fbpx

Registracija vizitui į kliniką

Speciali kaina vasarai: akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 750 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Žaliaakiai švelnumu prilygsta katėms

Apie žaliaakius žmones kalbama, jog jie yra švelnumo įsikūnijimas: visada myli nuoširdžiai, karštai, būna ištikimi. Šiems žmonėms būdingas gerumas, jie pasižymi patikimumu, tačiau žaliaakio žmogaus asmenybėje visai nekeista surasti ir principingumo, tvirtumo apraiškų. Jie yra geri klausytojai ir patarėjai, laikomi vienais geriausių partnerių renkantis porą, nes yra pastovūs ir nestokoja fantazijų.

Skirtingai nuo pilkai rudų akių žmonių, žaliaakiai nepuola į kraštutinumus, o ieško aukso vidurio savo gyvenime. Pagrindinis jų tikslas – pasiekti harmoniją su pačiu savimi. Svarbiausia jiems – didžiuotis savo mintimis ir poelgiais. Žalių akių atstovams svarbiausia, kad žmonės, kuriuos jie brangina, būtų patenkinti. Jei nėra priekaištų sau, pasaulis šių akių savininkams atrodo šviesus ir džiaugsmingas. Šie žmonės puikiai išmano, kokiomis savybėmis turi pasižymėti ir jie patys, ir jų draugai, mylimieji. Jei žmonės atitinka žaliaakio reikalavimus, jis juos saugo ir rūpinasi, o tie, kurie neatitinka – gali nieko gero nelaukti, taip galima įsigyti ir priešą.

Gyvenimas santuokoje šių akių atstovams bus lengvesnis, jeigu jie išsirinks sau į porą taip pat žalių akių žmones arba tuos, kurių akys turi žalsvo atspalvio, kitaip tariant – „aukso viduriuką“.

Astrologiškai žalios akys – Veneros ir Neptūno energijų mišinys. Tai, ko gero, sėkmingiausi žmonės.

Labai įdomus ir keistas variantas – žaliai rudos akys, kurių atstovai nesugeba nei duoti, nei gauti, t. y. neturi galimybių vystytis nei kaip donorai, nei kaip recipientai. Iš aplinkinių jie gali daug ką imti, tačiau ne taip beširdiškai, kaip tai daro rudakiai, be to, jie stengiasi įtikinti žmones elgtis taip, kaip jiems reikia.

Tai diplomato talentą bei filosofinį mąstymą turintys žmonės. Jiems nepakanka nusisukti nuo to, kuris paprašytas ko nors nepadarė, jiems reikia įsitikinti, kad tas žmogus pasigailėjo dėl savo poelgio. Dėl tokio keisto vertinimo šie žmonės gali rizikuoti ir savo gerove, ir savo gyvenimu, būti kerštingi ir negailestingi. Ramybės būsenoje jie yra filosofai. Žaliai rudų akių savininkams patinka, kai sieloje ramu ir džiaugsminga, bet tam reikia nemažai išminties. Be to, aiškindami kitiems žmonėms, kaip jie turėtų elgtis su žaliaakiais ir ko jiems iš kitų reikia, žalių akių savininkai yra išvystę loginį mąstymą ir tvirtą argumentaciją.

Idealus partneris žaliaakiui – žmogus su pilkai žaliomis akimis. Pagal astrologiją, žaliai rudų akių žmogus yra Saturno, Marso ir Veneros energijų mišinys. Toks žmogus turi itin stiprią valią, gyvenime daug pasiekia. Nors aplinkinių yra laikomas nesukalbamu, tačiau tai padeda jam siekti užsibrėžto tikslo. Kartais žaliai rudų akių atstovai gali būti žiaurūs, išgyventi stipraus pykčio ar depresijos priepuolius, tačiau tokie nuotaikų pokyčiai gana reti, dažniausiai jie yra nusiteikę ramiai ir harmoningai.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką