fbpx

Registracija vizitui į kliniką

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Vitaminas D pristabdo akių senėjimą

Moterys, vartojančios didelį vitamino D kiekį, mažiau rizikuoja, jog susirgs amžine makulos (geltonosios dėmės) degeneracija.

Amžinė makulos degeneracija (AMD) – akių liga, kurios metu žūva centrinių, svarbesnių tinklainės sričių (geltonosios dėmės) nervinės ląstelės. Tai yra pagrindinė vyresnių kaip 60 metų žmonių aklumo priežastis. Amžinė makulos degeneracija pažeidžia tą akies dalį, kuri yra atsakinga už regėjimo fokusavimą.

Tyrimai parodė, jog pas jaunesnes nei 75 metų amžiaus moteris, kurios savo maisto racione vartojo daug vitamino D, rizika išsivystyti AMD buvo net 59 proc. mažesnis, negus pas moteris, kurios praktiškai su maistu negavo šio vitamino. Be to, jokio ryšio tarp AMD ir vitamino D, gaunamo iš UV saulės spindulių, rasta nebuvo.

Pagrindiniai vitamino D šaltiniai yra sviestas, pienas, sūris ir kiti pieno produktai, o taip pat kiaušinio trynys, žuvies taukai, ikrai, petražolės, grybai.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką