fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Akys juodosios

Apibūdindami žmogų, mes neretai paminime ir jo akių spalvą, nors iš pirmo žvilgsnio neatrodytų, jog tai gali turėti kokios nors įtakos žmogaus charakteriui. Dažnai galima išgirsti minint apgaulingas, iki pat sielos gelmių prasiskverbiančias akis.

Apie skirtingų akių spalvų atsiradimą pasakojamos legendos: viena graikiška legenda pasakoja apie deivę Iris, kuri rytais išskleisdavo danguje savo apsiaustą ir taip sukurdavo įvairiaspalves pašvaistes. Iš to nuo seno buvo kildinama ir akies rainelės spalvų įvairovė. Kaip ten bebūtų, šiuolaikiniai psichologai pagal akių spalvas gali nuakyti ir pagrindinius žmogaus charakterio bruožus.

Vienos iš įspūdingiausių yra juodos akys. Dainose dažnai minimi romų tautybės žmonės juodomis akimis, lygiai taip pat apibūdinami ir arabų pasaulio atstovai. Kuo ši spalva ypatinga? Juodaakiai yra prisirišę prie artimųjų, nors labiausiai pasikliauna savo protu, viską apskaičiuoja. Jų prioritetų viršūnėje – siekis rūpintis šeima, prižiūrėti vaikus, bet, nepaisant to, jie retai kada išlieka ištikimi savo antrajai pusei. Dažnai įsimyli, o dėl savo užsibrėžto tikslo ar geidžiamo objekto įveikia visas kliūtis. Tai aistringi žmonės, trykštantys gyvenimo džiaugsmu, iniciatyvūs, stiprūs, bet jiems būdingas neramus charakteris; kartais dėl skubotai priimtų sprendimų jie išgyvena kartėlį, kaip, beje, ir puikiai pažįsta pergalių džiaugsmą. Nepaisant visų negandų, juodaakiai išlieka tvirti.

Europiečiai labai dažnai prisibijo juodų akių atstovų, tuo tarpu rytiečiai mėlynas akis laiko „kvailomis“. Apie tai daugiau skaitykite straipsnyje „Mėlynakiai – energijos užtaisas aplinkiniams ar nepatikimi žmonės?

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.