fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

  • Naujienos
  • Geriausias lazerinės akių korekcijos metodas

Geriausias lazerinės akių korekcijos metodas

Pataria Vadimas Muraško – vienas iš geriausių akių chirurgų Europoje, turintis daugiau kaip 50 tūkst. lazerinių regos korekcijų patirtį su puikiais rezultatais.

Vadimai Aleksandrovičiau, papasakokite, prašau, apie lazerinės akių korekcijos metodus, ir koks iš jų yra pats geriausias?

Pats „seniausias“ regos lazerinės korekcijos metodas – PRK. Tai visų lazerinės korekcijos metodų pradininkas, kurį taikant nesunkios trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo atvejais būdavo sulaukiama neblogų rezultatų. Taikant šį metodą, nuo akies ragenos yra pašalinamas epitelis ir eksimeriniu lazeriu ant jos paviršiaus suformuojamas lęšis, kuris koreguoja akies optines problemas. Po šios procedūros pacientas pradeda normaliai matyti. Akies paviršiuje susidaro nedidelė atvira žaizdelė, kuri užgyja per dvi tris paras. Tuo metu pacientas jaučia akių skausmą, regos diskomfortą ir jam ašaroja akys. Pastaruoju metu šiuolaikinėse oftalmologijos klinikose šis metodas praktiškai netaikomas.

Naujas regos lazerinės korekcijos metodas – LASIK. Tai yra šiuolaikinis lazerinės korekcijos metodas, kuris pakankamai plačiai taikomas įvairiose akių klinikose. LASIK duoda gerų rezultatų esant trumparegystei, toliaregystei, astigmatizmui.

Kitas metodas – Femto LASIK, reklamoje taip vadinama akių chirurgija be „peilio“. Nors atliekant bet kokią regos lazerinę korekciją jokie „peiliai“ niekada nenaudojami, ir ši užuomina yra tik reklaminė gudrybė. Atliekant lazerinę korekciją šiuo metodu naudojami du lazeriai: femtosekundinis ir eksimerinis. Lazerinės korekcijos atlikimo laikas nuo 2-3 minučių padidėja iki 30 minučių, kas jau savaime yra neigiama. Korekcijos metu naudojant femtosekundinį lazerį reikalingos papildomos medžiagos, kurios iš esmės nereikalingos pacientui, bet reikalingos femtosekundinio lazerio darbui. Atitinkamai operacijos kaina išauga net du kartus. Deja, atsiranda visa eilė komplikacijų, apie kurias kompanijos, investavusios į brangiai kainuojančią įrangą, linkusios nutylėti. Regos aštrumas po tokių operacijų retai kada viršija nominalią.

ThinFlap LASIK – šis metodas nurodo, jog korekcijos metu yra naudojamas eksimerinis lazeris ir mikrokeratomas, prieš lazerinę korekciją leidžiantis suformuoti minimalaus storio ragenos lopinėlį. Tai leidžia pasiekti gerą regėjimo aštrumą, ir šis metodas pakankamai dažnai naudojamas akių klinikose. Beje, nuo įprasto LASIK šis metodas skiriasi tik specialia vienkartine mikrokeratomo galvute.

Super LASIK – šis metodas byloja apie tai, jog korekcijos metu taikomi kiekvieno paciento personaliniai duomenys, ir regos lazerinė korekcija atliekama kur kas individualiau. Tai leidžia pasiekti aukštesnį regėjimo aštrumą koreguojant trumparegystę, toliaregystę ir astigmatizmą.

Ir galiausiai, personalizuota iQ-LASIK metodika, kurią mes naudojame mūsų akių klinikose. Šiuo metu mes žengėme dar vieną žingsnį pirmyn – siūlome patobulintą lazerinės korekcijos metodą iQ-LASIK Oxygen. Tai naujas patikimumo, saugumo ir efektyvumo lygis. Šios procedūros metu naudojama papildoma fotocheminė akių apsauga. Operacijos kokybė dar labiau išauga, o regos atsistatymas po procedūros yra kur kas greitesnis. Mes garantuojame 100 proc. puikų rezultatą po regos lazerinės korekcijos, atliktos IQ-LASIK Oxygen metodu. Mūsų pacientai iš Europos šalių, į mūsų kliniką atvykstantys atlikti regos lazerinės korekcijos, visada gauna būtent tą rezultatą, kurio ir tikisi. Mūsų tinklapyje https://eyes.lt yra pacientų atsiliepimai apie šią procedūrą. Kad mūsų tinklapio lankytojams, kurie galbūt taps būsimais mūsų klinikos lankytojais, nekiltų abejonių, jog visi atsiliepimai yra tikri, mes publikuojame ir jų autorių – realių pacientų – nuotraukas.

Kaip išsirinkti tinkamą kliniką ir gydytoją regos lazerinės korekcijos procedūrai?

Klinikoje esant įranga būtinai turi būti nauja. Kas 3-4 metus savo akių klinikose mes pilnai atnaujiname visą lazerinės korekcijos įrangą. Žinoma, mūsų įranga parduodama antrinėje rinkoje. Ją įsigyja kitos klinikos. Ir, žinoma, chirurgas oftalmologas privalo būti atlikęs ne mažiau kaip 10 000 regos lazerinės korekcijos procedūrų kaip chirurgo asistentas, kad operacijos metu užimtų vietą prie eksimerinio lazerio.

Jeigu kalbėti apie mūsų klinikoje dirbančius chirurgus oftalmologus, tai kiekvieno iš jų sąskaitoje – dešimtys tūkstančių tokių operacijų. Regos lazerinės korekcijos procedūroms mūsų klinikoje taikomas paskutinės kartos eksimerinis lazeris ALLEGRETTO WaveLight Wave Eye-Q (Alcon, JAV). Jis užtikrina puikius rezultatus standartiškai koreguojant regėjimą, o taip pat koreguojant sunkų ir netaisyklingą astigmatizmą. Mūsų kokybiško darbo garantija užtikrina optimalios medicinos pagalbos teikimą mūsų pacientams.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.