fbpx

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Speciali kaina akių korekcijai lazeriu bet kokiu metodu: 850 EUR už abi akis. Paskubėk, pasiūlymo laikas ribotas.

Sausų akių sindromas

Akių deginimas, paraudimas ir spaudžiantis skausmas – pirmieji pavojaus signalai, bylojantys apie tai, kad su akimis ne viskas gerai.

Dirbant prie kompiuterio laikas prabėga nepastebimai. Tačiau akys dėl to vienaip ar kitaip vis tiek nukenčia. Ilgalaikio darbo prie kompiuterio pasekmės yra pačios įvairiausios. Pirmieji vargstančių akių simptomai – deginimas ir paraudimas. Laiku nesiėmus priemonių, paprasti sausų akių simptomai gali peraugti į rimtą akių patologiją. Tada regėjimas gali galutinai sutrikti.

Pirmiausiai sausų akių sindromas kamuoja ofiso darbuotojus: vadybininkus, buhalterius, programuotojus, inžinierius ir t.t. Profesinė veikla įpareigoja tokius darbuotojus prie kompiuterio praleisti visas 8 darbo valandas, o kartais ir ilgiau.

Tuo tarpu akys labai pavargsta ilgai žiūrėdamos į vieną tašką. Todėl periodiškai reikia nukreipti žvilgsnį nuo artimų prie tolimų objektų ir keisti regos kampą. Deja, dirbant prie kompiuterio to padaryti nepavyksta.

Kompiuterio monitoriaus gudrybė dar yra ta, kad atvaizdas jame susideda iš daugybės mirksinčių taškelių, o tai irgi labai perkrauna akis.

Be to, intensyviai dirbant prie kompiuterio, greitai išdžiūna akių gleivinė. Pirmiausia tai susiję su nepakankamu akių drėkinimu. Paprastai akys yra drėkinamos ir nuplaunamos mirksint. Tuo tarpu dirbant prie kompiuterio, dažnai mirksėti tiesiog neįmanoma.

Dėl to ašarų skystis neišsiskiria ir akys išdžiūsta. Štai tada atsiranda akių niežulys, deginimas, akių baltymai ir vokai parausta ir prasideda jų uždegimas.

Kita sausų akių sindromo priežastis gali būti ir biure kondicionuojamos patalpos.

Taigi, biuro sąlygos gali nepastebimai sukelti regėjimo sutrikimus ir net akių ligas, nes dirbant prie kompiuterio akims tenka beveik dvigubai didesnis krūvis.

Sausų akių sindromas gali ne tik pabloginti regėjimą, bet ir sukelti tokias akių ligas kaip blefaritą, glaukomą, kataraktą ir net aklumą.

Todėl vos tik pajutote, jog akys kenčia dėl sausų akių sindromo, būtinai kreipkitės į akių ligų specialistus. Sausų akių sindromą geriau gydyti ankstyvose stadijose.

Akių korekcija ir astigmatizmo bei kataraktos gydymas – mūsų užduotis, kurią mes vykdome profesionaliai, efektyviai ir saugiai.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai prieš regos korekciją lazeriu

9:00-18:00
Pirmadienis - Šeštadienis

Registracija vizitui į kliniką

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.