „Naujo regėjimo“ oftalmologai, ko gero, gali išspręsti visus iššūkius, susijusius su regėjimo problemomis.

Sudėtingame šių laikų pasaulyje jau seniai tapo aišku, kad regos koregavimas akiniais ar kontaktiniais lęšiais nėra pats geriausias sprendimas, nes gyvenimo ritmas iš mūsų reikalauja  puikaus regėjimo, todėl turime greitai apsispręsti, kas mums geriausia.

Regėjimo problemų neturintys žmonės visada yra pranašesni už matančius prastai, o lazerinė regėjimo korekcija, atlikta naujausiu metodu GENIUS PRO, gali tai ištaisyti.

Klinika „Naujas regėjimas“ įsikūrusi pačioje Vilniaus miesto širdyje, prie Rotušės aikštės, adresu Savičiaus g. 3A. Užėjusiems į kiemą pro arką, pacientams atsiveria kruopščiai atkurto senamiesčio pastato grožis, kuriam naują gyvenimą suteikė pastatą įsigijusi moderni oftalmologijos paslaugų klinika.

Jūs ir Jūsų vaikai nusipelnėte aiškiai matyti pasaulį savo akimis!

Registruokitės konsultacijai

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.